Dziecko wbiegło pod koła. youtube/ RY850NŹródło: youtube/ RY850N
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 22 Sierpnia 2020

Prosto pod koła samochodu wybiegło malutkie dziecko. Skrajna nieodpowiedzialność opiekunów

Dziecko, najprawdopodobniej pozostające pod opieką matki, bądź innej spokrewnionej z nim kobiety, niespodziewanie wbiegło pod koła pędzącego samochodu. Nagranie zatrważającego zdarzenia zostało udostępnione w serwisie YouTube.

Opublikowane w sieci nagranie zostało obejrzane ponad 44 tys. razy. Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia, najprawdopodobniej doszło kilka dni temu. Wskazuje na to data, widoczna na rejestratorze - 9 sierpnia. Na filmie widzimy, jak zupełnie niespodziewanie, z otwartej bramy domu na uliczkę wybiega maleńkie, około 2-letnie dziecko w samym pampersie.

Uwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiUwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiCzytaj dalej

Dziecko wbiega na jezdnię

Kierowca samochodu na szczęście wykazał się wybitnym refleksem. W ostatniej chwili, gwałtownie zahamował. Najprawdopodobniej tragedii zapobiegła również spostrzegawczość współpasażerki, która krzyknęła, zobaczywszy biegnące dziecko. Chwilę później na nagraniu usłyszeć możemy, jak krzyczy "głupie babsko", odnosząc się najprawdopodobniej do kobiety, pod której opieką pozostawał maluch.

30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagował30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagowałCzytaj dalej

Do zdarzenia doszło, jeśli wierzyć opisowi filmu w Bobolicach, w Zachodniopomorskim. Nagranie wyjątkowo poruszyło internautów, którzy w komentarzach dali upust swoim emocjom. - Podaję tekst, jaki usłyszelibyśmy w wiadomościach, gdyby kierowca miał gorszy refleks: Ojezusie, taka tragedia, kto to mógł przewidzieć?! - czytamy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVN przekazał tragiczne informacje. Niestety, nie żyje
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Kary już nie 500, a 5000 zł. Nieroztropne zachowanie będzie nas drogo kosztować

Zapisy, dotyczące ruchu drogowego w Polsce nadal budzą kontrowersje. Wielu polityków i aktywistów postuluje objęcie prawną ochroną pieszych, którzy na ten moment są obligowani przez Kodeks Drogowy do zachowywania szczególnej ostrożności. 

 - W 2017 roku w 8 197 wypadkach drogowych zginęło 873 pieszych,  a 7 587 zostało rannych. Szczególnie niepokojące jest, iż 3 408 wypadków to zdarzenia, które polegały na nieustąpieniu pierwszeństwa pieszemu na przejściu dla pieszych, na skutek tych zachowań zginęło 205 pieszych - czytamy na stronie polskiej policji.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Andrzej Duda w spocie wyborczym prezydenta USA. Filmik bije rekordy popularności
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Niemal cała Polska objęta alertami, będzie bardzo niebezpiecznie. Wydano ostrzeżenia
  4. Krzysztof Kononowicz znęcał się nad szczeniakiem podczas "patostreamu"? Skandaliczne nagranie
  5. Ogromna awaria w TVP, spaliły się serwery. "Emisja zagrożona", internauci komentują
  6. Ponad 670 osób nie żyje. Dramatyczna sytuacja nie ma końca. Świat przekazał złe wieści

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!