Dziecko. Facebook/Bu Aşkın Adı BursaŹródło: Facebook/Bu Aşkın Adı Bursa
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 18 Lipca 2020

Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni

Dziecko po zaledwie trzech dniach od przyjścia na świat zmarło. Do dziś nie wiadomo, jaka jest przyczyna śmierci małej Luny. Niepokojące doniesienia z Wielkiej Brytanii obiegły również zagraniczne media.

- Nosiłam Lunę przez dziewięć miesięcy i miałam ją przez prawie trzy dni. Znałam moją córkę i była dobra. Dała mi siłę, abym wierzyła w siebie i starała się uczynić świat lepszym miejscem - deklarowała Phillipa, mama dziewczynki. Jej historię przytoczyła "Wirtualna Polska".

Prywatne szczegóły ślubu Jacka Kurskiego trafiły do sieci. Pojawił się gość specjalny, zaskoczeni?Prywatne szczegóły ślubu Jacka Kurskiego trafiły do sieci. Pojawił się gość specjalny, zaskoczeni?Czytaj dalej

Dziecko zmarło kilka godzin po ostatnim karmieniu piersią

Wyjaśnijmy, że mała dziewczynka urodziła się poprzez cesarskie cięcie. Była ona jednak wcześniakiem, który przyszedł na świat dwa tygodnie przez zaplanowanym terminem porodu. Po trzech dniach lekarskiej obserwacji maluch został wypisany do domu swoich rodziców. 

Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 40 lat, wielu będzie zachwyconych. Poznajecie tę parę?Do sieci trafiło niesamowite zdjęcie ślubne sprzed 40 lat, wielu będzie zachwyconych. Poznajecie tę parę?Czytaj dalej

Pierwszego dnia od przybycia nowego domownika doszło do tragedii. "Wirtualna Polska" relacjonuje, żę Philippa i James Atkinsowie, chcąć uczcić niezwykle ważne wydarzenie, wypili po kieliszku prosecco. Z raportów policyjnych ujawnionych przez "WP" wiemy, że tego samego wieczoru mama karmiła małą Lunę piersią. Tej samej nocy dziecko już nie żyło.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamy
2. Surowe kary dla grzybiarzy. Z lasu wyjedziesz z koszem grzybów, ale może też z wysokim mandatem

Dziecko zostało dokładnie przebadane przez koronera. Śledczy jednak nie był w stanie odkryć przyczyny, dla której mała Luna zmarła. Swoją żałobę Philippa postanowiła przekuć w działalność charytatywną na rzecz potrzebujących pociech. - Luna nauczyła mnie, że życie jest zbyt krótkie i zbyt cenne. Jesteśmy jej to winni, aby wypełnić świat większą muzyką i większą radością. Więc jeśli kiedykolwiek pomyślisz, że już więcej nie możesz, spójrz w górę na księżyc, a moje dziecko pokaże ci, że świat jest dobry, ty jesteś kochany - deklaruje mama.

"Wirtualna Polska" donosi, że Philippa organuje półmaraton na rzecz nieżyjącej Luny. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowa opłata już niedługo w Polsce. Wszyscy ją odczujemy
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Stockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrała
  4. Emerytura będzie jeszcze wyższa, wystarczy poczekać. ZUS w następnej transzy wypłaci wyższą trzynastkę
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej przerywa milczenie. Mówi o głośnym skandalu
  6. Nasi sąsiedzi przywracają obostrzenia. Chodzi o region tuż przy polskiej granicy, mogą być problemy

Źródło: [Wirtualna Polska]