wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Aż trzy produkty za 1 zł. Biedronka przeszła samą siebie

13 Listopada 2020

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Biedronka ponownie rozpieszcza klientów promocjami. Od 12 listopada niektóre produkty można dostać za niewiele ponad złotówkę. Wystarczy posiadać kartę Moja Biedronka i zakupić odpowiednie liczby danych produktów. Wśród

W promocji są też inne produkty, na które warto zwrócić uwagę. 

Aż trzy produkty w Biedronce za złotówkę!

Sklepy dyskontowe proponują przed weekendami nowe, bardzo duże promocje na swoje produkty powiązane z ich programami lojalnościowymi. Warto zwrócić uwagę na niektóre z nich, bo okazje trwają tylko przez parę dni i można nie zdążyć z zakupem produktów przed końcem oferty. 

Na ten weekend Biedronka zaproponowała aż trzy produkty za nieco powyżej złotówkę za sztukę. Jaki jest warunek, który trzeba spełnić, by zapłacić taką cenę? Przede wszystkim trzeba być posiadaczem karty Moja Biedronka, a w drugiej kolejności kupić odpowiednią liczbę danego produktu. Wtedy za jedną sztukę zapłacimy obniżoną do prawie złotówki cenę. Brzmi kusząco?

Chodzi tu o trzy produkty spożywcze - cukier biały, ziemniaki i Coca Colę. W przypadku pierwszego, za zakup dziesięciu opakowań po 1 kg, cena jednostkowa będzie wynosiła jedynie 1,25! W przypadku słodkiego napoju w puszce, za zakup sześciopaku za jedną puszkę zapłacimy jedynie 1,29.

Ziemniaki potaniały dla wszystkich klientów aż o 50%, więc teraz kilogram można kupić za 1,49. 

Inne promocje - drugie opakowanie za złotówkę i tańsze mięso

To jednak nie koniec weekendowych promocji. Biedronka oferuje również znaczną obniżkę cen mięsa - z kartą Moja Biedronka taniej kupimy łopatkę wieprzową bez kości firmy "Kraina Mięs". Cena za kilogram wynosi tylko 7,49. Potaniała również karkówka wieprzowa bez kości, za którą również zapłacimy jedynie połowę ceny, czyli 8,99. 

Dla wszystkich potaniały także pomarańcze deserowe - za kilogram zapłacimy do soboty tylko 3,99. Potaniały również grapefruity. Cena za kilogram wynosi 3,79. Wśród przecenionych produktów z warzywniaka znalazły się również kaki, za kilogram których zapłacimy 5,99, a także pomidor papryczkowy w cenie 5,99 za opakowanie 500 g. 

Są również produkty, przy których zakupie najtańszy otrzymamy za jedynie złotówkę. Tylko do soboty w takiej promocji znalazły się pizze mrożone "Giuseppe" - przy zakupie dwóch, tańsza będzie kosztować tylko 1 zł.

Podobna promocja dotyczy parówek "Berlinki". Mieszanie w smakach jest dowolne, należy jednak pamiętać, że istnieje limit zakupionych w ten sposób na Kartę Biedronka produktów i wynosi on 8 (maks. 4 za 1 zł). 

W przecenie znalazły się też produkty codziennego użytku, takie jak kapsułki do prania Ariel Allin1 Color, których opakowanie 70 szt. kupimy za 48,99, co oznacza, że cena za jedną kapsułkę wyniesie zaledwie 70 gr. W supercenie znalazł się również płyn do płukania Lenor, za którego opakowanie zapłacimy tylko 9,99. 

Wiele z promocji trwa tylko do soboty, trzeba więc się spieszyć!

źródło: [se.pl][biedronka.gazetki-promocyjne.net.pl]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >