wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

70 tys. pracowników sieci Biedronka dostało kontrowersyjny prezent. Już za 3 dni czeka ich koncert Zenka Martyniuka

7 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Sieć Biedronka postanowiła w ramach wdzięczności przekazać swoim pracownikom prezent, jednak raczej nie wszystkim przypadnie on do gustu. Decydenci popularnej sieci dyskontowej postanowili zorganizować dla 70 tys. zatrudnionych osób koncert. Ma on

  • 10 stycznia 2021 r. Biedronka zorganizuje dla swoich pracowników zdalną imprezę firmową

  • Gwiazdami, które uświetnią wydarzenie będą Zenek Martyniuk, Beata Kozidrak oraz kabaret Ani Mru Mru

  • Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz

  • Pracownicy będą mogli wysyłać SMS-y, które pojawią się na ekranie, oraz brać udział w specjalnych konkursach

Informacje na temat planowanego wydarzenia pokazują, że Biedronka chce wnieść imprezy firmowe na zupełnie inny poziom. Sieć pomimo pandemii zorganizuje bowiem dla swoich pracowników specjalne wydarzenie, które nie będzie tylko koncertem jednej gwiazdy.

Okazuje się, że sieć Biedronka postanowiła zrobić ukłon w stronę swoich pracowników. Oficjalny komunikat mówi o tym, że mające odbyć się za 3 dni przedsięwzięcie to forma podziękowania za pracę w czasie pandemii. Warto przypomnieć, że sklepy spożywcze były otwarte nieustannie, nawet gdy rząd decydował się na lockdown reszty gałęzi gospodarki.

Koncerty i kabaret dla pracowników Biedronki w ramach podziękowań

Tak dużego przedsięwzięcia on-line przed Biedronką nie organizował nikt. Blisko 70 tys. osób zatrudnionych w sklepach sieci otrzymało zaproszenie na nietypową imprezę. Unikając tłumów i siedząc w domu, pracownicy będą mogli bawić się wspólnie na imprezie firmowej.

Włodarze dyskontu chcieli uhonorować ciężką pracę, jaką niemal codziennie wykonują pracownicy zatrudnieni w sklepach. Super Express informuje, że wydarzenie ma odbyć się 10 stycznia 2021 r., czyli dokładnie za trzy dni. To właśnie w niedzielę na ekranach pracowników pojawią się specjalni goście.

Okazuje się, że w niedzielny wieczór pracownicy Biedronki będą mogli oglądać wokalne popisy Zenka Martyniuka oraz zespołu Akcent. Do grona zaproszonych gwiazd dołączyła również Beata Kozidrak. Koncerty będą miały formę prywatną i oglądać je będą mogły tylko osoby posiadające zaproszenie, analogicznie do zamkniętej imprezy firmowej, która jeszcze do niedawna nie była niczym zaskakującym.

Warto zaznaczyć, że wydarzenie nie będzie polegało jedynie na wysłuchaniu kilku piosenek króla disco-polo. Całość poprowadzi Krzysztof Ibisz, który od lat związany jest z konferansjerką. Dodatkowo poza występami muzycznymi pojawi się również kabaret Ani Mru Mru. Formacja kabaretowa zaprezentować ma trzy skecze, w czym aż dwa mają mieć swoją premierę właśnie na imprezie firmowej sieci Biedronka.

Konieczne było stworzenie specjalnej sieci

70 tys. potencjalnych odbiorców wydarzenia internetowego to spore obciążenie dla infrastruktury teleinformatycznej. Konieczne było stworzenie specjalnych rozwiązań oraz sieci pozwalającej na przesłanie zdalnego wydarzenia do tak dużego grona odbiorców.

Wcześniej nikt nie zdecydował się na zorganizowanie tak dużego przedsięwzięcia przy użyciu internetu. Biedronka jest pierwszą firmą, która zdecydowała się na ten krok. Większość przedsiębiorstw podjęła decyzję o zawieszeniu imprez firmowych do czasu wygaszenia pandemii.

Prócz występów Zenka Martyniuka, Beaty Kozidrak oraz Ani Mru Mru, pracownicy Biedronki będą mogli skorzystać z jeszcze kilku innych form rozrywki i integracji. Trzeba przyznać, że wachlarz propozycji skierowanych do zatrudnionych w dyskontowej sieci jest naprawdę imponujący.

Nie tylko Zenek Martyniuk, Biedronka oferuje pracownikom coś więcej

Szanse na bezpośrednie dotarcie do tak wielu pracowników Biedronki wykorzystają dyrektorzy i zwrócą się oni z osobistymi podziękowaniami do tworzących sieć osób. Nie tylko jednak oni będą mogli pokazać się na ogólnopolskiej arenie sieci.

Pracownicy przez cały okres trwania wydarzenia będą mogli przesyłać SMS-owo życzenia i zdjęcia, które pojawiać będą się na ekranie. Dodatkowo zaplanowana konkursy, w których udział również deklarowany będzie za pomocą wysłania specjalnej wiadomości tekstowej.

Dodatkowo osoby tworzące sieć Biedronka wysłuchają wywiadu z autorem książki "Łączy nas Biedronka", Łukaszem Grassem. W książce opisana została historia rozwoju sieci, która obecnie należy do gigantów na polskim — i nie tylko — rynku handlowym.

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >