wtv.pl
Bronisław Komorowski

(zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Stan Bronisława Komorowskiego się pogorszył i przewieziono go do szpitala. Najnowsze informacje ws. zdrowia b. prezydenta

21 Listopada 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Jak czuje się Bronisław Komorowski? Od wczoraj media na bieżąco informują o stanie zdrowia byłego prezydenta Polski. Jego współpracowniczka podała konkretne wiadomości. Wiemy też, dlaczego były polityk został przewieziony do szpitala.

Były prezydent Bronisław Komorowski 11 listopada otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał ważną informację oraz zaapelował do Polek i Polaków.

"Otrzymałem pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mam objawy przypominające grypę. Obecnie przebywam na izolacji domowej. Dziękuję za słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Dbajcie o siebie i swoich bliskich!" - czytamy. 

Otrzymałem pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mam objawy przypominające grypę. Obecnie przebywam na izolacji...

Opublikowany przez Bronisława Komorowskiego Czwartek, 12 listopada 2020

Były prezydent Bronisław Komorowski od wczoraj przebywa w szpitalu. Wiemy, jak się czuje

Jak podaje dla "Wirtualnej Polski" szefowa biura Bronisława Komorowskiego, nie ma jeszcze oficjalnych ustaleń co do sposobu, w jaki zakaził się prezydent. - Na szczęście, do tej pory przechodził chorobę łagodnie i spokojnie - podaje Anna Kulikowska. 

1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć**2. Wyszedł tylko na grzyby. W lesie natrafił jednak na nieprawdopodobny skarb**3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

Bronisław Komorowski wciąż czuje się dobrze, a jego stan jest stabilny. W piątek przewieziono go ze szpitala w Sejnach na warszawski oddział zakaźny przy ulicy Wolskiej. - Był transportowany ze względów bezpieczeństwa. Gdyby jego stan się pogorszył, to w stolicy jest kompleksowa opieka i specjaliści na miejscu - dodaje Kulikowska dla "Wirtualnej Polski". 

Były prezydent zakażenie przechodzi nieco gorzej niż Andrzej Duda, który doszedł do zdrowia w szybkim tempie, nie wykazując poważniejszych objawów. 

"Mamy 24 213 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (3086), wielkopolskiego (2525), śląskiego (2263), małopolskiego (2213), dolnośląskiego (1792), pomorskiego (1715), lubelskiego (1600), łódzkiego (1563), kujawsko-pomorskiego (1257), warmińsko-mazurskiego (1191), zachodniopomorskiego (1101), podlaskiego (927), podkarpackiego (872), świętokrzyskiego (760), opolskiego (703), lubuskiego (645)" - podało dziś Ministerstwo Zdrowia. 

Źródło: [Onet/Wirtualna Polska]

Tagi:

Alan WysockiAutor

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

"Nie jest pan dziennikarzem": kontrowersje wokół słów Donalda Tuska

Polityka

Do kogo Donald Tusk powiedział, że ten "nie jest dziennikarzem"? Nie był to Miłosz Kłeczek z TVP

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polityka

Tajne spotkanie na Nowogrodzkiej. Kaczyński może oddać Ministerstwo Sportu nowemu koalicjantowi

Czytaj więcej >
Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy, jego pensja wzrośnie o 40 proc.

Polityka

Prezydent RP z podwyżką wynagrodzenia o 40 proc. Więcej zarobi nie tylko Andrzej Duda

Czytaj więcej >
Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ po 31 latach pracy

Polityka

Po 31 latach pracy Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Polityka

Błażej Spychalski odszedł z Kancelarii Prezydenta, może trafić do Orlenu. Schetyna: tu nie ma żadnych standardów

Czytaj więcej >
Monika Pawłowska

Polityka

Od Lewicy aż po PiS. Monika Pawłowska dogadała się z Mateuszem Morawieckim? Gazeta.pl dotarła do niewiarygodnych informacji

Czytaj więcej >