wtv.pl
Bronisław Komorowski

(zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Stan Bronisława Komorowskiego się pogorszył i przewieziono go do szpitala. Najnowsze informacje ws. zdrowia b. prezydenta

21 Listopada 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Jak czuje się Bronisław Komorowski? Od wczoraj media na bieżąco informują o stanie zdrowia byłego prezydenta Polski. Jego współpracowniczka podała konkretne wiadomości. Wiemy też, dlaczego były polityk został przewieziony do szpitala.

Były prezydent Bronisław Komorowski 11 listopada otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał ważną informację oraz zaapelował do Polek i Polaków.

"Otrzymałem pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mam objawy przypominające grypę. Obecnie przebywam na izolacji domowej. Dziękuję za słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Dbajcie o siebie i swoich bliskich!" - czytamy. 

Otrzymałem pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mam objawy przypominające grypę. Obecnie przebywam na izolacji...

Opublikowany przez Bronisława Komorowskiego Czwartek, 12 listopada 2020

Były prezydent Bronisław Komorowski od wczoraj przebywa w szpitalu. Wiemy, jak się czuje

Jak podaje dla "Wirtualnej Polski" szefowa biura Bronisława Komorowskiego, nie ma jeszcze oficjalnych ustaleń co do sposobu, w jaki zakaził się prezydent. - Na szczęście, do tej pory przechodził chorobę łagodnie i spokojnie - podaje Anna Kulikowska. 

1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć**2. Wyszedł tylko na grzyby. W lesie natrafił jednak na nieprawdopodobny skarb**3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

Bronisław Komorowski wciąż czuje się dobrze, a jego stan jest stabilny. W piątek przewieziono go ze szpitala w Sejnach na warszawski oddział zakaźny przy ulicy Wolskiej. - Był transportowany ze względów bezpieczeństwa. Gdyby jego stan się pogorszył, to w stolicy jest kompleksowa opieka i specjaliści na miejscu - dodaje Kulikowska dla "Wirtualnej Polski". 

Były prezydent zakażenie przechodzi nieco gorzej niż Andrzej Duda, który doszedł do zdrowia w szybkim tempie, nie wykazując poważniejszych objawów. 

"Mamy 24 213 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (3086), wielkopolskiego (2525), śląskiego (2263), małopolskiego (2213), dolnośląskiego (1792), pomorskiego (1715), lubelskiego (1600), łódzkiego (1563), kujawsko-pomorskiego (1257), warmińsko-mazurskiego (1191), zachodniopomorskiego (1101), podlaskiego (927), podkarpackiego (872), świętokrzyskiego (760), opolskiego (703), lubuskiego (645)" - podało dziś Ministerstwo Zdrowia. 

Źródło: [Onet/Wirtualna Polska]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >