Biedronka. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 4 Sierpnia 2020

Biedronka szykuje dużą zmianę na 25-lecie. Klienci mogą być zaskoczeni

Biedronka istnieje w Polsce już od ćwierćwiecza. Z tej okazji przygotowano zmianę, która może zadziwić klientów.

Najpopularniejsza sieć sklepów w Polsce świętuje swoje 25 urodziny. Z tej okazji przygotowano specjalną niespodziankę, którą są nowe stroje pracowników firmy. Personel od 3 sierpnia 2020 r. będzie pracował w nowych uniformach.

Biedronka zmienia ubrania personelu

Od 3 sierpnia, w większości sklepów Biedronki na południu kraju pracownicy rozpoczęli dzień pracy od rozmów o nowych uniformach. Popularna sieć z okazji ćwierćwiecza istnienia w naszym kraju postanowiła pozostawić zieleń i przerzucić się na czerń i czerwień. Dotychczas stroje pracownicze zmieniono w 151 placówkach Biedronki, jednak stopniowo mają zostać one wprowadzone w całym kraju. Od dzisiaj będziemy mogli zobaczyć pracowników sklepu ubranych w koszule polo, czerwone bezrękawniki, rozpinane bluzy, czarne fartuchy z biedronkowymi kropkami oraz antracytowe koszule przeznaczone dla kierowników placówek.

Nowe stroje Biedronki

Nowe stroje w Biedronce to inicjatywa pracowników
 

O wyglądzie uniformów w dużej mierze decydowali sami pracownicy sklepu. To oni wpłynęli na decyzję, aby produkować odmienne stroje dla każdej z płci. Zmieniono również bluzy wkładane przez głowę na takie, które można rozpinać suwakiem. 

Nowe stroje Biedronki

„Nowe stroje to jeden ze sposobów uhonorowania 25-lecia istnienia Biedronki i przykład tego, jak nasza sieć zmienia się dla pracowników i klientów. Kolorystyka odzieży jest teraz w pełni spójna z wyglądem naszych sklepów i barwami marki, a to, że ubrania powstawały we współpracy z pracownikami, pokazuje, że jesteśmy zawsze otwarci na ich opinie” – mówi Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej w sieci Biedronka.
 

Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony Biedronki z materiałów prasowych.
Źródło: [media.biedronka.pl]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!