wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Widzieliście tę dziewczynkę? Oliwia ma jedynie 15 lat, pomóżmy ją odnaleźć

17 Października 2020

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Policja poszukuje dziewczynki z Bydgoszczy, która zniknęła 11 października i do tej pory nikt z najbliższych nie nawiązał z nią kontaktu. Każda informacja może być niezwykle cenna dla śledczych pracujących nad odnalezieniem Oliwii Radoń. Podano rys

11 października był ostatnim dniem, gdy dziewczynka widziana była przez członków swojej rodziny. 15-letnia Oliwia Radoń od tamtego czasu poszukiwana jest przez policję, jednak w sprawie nie pojawiają się nowe tropy. Wszystkie osoby, które rozpoznają dziewczynkę ze zdjęcia, lub widzieli nastolatkę podobną do opisu wskazanego przez śledczych, proszeni są o kontakt z bydgoskim komisariatem policji. Sprawa jest wyjątkowo tajemnicza.

15-letnia dziewczynka wyszła w niedzielę wieczorem z domu i do tej pory nie wróciła

Policja w Bydgoszczy, a dokładnie komisariat Bydgoszcz Wyżyny poszukuje zaginionej dziewczynki, która w ubiegłą niedzielę, 11 października, miała oddalić się od domu i do tej pory do niego nie wrócić. Według udostępnionych przez śledczych oraz rodzinę informacji mieszkająca przy ulicy Popiełuszki 1 w Bydgoszcz Oliwia Radoń miała około godziny 19:50 wyjść z domu i oddalić się w bliżej nieokreślonym kierunku. Dziewczynka nie tylko nie wróciła do dziś do rodziny, 15-letnia Oliwia nie nawiązała również kontaktu z żadną bliską osobą. Sytuacja jest bardzo niepokojąca, zważywszy na informacje na temat telefonu komórkowego Oliwii.

Od niemal tygodnia trwają poszukiwania dziewczynki z Bydgoszczy

Spójrz na zdjęcie udostępnione przez portal „Śladem Zaginionych”, który pomaga w nagłaśnianiu zaginięć. Dziewczynka pojawiła się tam po tym, jak wiadomość o jej zaginięciu obiegła media w całym kraju. Nie wiadomo, gdzie przebywa 15-letnia Oliwia Radoń, możliwe, że nie znajduje się już ona na terenie Bydgoszczy. Wszystkie informacje na temat osób podobnych do opisanej przez opiekunów dziewczynki mogą okazać się dla śledczych szalenie ważne w ustaleniu, co się stało w niedzielny wieczór, gdy Oliwia wyszła z domu. Facebookowy profil „Śladem Zaginionych” podaje, że telefon dziewczynki jest włączony, jednak nikt go nie odbiera, a wiadomości tekstowe pozostają bez odpowiedzi. Policja udostępnia rysopis poszukiwanej. 

Przyjrzyj się zdjęciu, widziałeś tę dziewczynkę? Każda informacja na jej temat jest niesamowicie ważna

Poszukiwana 15-letnia Oliwia Radoń ma undefined165 centymetrów wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Nie ma żadnych znaków szczególnych, a jasne blond włosy sięgają jej do ramion. Podano, że w momencie zaginięcia dziewczynka miała ze sobą czarną torebkę i ubrana była w niebieskie jeansy, jasną bluzę z kapturem, czarną kurtkę oraz undefinedczarne buty sportowe marki Adidas. Wszyscy posiadający jakiekolwiek informacje na temat jej obecnego położenia proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji Bydgoszcz Wyżyny pod numerem telefonu 112 lub 47 751 1559.

Źródło: Facebook.com/sladem.zaginionych

Źródło: Facebook.com/sladem.zaginionych

Źródło: SuperExpress / Facebook.com @sladem.zaginionych

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >