Sieć sklepów Auchan. ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 19 Sierpnia 2020

Zrobili raban w Auchan. Sieć oskarżona o oszukiwanie klientów

Sieć sklepów Auchan wprowadza celowo w błąd swoich klientów? Organizacja Agrounia odkryła, iż francuski producent sprzedaje holenderskie pomidory, które oznaczone są jako polskie.

Agrounia to organizacja, która w ostatnim czasie szczególnie intensywnie dba o prawidłowe oznakowanie produktów rolnych w sklepach. Tym razem na jej celowniku znalazła się francuska sieć sklepów Auchan.

Prywatne, poruszające wyznanie Jarosława Jakimowicza na antenie TVP. Jego syn mógł nie przeżyćPrywatne, poruszające wyznanie Jarosława Jakimowicza na antenie TVP. Jego syn mógł nie przeżyćCzytaj dalej

Holenderskie pomidory w Auchan

Organizacja z wielkim oburzeniem komentuje sprawę holenderskich pomidorów za pomocą fanpage’a na Facebooku. Przedstawiciele Agrounii w dosadnych słowach okazują swój sprzeciw wobec takiego postępowania i proszą, aby Polacy zwracali uwagę na jawne oszusta. „Niepojęte i ciągle nieograniczone jest przyzwolenie polskich służb na robienie Polaków w balona albo jak ktoś woli to w pomidora”. Organizacja zwraca uwagę, że sklepu przyzwyczaiły się do takich sytuacji i opracowały już sposób obrony. Zazwyczaj oficjalnym stanowiskiem sklepu jest zrzucenie winy na błąd ludzki.

Grób Piotra Woźniaka-Staraka już tak nie wygląda. Dziennikarze udali się na miejsceGrób Piotra Woźniaka-Staraka już tak nie wygląda. Dziennikarze udali się na miejsceCzytaj dalej

Auchan nie jest pierwszy

Agrounia zarzuca francuskiej sieci marketów ucieczkę od wzięcia winy na swoje barki. „Mamy wrażenie, że w prawie przydałaby się konkretna definicja co to jest błąd ludzki bo w tym przypadku mamy do czynienia z ludzkim albo bardzo dobrym zorganizowaniem. Nawet takim: jak to później wszystko wytłumaczyć by uniknąć kary” – piszą na Facebooku przedstawiciele organizacji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ludzie umarli na miejscu, nie mieli żadnych szans. Trwa pilna akcja służb na południu Polski  2. Popularna sieć sklepów wprowadza nowy obowiązek. Bez maseczki niczego ci nie sprzedadzą

Auchan to nie pierwsza duża sieć sklepów, która trafiła pod lupę Agrounii. Wcześniej udowodniono oszustwa w Biedronce oraz Kauflandzie, gdzie na filmie pokazywano nieświeże owoce i warzywa.
 
Źródło: [wiadomoscihandlowe.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Seicento rozerwało na pół, silnik aż wypadł do rowu. Jedna osoba nie żyje, dwie walczą o życie
  2. Młodzi napędzają rozprzestrzenianie się epidemii? Stanowisko WHO
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Prezydent podał się do dymisji. Rząd i parlament rozwiązane. Wiadomości ze świata

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!