wtv.pl > Polityka > Stan Bronisława Komorowskiego się pogorszył i przewieziono go do szpitala. Najnowsze informacje ws. zdrowia b. prezydenta
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:43

Stan Bronisława Komorowskiego się pogorszył i przewieziono go do szpitala. Najnowsze informacje ws. zdrowia b. prezydenta

Bronisław Komorowski
(zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Były prezydent Bronisław Komorowski 11 listopada otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał ważną informację oraz zaapelował do Polek i Polaków.

"Otrzymałem pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mam objawy przypominające grypę. Obecnie przebywam na izolacji domowej. Dziękuję za słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Dbajcie o siebie i swoich bliskich!" - czytamy. 

Otrzymałem pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mam objawy przypominające grypę. Obecnie przebywam na izolacji...

Opublikowany przez Bronisława Komorowskiego Czwartek, 12 listopada 2020

Były prezydent Bronisław Komorowski od wczoraj przebywa w szpitalu. Wiemy, jak się czuje

Jak podaje dla "Wirtualnej Polski" szefowa biura Bronisława Komorowskiego, nie ma jeszcze oficjalnych ustaleń co do sposobu, w jaki zakaził się prezydent. - Na szczęście, do tej pory przechodził chorobę łagodnie i spokojnie - podaje Anna Kulikowska. 

1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć**2. Wyszedł tylko na grzyby. W lesie natrafił jednak na nieprawdopodobny skarb**3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

Bronisław Komorowski wciąż czuje się dobrze, a jego stan jest stabilny. W piątek przewieziono go ze szpitala w Sejnach na warszawski oddział zakaźny przy ulicy Wolskiej. - Był transportowany ze względów bezpieczeństwa. Gdyby jego stan się pogorszył, to w stolicy jest kompleksowa opieka i specjaliści na miejscu - dodaje Kulikowska dla "Wirtualnej Polski". 

Były prezydent zakażenie przechodzi nieco gorzej niż Andrzej Duda, który doszedł do zdrowia w szybkim tempie, nie wykazując poważniejszych objawów. 

"Mamy 24 213 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (3086), wielkopolskiego (2525), śląskiego (2263), małopolskiego (2213), dolnośląskiego (1792), pomorskiego (1715), lubelskiego (1600), łódzkiego (1563), kujawsko-pomorskiego (1257), warmińsko-mazurskiego (1191), zachodniopomorskiego (1101), podlaskiego (927), podkarpackiego (872), świętokrzyskiego (760), opolskiego (703), lubuskiego (645)" - podało dziś Ministerstwo Zdrowia. 

Źródło: [Onet/Wirtualna Polska]

Tagi: Facebook
Powiązane