Biedronka i Lidl. Wikipedia/Nieznany autor - own work, https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Biedronka_logotyp_nad_dyskontem_przy_ulicy_Wandy_Panfil_w_Tomaszowie_Mazowieckim.jpgntem_przy_ulicy_Wandy_Panfil_w_Tomaszowie_Mazowieckim.jpg
Źródło: Wikipedia/Nieznany autor - own work, https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Biedronka_logotyp_nad_dyskontem_przy_ulicy_Wandy_Panfil_w_Tomaszowie_Mazowieckim.jpgntem_przy_ulicy_Wandy_Panfil_w_Tomaszowie_Mazowieckim.jpg
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 28 Sierpnia 2020

Wyjątkowa oferta Biedronki. Tylko dziś produkty tańsze o połowę

Biedronka przygotowała świetne promocje dla swoich klientów, które obowiązują tylko dzisiaj. Śpieszcie się z nich skorzystać, gdyż niektóre produkty można dostać za 50 procent ceny. Sklep wprowadził również ofertę 2+2 gratis.

Sieć sklepów Biedronka słynie z promocji, które oferuje swoim klientom. Nie inaczej jest i tym razem. Tylko w piątek 28 sierpnia sklep wprowadził wyjątkową ofertę.

Nieznana prawda o kierowcy Kaczyńskiego. W grę wchodzą kolosalne pieniądzeNieznana prawda o kierowcy Kaczyńskiego. W grę wchodzą kolosalne pieniądzeCzytaj dalej

Promocje 50 procent w Biedronce

Ciężko nadążyć za wszystkim promocjami, jakie sieć sklepów Biedronka wprowadza w swoich placówkach. Tym razem przewidziano bardzo wysokie zniżki na wiele produktów. Tylko w piątek 28 sierpnia dostępna jest akcja „Oszczędzaj połowę”, które sprawia. iż cena wielu produktów jest niższa o 50 procent. Jednym z takich produktów jest schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo Kraina Mięs. Jego regularna cena (17,99 zł/kg) została obniżona do 8,99 za kilogram. Sklep wprowadził również bardzo ciekawą ofertę 2+2, dzięki której połowa zakupionych produktów jest nam przyznawana całkowicie za darmo.

Aktorka Aktorka "Na wspólnej" postawiona pod ścianą. Straciła pieniądze, wyjawiła prawdę o kulisach serialuCzytaj dalej

„2+2 gratis” w Biedronce

Przy zakupie czterech produktów objętych akcją – dwa najtańsze zostaną wręczone klientowi za darmo. Na liście produktów biorących udział w promocji jest bardzo wiele środków higienicznych – żele pod prysznic, szampony, spraye do włosów, odżywki oraz wiele innych.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kwaśniewski nie chciał dalej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co się dzieje z Jolantą
2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś takiego samego SMS-a. Sytuacja jest poważna
3. Żądają radykalnych zmian w prawie drogowym. Projekt ustawy już w Sejmie

Oferta działa tylko w przypadku posiadania aktywnej karty „Moja biedronka”. Warto wspomnieć, że najbliższa niedziela to niedzielna handlowa, wobec czego nie musimy śpieszyć się z zakupami przed weekendem. Promocje Biedronki można znaleźć pod tym linkiem.

Źródło: [biedronka.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się, wprowadzają kolejny zakaz. Lista się poszerza
  2. Poseł chciał zmanipulować widzów TVP Info. Nie wyszło
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Schował się w garażu przed potężną wichurą. Nie dał rady. Był bez żadnych szans