Wrocław. maxpixel.net/Unknown Author
Źródło: maxpixel.net/Unknown Author
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 31 Lipca 2020

Przerażony 5-latek sam błąkał się ulicami miasta. Jego matki od kilku dni nie było w domu

Dziecko zostało zostawione samo w domu. Jego matka wyprowadziła się, ale zostawiła narkotyki. Przerażony chłopiec błąkał się po Wrocławiu.

Kilka dni, na tyle 37-letnia matka pozostawiła swoje zaledwie 5-letniego dziecko samo sobie. Chłopiec został znaleziony na jednej z najbardziej ruchliwych ulic Wrocławia przez funkcjonariuszy policji.

Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówJacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówCzytaj dalej

Samotne dziecko znalezione na ulicy.

5-latek został dostrzeżony przez patrolujących teren funkcjonariuszy z wrocławskiego Ołbina. Dziecko chodziło samotnie po ruchliwej ulicy Trzebnickiej w dzielnicy Nadodrze. Policjanci stwierdzili, że chłopiec ewidentnie kogoś poszukiwał. Po krótkiej rozmowie z chłopcem, służby dowiedziały się, że ma on zaledwie 5 lat i od kilku dni musi się sam sobą zajmować, gdyż jego mamy nie ma w domu. Dziecko nie pamiętało dokładnego adresu zamieszkania, jednak 5-latek powiedział, że zaprowadzi policjantów do swojego mieszkania. Podczas drogi do miejsca zamieszkania, chłopiec powiedział, że sam przygotowuje jedzenie, sam się myje i ubiera, gdyż nie wie, gdzie teraz jest jego mama - informuje Polsat News.

Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasaCzytaj dalej

Narkotyki ważniejsze od dziecka

Policjanci po dotarciu na miejscu znaleźli w mieszkaniu dużą ilość narkotyków oraz strzykawki do ich zażywania, które leżały na szafce. Tuż obok tego 5-letni chłopiec przygotowywał sobie jedzenie. Funkcjonariusze w lodówce znaleźli również ukryte narkotyki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właśnie podano tragiczną informację. Nie żyje Antonina Sokołowska 2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent? 3. Ważny komunikat ministerstwa ws. obostrzeń. Dotyczy nie tylko Lidla czy Biedronki

Po chwili do mieszkania przyjechała babcia chłopca, która opiekuje się jego 10-letnią siostrą. Trzecie z rodzeństwa, 15-letnia dziewczynka przebywa u drugiej babci. Matka dzieci miała zajmować się tylko 5-latkiem, jednak zostawiła go samego w domu. Okazało się, że kobieta jest poszukiwana przez sąd. Po zatrzymaniu usłyszała zarzuty narażenia swojego dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

Źródło: [polsatnews.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rafał Trzaskowski spotkał się z Andrzejem Dudą, ale wszyscy patrzyli tylko na jego buty. ”Obciach”
  2. Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w sprawie obostrzeń. Jego słowa zmartwiły wiele osób
  3. Bill Gates: “Testy na koronawirusa w USA to całkowite marnotrawstwo”
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. Rząd znów zdecydował o przywróceniu kwarantanny po powrocie do kraju. W. Brytania przywraca restrykcje

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!