córka nagranie. YouTube/Живое Видео/kadr z filmu
Źródło: YouTube/Живое Видео/kadr z filmu
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 19 Sierpnia 2020

Robił 2-miesięcznej córce "ćwiczenia gimnastyczne". Usunął nagranie, ale nadal krąży po sieci, służby dokonały zatrważającego odkrycia

Makabryczny film nagrany przez 35-letniego Rosjanina wzburzył internautów. Mężczyzna na nagraniu pokazuje „gimnastykę” swojej 2-miesięcznej córki, którą trzyma w powietrzu za samą nogę. Wierzy bowiem, że jest to doskonała metoda wychowawcza.

Mieszkaniec Moskwy uważa, że dziecko we wczesnym etapie rozwoju należy hartować i poddawać ćwiczeniom gimnastycznym. Nie widzi niczego złego w swych „metodach wychowawczych”.

Machał córką nad głową. Nagranie udostępnił w sieci

Na 35-letniego Davida Szopina spłynęła fala oburzenia i krytyki po tym, jak udostępnił w sieci nagrany wraz z żoną film ze swoją 2-miesięczną córką. Filmik został opublikowany na Instagramie. Para wybrała się na wakacje pod namiotem do Soczi. Post został już usunięty przez autora, ale internauci powielili go i udostępnili na portalu YouTube. Widać na nim jak 35-latek chwyta dwumiesięczną córeczkę za nogę i wesoło gwiżdżąc wymachuje nią nad głowa. Obok na stoliku widać butelkę alkoholu, a, jak później się okazało, rodzice niemowlęcia spożywali na wyjeździe również narkotyki. Dziwne zachowanie pary zgłaszały osoby, które również znajdowały się na kempingu. Wczasowicze uważali, że para opiekująca się małym dzieckiem jest pod wpływem środków odurzających. Ich podejrzenia potwierdziła policja.

Makabryczne nagranie w ocenzurowaniej wersji można obejrzeć tutaj:

Rosjanin nazwał córkę „Żart”

Policja zjawiła się na terenie kempingu jeszcze podczas wypoczynku pary. Na miejscu znaleziono narkotyki oraz duże ilości alkoholu. Badania wykazały, że para spożywała niedozwolone substancje, przez co została zatrzymana na dziesięć dni w areszcie. Aby usprawiedliwić swoje zachowanie na nagraniu, Szopina twierdził, że stosował na córce „ćwiczenia gimnastyczne”, które mają ją zahartować.

Co więcej, para postanowiła nazwać swoje dziecko imieniem Joke, które po angielsku oznacza „żart”. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w sprawie znęcania się nad dzieckiem. Film skomentowała pediatra Andreia Prodeusa, która twierdzi, że wymachiwanie dzieckiem nad głową nie ma nic wspólnego z gimnastyką. Potrząsanie niemowlęciem może doprowadzić do uszkodzenia stawów i mózgu malutkiego człowieka.
 
Źródło: [„Fakt”]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!