czynsz. (zdj. Il. ); ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: (zdj. Il. ); ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Września 2020

1500 zł do czynszu przez pół roku. Rząd wyciąga kolejne pieniądze

Czynsz będzie współfinansowany przez obóz rządzący? Członek Rady Ministrów przedstawił odważne deklaracje. Wiceminister rozwoju zaproponował kolejny program socjalny, który ma wesprzeć poszkodowanych przez pandemię najemców.

Kryzys epidemiczny odcisnął swoje piętno na portfelach Polek i Polaków. Rząd Prawa i Sprawiedliwości od samego początku pandemii stale poszerza swoją ofertę socjalną. 500 plus, postojowe, opiekuńcze, czy też 300 plus, to zaledwie część świadczeń, które przekazano na konta bankowe naszego społeczeństwa. Tym razem wiceminister rozwoju zaproponował zupełnie nowy program. 1500 złotych dopłaty do czynszu ma wesprzeć poszkodowanych najemców.

Syn Zenka Martyniuka nagrywał żonę bez jej wiedzy? Kolejne, uwłaczające szczegółySyn Zenka Martyniuka nagrywał żonę bez jej wiedzy? Kolejne, uwłaczające szczegółyCzytaj dalej

Czynsz będzie współfinansowany przez rząd? 1500 złotych może trafić do potrzebujących najemców

W rozmowie z Money.pl, przedstawiciel Rady Ministrów Robert Nowicki wskazał, że dopłata do czynszu wejdzie w życie już w najbliższej przyszłości. Kolejny program socjalny Zjednoczonej Prawicy jest skierowany do najemnców i będzie obowiązywać przez 6 miesięcy. Polityk Prawa i Sprawiedliwości tłumaczył, że po przyznanie zasiłku niezbędne będzie wykazanie strat, jakie miała spowodować pandemią. Spadek dochodów o przynajmniej 25% uprawni do pobieranie dopłaty do czynszu. Gość programu Money.pl "To się liczy" przedstawił bardzo odważne deklaracje.

Wczoraj w nocy, podczas emisji nocnych obrad parlamentu został przyłapany na dotykaniu żony. Natychmiastowa reakcjaWczoraj w nocy, podczas emisji nocnych obrad parlamentu został przyłapany na dotykaniu żony. Natychmiastowa reakcjaCzytaj dalej

Nowy projekt wynika z pakietu mieszkaniowego, który miał kompleksowo rozwiązywać problemy Polek i Polaków na tej płaszczyźnie. - Pakiet mieszkaniowy aktualnie jest procedowany. Została powołana specjalna podkomisja, ponieważ projekt składa się z 22 ustaw - deklarował Robert Nowicki dla Money.pl. Przedstawiciel Rady Ministrów wskazywał, że założenia przepisów w sprawie dopłat do czynszów powinny wejść w życie jeszcze w grudniu. Z pewnością pomogłoby to wielu najemcom, którzy ucierpieli w wyniku kryzysu gospodarczego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Kilka miesięcy w areszcie za złamanie kwarantanny. Mieszkanka Torunia przebywa tam od maja
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Czynsz jest jednym z największych obciążeń dla naszego budżetu. - Zaproponowany przez nas szeroki pakiet zmian w budownictwie społecznym i komunalnym jest odpowiedzią na wciąż rosnący popyt na tańsze mieszkania na wynajem. Zwłaszcza w obecnej sytuacji, wywołanej pandemią koronawirusa, zapotrzebowanie to może rosnąć - deklarowała Jadwiga Emilewicz w rozmowie z portalem Filarybiznesu.pl.

Była gwiazda Była gwiazda "M jak miłość" ma za sobą osobisty dramat. Zdarzenia z przeszłości są naprawdę tragiczne, nikt nawet by nie pomyślałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Źródło: [Money.pl/Filarybiznesu.pl]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News