Dziecko zostało znalezione w klatce, było więzione przez własną matkę. Na chłopca natknęli się przypadkiem obrońcy praw zwierząt wraz z policją.. Henry County Sheriff's OfficeŹródło: Henry County Sheriff's Office
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 29 Czerwca 2020

Mieli ratować zwierzęta, znaleźli dziecko uwięzione w klatce. Szczegóły porażają

Dziecko zostało znalezione w klatce dla psa, było więzione przez własną matkę. Na 18-miesięcznego chłopca natknęli się przypadkiem obrońcy praw zwierząt wraz z policją. Interweniowali w sprawie nielegalnej hodowli zwierząt. Sprawa miała miejsce w USA w hrabstwie Henry w stanie Tennessee. Donosi o niej Fakt.

Aż ciężko sobie wyobrazić, przez jaki koszmar w swoim krótkim życiu przeszło 18-miesięczne dziecko. Chłopiec był przez niemal cały czas więziony w klatce dla psa. Zamknęła go tam własna matka. Okrucieństwo tej kobiety nie zna granic.

Odnaleziono pendrive`y z tysiącami zdjęć i nagrań. Ich treść mrozi krew w żyłach, może dojść do przełomu w głośnej sprawieOdnaleziono pendrive`y z tysiącami zdjęć i nagrań. Ich treść mrozi krew w żyłach, może dojść do przełomu w głośnej sprawieCzytaj dalej

Dziecko więzione w klatce przez własną matkę. Szokujące odkrycie służb podczas interwencji

Na chłopca uwięzionego w klatce dla psa natknięto się przypadkiem. Doszło do tego podczas interwencji w sprawie nielegalnej hodowli zwierząt, po tym, jak ktoś doniósł na 42-letnią Heather Scarbough. Donos dotyczył także znęcania się na tymi zwierzętami. Jak donosi Fakt, na terenie posesji obrońcy praw zwierząt z organizacji Animal Rescue Corp wraz funkcjonariuszami policji znaleźli prawie 700 nielegalnie hodowanych zwierząt, przetrzymywanych w koszmarnych warunkach. Wśród nich było 86 kurczaków i kogutów, 56 psów, 10 królików, 4 papugi, 3 koty, 8 węży, jeden bażant, 531 gryzoni. Odkryto także nielegalną plantację marihuany oraz siedemnaście sztuk broni palnej, należącej do właścicielki posesji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
2. Dwie dziewczynki nie żyją, odpoczywały latem na hamaku. Rodzice ostrzegają

Najbardziej szokujące w tym wszystkim jest jednak to, co zostało odkryte przez aktywistów i mundurowych chwilę później. Znaleźli 18-miesięcznego chłopca więzionego w klatce dla psa. Chłopiec był synem 42-letniej Heather Scarbough. Ponadto klatka z dzieckiem stała w tym samym pomieszczeniu, gdzie przetrzymywano także węże. W środku było bardzo burdno i walało się dookoła pełno śmieci oraz resztek jedzenia i odchodów. Dziecko było w koszmarnym stanie oraz kondycji, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Jak donosi Fakt, chłopiec był brudny i zagłodzony. Chodziły po nim także robaki. Służby są zdania, że malec mógł spędzić w takich warunkach większość swojego życia. Taki los zgotowała mu własna matka. Kobieta najprawdopodobniej odpowie za swoje czyny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przykre informacje od WHO. Pandemia dopiero się rozkręca
  2. Duża akcja CBŚP w Warszawie. Pościg, ogromny huk, uszkodzone samochody. Co tam się stało?
  3. Może być niebezpiecznie, anomalie pogodowe i dziwne burze. Piorun poraził nagle trzy osoby
  4. Pierwsza dama mogła się bardziej postarać? Czy trzy słowa są wystarczającym komentarzu po kilku latach milczenia?
  5. Stanisław Żółtek znów odpłynął? Powiedział kilka zaskakujących słów, których nikt się nie spodziewał
  6. Sytuacja bez precedensu. Iran wydał nakaz aresztowania Donalda Trumpa

Źródło: Fakt