wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Robił 2-miesięcznej córce "ćwiczenia gimnastyczne". Usunął nagranie, ale nadal krąży po sieci, służby dokonały zatrważającego odkrycia

19 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Makabryczny film nagrany przez 35-letniego Rosjanina wzburzył internautów. Mężczyzna na nagraniu pokazuje "gimnastykę" swojej 2-miesięcznej córki, którą trzyma w powietrzu za samą nogę. Wierzy bowiem, że jest to doskonała

Mieszkaniec Moskwy uważa, że dziecko we wczesnym etapie rozwoju należy hartować i poddawać ćwiczeniom gimnastycznym. Nie widzi niczego złego w swych „metodach wychowawczych”.

Machał córką nad głową. Nagranie udostępnił w sieci

Na 35-letniego Davida Szopina spłynęła fala oburzenia i krytyki po tym, jak udostępnił w sieci nagrany wraz z żoną film ze swoją 2-miesięczną córką. Filmik został opublikowany na Instagramie. Para wybrała się na wakacje pod namiotem do Soczi. Post został już usunięty przez autora, ale internauci powielili go i udostępnili na portalu YouTube. Widać na nim jak 35-latek chwyta dwumiesięczną córeczkę za nogę i wesoło gwiżdżąc wymachuje nią nad głowa. Obok na stoliku widać butelkę alkoholu, a, jak później się okazało, rodzice niemowlęcia spożywali na wyjeździe również narkotyki. Dziwne zachowanie pary zgłaszały osoby, które również znajdowały się na kempingu. Wczasowicze uważali, że para opiekująca się małym dzieckiem jest pod wpływem środków odurzających. Ich podejrzenia potwierdziła policja.

Makabryczne nagranie w ocenzurowaniej wersji można obejrzeć tutaj:

Rosjanin nazwał córkę „Żart”

Policja zjawiła się na terenie kempingu jeszcze podczas wypoczynku pary. Na miejscu znaleziono narkotyki oraz duże ilości alkoholu. Badania wykazały, że para spożywała niedozwolone substancje, przez co została zatrzymana na dziesięć dni w areszcie. Aby usprawiedliwić swoje zachowanie na nagraniu, Szopina twierdził, że stosował na córce „ćwiczenia gimnastyczne”, które mają ją zahartować.

Co więcej, para postanowiła nazwać swoje dziecko imieniem Joke, które po angielsku oznacza „żart”. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie znęcania się nad dzieckiem. Film skomentowała pediatra Andreia Prodeusa, która twierdzi, że wymachiwanie dzieckiem nad głową nie ma nic wspólnego z gimnastyką. Potrząsanie niemowlęciem może doprowadzić do uszkodzenia stawów i mózgu malutkiego człowieka.

Źródło: [„Fakt”]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >