wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Bohdan Łazuka ma poważne problemy ze zdrowiem. "Jest coraz trudniej na ziemskim padole"

2 Września 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Bohdan Łazuka to prawdziwa legenda polskiego kina. Zagrał w wielu kultowych filmach, które do dzisiaj cieszą się wielką oglądalnością. Niestety, stan jego zdrowia jest coraz gorszy. Jak sam przyznaje "jest coraz trudniej na ziemskim padole&rd

Żywy symbol polskiego kina, Bohdan Łazuka, narzeka przede wszystkim na serce. Do swojego zdrowia podchodzi jednak z optymizmem.

Bohdan Łazuka o swoim zdrowiu

Znany aktor w rozmowie z „Faktem” zdradził szczegóły dotyczące jego zdrowia. Jak sam przyznaje nie tryska już taką energią jak kiedyś. W 2018 roku Łazuka pośliznął się wychodząc spod prysznica. Wówczas pojawiły się u niego problemy z biodrem. Zdecydował się na serię zabiegów, które miały postawić go na nogi. Niestety, zaczęło dokuczać mu również serce, które „nie wyrabia”. „Człowiek się sypie. Jestem pokiereszowany, jak przystało na pana w moim wieku. Podupadłem na zdrowiu po różnych przygodach w szpitalu i są dni, w których coraz trudniej chodzi mi się po tym ziemskim padole. Niestety taka jest kolej rzeczy. Trudno, żebym miał kondycję 40-latka” – mówi Łazuka.

Bohdan Łazuka nie traci optymizmu i humoru

Pomimo swoich problemów ze zdrowiem, zapowiada że już wkrótce „będzie śmigał jak nówka sztuka”. Wszystko za sprawą operacji biodra, która zakończyły się sukcesem. W rozmowie z „Faktem” zażartował w swoim stylu, kierując słowa do osób, które nie są mu przychylne: „Mam złą wiadomość dla moich wrogów. Ku waszej rozpaczy i na złość wam będę żył”.

Bohdan Łazuka znany jest głównie z filmów takich jak „Nie lubię poniedziałku”, „Poszukiwany, poszukiwana”, „Brunet wieczorową porą” czy chociażby znany szerzej młodszej publiczności film „Chłopaki nie płaczą”. Nie bał się żadnej roli, często wcielając się w trudne postacie, tak jak w filmie „Motylem jestem. Historia 40-latka”, gdzie zagrał homoseksualnego tancerza.

Źródło: [„Fakt”]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >