Biedronka i Lidl. Wikipedia/Nieznany autor - own work, https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Biedronka_logotyp_nad_dyskontem_przy_ulicy_Wandy_Panfil_w_Tomaszowie_Mazowieckim.jpgntem_przy_ulicy_Wandy_Panfil_w_Tomaszowie_Mazowieckim.jpg
Źródło: Wikipedia/Nieznany autor - own work, https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Biedronka_logotyp_nad_dyskontem_przy_ulicy_Wandy_Panfil_w_Tomaszowie_Mazowieckim.jpgntem_przy_ulicy_Wandy_Panfil_w_Tomaszowie_Mazowieckim.jpg
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 28 Sierpnia 2020

Wyjątkowa oferta Biedronki. Tylko dziś produkty tańsze o połowę

Biedronka przygotowała świetne promocje dla swoich klientów, które obowiązują tylko dzisiaj. Śpieszcie się z nich skorzystać, gdyż niektóre produkty można dostać za 50 procent ceny. Sklep wprowadził również ofertę 2+2 gratis.

Sieć sklepów Biedronka słynie z promocji, które oferuje swoim klientom. Nie inaczej jest i tym razem. Tylko w piątek 28 sierpnia sklep wprowadził wyjątkową ofertę.

Promocje 50 procent w Biedronce

Ciężko nadążyć za wszystkim promocjami, jakie sieć sklepów Biedronka wprowadza w swoich placówkach. Tym razem przewidziano bardzo wysokie zniżki na wiele produktów. Tylko w piątek 28 sierpnia dostępna jest akcja „Oszczędzaj połowę”, które sprawia. iż cena wielu produktów jest niższa o 50 procent. Jednym z takich produktów jest schab wieprzowy bez kości pakowany próżniowo Kraina Mięs. Jego regularna cena (17,99 zł/kg) została obniżona do 8,99 za kilogram. Sklep wprowadził również bardzo ciekawą ofertę 2+2, dzięki której połowa zakupionych produktów jest nam przyznawana całkowicie za darmo.

„2+2 gratis” w Biedronce

Przy zakupie czterech produktów objętych akcją – dwa najtańsze zostaną wręczone klientowi za darmo. Na liście produktów biorących udział w promocji jest bardzo wiele środków higienicznych – żele pod prysznic, szampony, spraye do włosów, odżywki oraz wiele innych.

Oferta działa tylko w przypadku posiadania aktywnej karty „Moja biedronka”. Warto wspomnieć, że najbliższa niedziela to niedzielna handlowa, wobec czego nie musimy śpieszyć się z zakupami przed weekendem. Promocje Biedronki można znaleźć pod tym linkiem.
 
Źródło: [biedronka.pl]