wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Mieli ratować zwierzęta, znaleźli dziecko uwięzione w klatce. Szczegóły porażają

29 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Pamela Obuchowska

Udostępnij:

Dziecko zostało znalezione w klatce dla psa, było więzione przez własną matkę. Na 18-miesięcznego chłopca natknęli się przypadkiem obrońcy praw zwierząt wraz z policją. Interweniowali w sprawie nielegalnej hodowli zwierząt. Sprawa miała miejsce w USA w hr

Aż ciężko sobie wyobrazić, przez jaki koszmar w swoim krótkim życiu przeszło 18-miesięczne dziecko. Chłopiec był przez niemal cały czas więziony w klatce dla psa. Zamknęła go tam własna matka. Okrucieństwo tej kobiety nie zna granic.

Dziecko więzione w klatce przez własną matkę. Szokujące odkrycie służb podczas interwencji

Na chłopca uwięzionego w klatce dla psa natknięto się przypadkiem. Doszło do tego podczas interwencji w sprawie nielegalnej hodowli zwierząt, po tym, jak ktoś doniósł na 42-letnią Heather Scarbough. Donos dotyczył także znęcania się na tymi zwierzętami. Jak donosi Fakt, na terenie posesji obrońcy praw zwierząt z organizacji Animal Rescue Corp wraz funkcjonariuszami policji znaleźli prawie 700 nielegalnie hodowanych zwierząt, przetrzymywanych w koszmarnych warunkach. Wśród nich było 86 kurczaków i kogutów, 56 psów, 10 królików, 4 papugi, 3 koty, 8 węży, jeden bażant, 531 gryzoni. Odkryto także nielegalną plantację marihuany oraz siedemnaście sztuk broni palnej, należącej do właścicielki posesji.

Najbardziej szokujące w tym wszystkim jest jednak to, co zostało odkryte przez aktywistów i mundurowych chwilę później. Znaleźli 18-miesięcznego chłopca więzionego w klatce dla psa. Chłopiec był synem 42-letniej Heather Scarbough. Ponadto klatka z dzieckiem stała w tym samym pomieszczeniu, gdzie przetrzymywano także węże. W środku było bardzo burdno i walało się dookoła pełno śmieci oraz resztek jedzenia i odchodów. Dziecko było w koszmarnym stanie oraz kondycji, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Jak donosi Fakt, chłopiec był brudny i zagłodzony. Chodziły po nim także robaki. Służby są zdania, że malec mógł spędzić w takich warunkach większość swojego życia. Taki los zgotowała mu własna matka. Kobieta najprawdopodobniej odpowie za swoje czyny.

Źródło: Fakt

Podobne artykuły

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Świat

WHO apeluje o noszenie maseczek przez osoby zaszczepione. Zagrożenie kolejną falą koronawirusa?

Czytaj więcej >

Świat

Na Ziemię pospadały fragmenty chińskiej rakiety

Czytaj więcej >
Strzelanina w Kazaniu

Świat

Kazań. Strzelanina w szkole, są ofiary śmiertelne

Czytaj więcej >

Świat

Kontrowersyjny duchowny wyciągnięty z auta przez policję. Lekceważył obostrzenia

Czytaj więcej >
Jan Paweł II w trakcie pierwszej pielgrzymki do Polski.

Świat

Był drugi zamach na Jana Pawła II. Kard. Dziwisz postanowił po latach wyjawić prawdę

Czytaj więcej >
Trąba powietrzna

Świat

Co najmniej trzy osoby nie żyją, 200 jest rannych. Czechy zniszczone przez żywioł

Czytaj więcej >