wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Co się stało z córką Marty Kaczyńskiej? Niepokojące doniesienia mediów

13 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Z doniesień medialnych wynika, że córka Marty Kaczyńskiej postanowiła zniknąć z życia publicznego. Przestała pojawiać się u boku swojej matki i publikować treści w mediach społecznościowych.

Córki Marty Kaczyńskiej - siostrzenicy prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego - ze względu na eksponowaną pozycję swojej rodziny same także nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów

Niedawno pisaliśmy o najmłodszej z nich - Martynie Dubienieckiej - która osiąga sukcesy sportowe, jeżdżąc konno. Ktoś podszył się pod konto aktywnej na Instagramie nastolatki, zamieszczając materiały zaczerpnięte z jej profilu.

- Zgłaszajcie to konto. Podszywa się i wstawia nie tylko moje filmiki - mówiła przywoływana przez Super Express Martyna Dubieniecka, apelując do internautów o pomoc w usunięciu fałszywego konta.

Słuch zaginął po córce Marty Kaczyńskiej

Porównywalnym zainteresowaniem w mediach społecznościowych cieszyła się także starsza córka Marty Kaczyńskiej - Ewa Dubieniecka, która jednak z dnia na dzień zniknęła z oczu internautów, przepadając jak kamień w wodę.

Jak spekuluje gazeta "Dobry Tydzień", dziewczyna mogła po prostu mieć już dość nie zawsze życzliwego zainteresowania internautów jej osobą, w związku z czym usunęła swoje konto z mediów społecznościowych.

Gest córki Marty Kaczyńskiej nie ograniczył się jednak do sfery wirtualnej. Jak podaje Super Express, Ewa Dubieniecka stała się mniej widoczna nie tylko w Internecie, ale także w rodzinnym mieście, gdzie coraz trudniej ją spotkać.

Z ustaleń Super Expressu wynika ponadto, że w Wielką Sobotę Ewa Dubieniecka nie pojawiła się u boku matki w kościele podczas święcenia pokarmów. Marcie Kaczyńskiej towarzyszyć miał jedynie mąż Piotr Zieliński i syn Staś.

Niewykluczone, że powodem nagłego zamilknięcia córki Marty Kaczyńskiej są wojaże edukacyjne. Taką sugestię wysunął "Dobry Tydzień", wskazując, że nie tak dawno Ewa Dubieniecka wraz z ojcem przypatrywała się szkołom średnim w Londynie.

Byłoby całkiem zrozumiałe, gdyby okazało się, że przytłoczona zainteresowaniem mediów postanowiła zaszyć się za granicą, gdzie z dala od krajowego zgiełku zajmie się nauką.

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Źródło: o2.pl, Super Express, Dobry Tydzień

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Polska

Robisz zakupy przez internet? Sprawdź, które sklepy oferują zniżki dla klientów!

Czytaj więcej >

Polska

Brak pieniędzy na spłatę raty kredytu hipotecznego – co robić?

Czytaj więcej >

Polska

Z jaką odzieżą można świetnie połączyć golfy męskie? Odpowiadamy

Czytaj więcej >
Tadeusz Rydzyk obchodzi urodziny

Polska

Tadeusz Rydzyk obchodzi dziś 76. urodziny

Czytaj więcej >
Pomimo złej pogody w sobotę na Krupówkach pojawiły się tłumy turystów.

Polska

Wymowne zdjęcia z Krupówek i Sopotu. Turyści już są na miejscu

Czytaj więcej >
Skandal w policji

Polska

Wyszła na jaw wielka afera w policji. Oskarżenia są porażające

Czytaj więcej >