Balkon. Public Domain Pictures/Marina Shemesh/Zdj. ilustracyjne
Źródło: Public Domain Pictures/Marina Shemesh/Zdj. ilustracyjne
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 29 Lipca 2020

7-latek spadł z pierwszego piętra. Był pod opieką babci

Tragedia w Chodowie w województwie wielkopolskim. 7-latek wypadł z balkonu. Był wtedy pod opieką babci.

7-letni chłopiec wypadł z balkonu we wtorkowe popołudnie. Chłopiec spadł z pierwszego piętra. Dziecko było pod opieką babci, która znajdowała się w innym pomieszczeniu. Może grozić jej surowa kara.

Dziecko wypadło z balkonu

Wypadek zdarzył się o godzinie 18:30 w miejscowości Chodowo w powiecie kolskim. Z ustaleń policji wynika, że dziecko przebywało pod opieką babci. 7-latek wypadł z balkonu mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze. Na miejsce natychmiast zostały wezwane służby ratunkowe. W momencie ich przybycia chłopiec był przytomny. Został przewieziony do szpitala, gdzie lekarze badają jego stan zdrowia. Na razie nie wiadomo, jak poważne są jego obrażenia.

Kobieta zajmująca się dzieckiem może trafić do więzienia

 
Jak podaje portal polsatnews.pl, który rozmawiał z sierż. szt. Weroniką Czyżewską, oficerem prasowym KPP w Kole, dziecko było pod opieką babci. „Policjanci ustalili, że babcia 7-latka była trzeźwa” – powiedziała.

Czyżewska dodała również, że policja wykonuje czynności w kierunku art. 160 kodeksu karnego, który mówi o nieumyślnym narażeniu na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Babcia dziecka może ponieść karę grzywny albo roku pozbawienia wolności.
 
Źródło: [polsatnews.pl]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!