Bronisław Komorowski. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 21 Listopada 2020

Stan Bronisława Komorowskiego się pogorszył i przewieziono go do szpitala. Najnowsze informacje ws. zdrowia b. prezydenta

Jak czuje się Bronisław Komorowski? Od wczoraj media na bieżąco informują o stanie zdrowia byłego prezydenta Polski. Jego współpracowniczka podała konkretne wiadomości. Wiemy też, dlaczego były polityk został przewieziony do szpitala.

Były prezydent Bronisław Komorowski 11 listopada otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał ważną informację oraz zaapelował do Polek i Polaków.

"Otrzymałem pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mam objawy przypominające grypę. Obecnie przebywam na izolacji domowej. Dziękuję za słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Dbajcie o siebie i swoich bliskich!" - czytamy.

Otrzymałem pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mam objawy przypominające grypę. Obecnie przebywam na izolacji...

Opublikowany przez Bronisława Komorowskiego Czwartek, 12 listopada 2020

B. mąż Marty Kaczyńskiej nagle wpadł we wściekłość. Posypały się wulgaryzmyB. mąż Marty Kaczyńskiej nagle wpadł we wściekłość. Posypały się wulgaryzmyCzytaj dalej

Były prezydent Bronisław Komorowski od wczoraj przebywa w szpitalu. Wiemy, jak się czuje

Głównym powodem do wykonania testu, jak podaje "Wirtualna Polska, była podwyższona temperatura oraz kaszel. W rozmowie z "Onetem" b. prezydent wskazał zaś, że zakazić można się zupełnym przypadkiem. Bronisław Komorowski podczas pandemii przebywał w miejscowości, która odnotowywała wyjątkowo niską liczbę chorych. Chodzi o Budę Ruską, leżącą na Podlasiu.

Wczoraj niezbędne było przewiezienie byłego prezydenta do szpitala. Od piątku polityk związany z Platformą Obywatelską przebywa na wydziale zakaźnym w Sejnach. Ordynatorem jego oddziału oraz osobą, która osobiście dogląda Bronisława Komorowskiego, jest profesor Andrzej Horban - osobisty doradca Prezesa Rady Ministrów do spraw walki z pandemią.

Kinga Duda nie mogła wiedzieć, od kogo wynajmuje mieszkanie. Teraz youtuberka zdradza kulisy jej rzekomej wyprowadzkiKinga Duda nie mogła wiedzieć, od kogo wynajmuje mieszkanie. Teraz youtuberka zdradza kulisy jej rzekomej wyprowadzkiCzytaj dalej

Wcześniej zgodę oraz zalecenie do skierowania prezydenta na oddział wydało Ministerstwo Zdrowia. Przyczyną postanowienia było pogorszenie się stanu zdrowia Komorowskiego, jednak należy zaznaczyć, że głównym powodem było bezpieczeństwo społecznika. W szpitalu możliwe będzie natychmiastowe interweniowanie w przypadku skrajnych zdarzeń.

Jak podaje dla "Wirtualnej Polski" szefowa biura Bronisława Komorowskiego, nie ma jeszcze oficjalnych ustaleń co do sposobu, w jaki zakaził się prezydent. - Na szczęście, do tej pory przechodził chorobę łagodnie i spokojnie - podaje Anna Kulikowska.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć
2. Wyszedł tylko na grzyby. W lesie natrafił jednak na nieprawdopodobny skarb
3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

Bronisław Komorowski wciąż czuje się dobrze, a jego stan jest stabilny. W piątek przewieziono go ze szpitala w Sejnach na warszawski oddział zakaźny przy ulicy Wolskiej. - Był transportowany ze względów bezpieczeństwa. Gdyby jego stan się pogorszył, to w stolicy jest kompleksowa opieka i specjaliści na miejscu - dodaje Kulikowska dla "Wirtualnej Polski".

Były prezydent zakażenie przechodzi nieco gorzej niż Andrzej Duda, który doszedł do zdrowia w szybkim tempie, nie wykazując poważniejszych objawów.

"Mamy 24 213 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (3086), wielkopolskiego (2525), śląskiego (2263), małopolskiego (2213), dolnośląskiego (1792), pomorskiego (1715), lubelskiego (1600), łódzkiego (1563), kujawsko-pomorskiego (1257), warmińsko-mazurskiego (1191), zachodniopomorskiego (1101), podlaskiego (927), podkarpackiego (872), świętokrzyskiego (760), opolskiego (703), lubuskiego (645)" - podało dziś Ministerstwo Zdrowia.

Czy z portfeli Polek i Polaków znikną jeszcze większe pieniądze? Szykuje się drożyzna, dziennikarze dotarli do informacji z NBPCzy z portfeli Polek i Polaków znikną jeszcze większe pieniądze? Szykuje się drożyzna, dziennikarze dotarli do informacji z NBPCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Pielęgniarka ostro o materiale TVN-u. Opisała, jak naprawdę wygląda praca w szpitalu
  3. Bije na głowę nawet uwielbiane ogórki. Kiszona marchewka jest cennym źródłem probiotyków
  4. Scheuring-Wielgus ma problem z policją? Domaga się przeprosin "Spotkamy się w sądzie"
  5. Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna
  6. Urodziłam dziecko z gwałtu, a państwo nie dało mi nawet na pieluchę. Niedawno znów zostałam zgwałcona (Reportaż)
  7. Polsat informuje: tysiące Polaków czeka trudna sytuacja po decyzji rządu. Z nadzieją czekali na sezon wyjazdów podczas ferii zimowych
  8. Wielki skandal w Watykanie. Papież Franciszek polubił zdjęcie "dla dorosłych" na Instagramie, wszczęto śledztwo

Źródło: [Onet/Wirtualna Polska]