wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Blanka Lipińska totalnie odpłynęła? Osobom z problemami poleca jedzenie suplementów z kodem rabatowym "365 dni", zamiast terapeuty i psychiatry

20 Września 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Blanka Lipińska odnalazła złoty środek na wyleczenie zaburzeń psychicznych. Lęki oraz wszelkiego rodzaju niepokoje pokonacie, dzięki wyjątkowym tabletkom "Good Mood". Pisarka wykazała się wyjątkowym niezrozumieniem problemów, z któ

Autorka i pomysłodawczyni projektu "365 dni" skutecznie zraziła do siebie wielu fanów. Blanka Lipińska w skandaliczny sposób zaapelowała do osób z zaburzeniami psychicznymi. Osoba, która dla wielu jest autorytetem, przekazała, jak poradzić sobie z problemami. Zaleciła swoim obserwującym stosowanie suplementów diety i zdrowe odżywianie. Tłumaczyła, że tabletki pomogą nam ominąć psychiatrę, terapeutów oraz recepty. Na facebookowej stronie Bartka Fetysza pojawił się prześmiewczy wpis. "Nie śledzę Blanki Lipińskiej w social mediach. Jej wywody wysyłają mi znajomi. Nie wiem w sumie, dlaczego są moimi znajomymi. Bo o wzwodach w jej książkach czytam sam. Na własne życzenie" - czytamy w obszernym komentarzu dziennikarza.

Blanka Lipińska znowu się popisała. Już wie, jak poradzić sobie z problemami

Autor stanowiska wyśmiał Blankę Lipińską za promowanie "zbawiennych" suplementów. "Dzisiaj jeden z tych moich znajomych wysyła mi story Blanki, w którym ta poleca suplementy. GUD MUD. 119 zeta, ale z kodem 365DNI 20% taniej. Zachęca do kupowania. Akcja typu: »Moi Kochani, bez recepty, bez psychiatry, bez wszystkiego za to z kodem zniżkowym - łykajcie suplementy. Tylko 119 zeta. Poleca dr nauk medycznych Blanka Lipińska«" - czytamy we wpisie na Facebooku.

Pamiętajmy, by obserwować każdy przejaw pogarszającego się stanu psychicznego. Lęki, ataki paniki oraz wszystko, co może wskazywać na róznego rodzaju zaburzenia, należy skonsultować z terapeutą lub psychiatrą. "Mówi, że sama jest terapeutką, specjalistką jak chodzi o hipnozę i poleca terapię, bo sama jest w terapii, ale duchowej i tylko u najlepszych. Generalnie jak chcecie, to na terapię, ale jak nie to zryjcie suplementy tak jak Laura żre wzwody Massima. Poleca doktor habilitowana chorób psychicznych Blanka Lipińska" - wyśmiewa pisarkę Bartosz Fetysz na Facebooku. 

Blanka Lipińska z pewnością nie jest specjalistką w zakresie medycyny. Przekazywane przez nią treści mogą zaszkodzić osobom, które bagatelizują swoją sytuację zdrowotną. "Na depresję najlepszy GUD MUD! Kod 365DNI. Dajcie znać, czy z niej wyszliście po przyjęciu reklamowanych suplementów. Blania wyszła na bank. Opłaciła kredyty, jeśli je miała, za reklamę" - wyśmiewa Lipińską znany dziennikarz. Relacja pisarki na Instagramie nie jest już dostępna. Insta Stories usuwają się automatycznie po 24 godzinach. Skandaliczne deklaracje oraz komentarz Bartka Fetysza znajdziecie pod tym LINKIEM.

Źródło: [Facebook/Bartek Fetysz]

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >