Auchan. Andrzej Iwanczuk/Reporter/East NewsŹródło: Andrzej Iwanczuk/Reporter/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Maja 2020

Awantura w Auchan. Pan Zygmunt w TVP twierdzi, że został wyrzucony ze sklepu przez napisy na koszulce

Auchan stało się miejscem dla nietypowego zdarzenia. W relacji TVP Pan Zygmunt twierdzi, że za napisy na jego koszulce został zmuszony do opuszczenia sklepu. Awanturą w sklepie zainteresowała się telewizja publiczna. Co się tam wydarzyło?

Pan Zygmunt Poziomka jest stałym elementem opozycyjnych protestów w Polsce. Jednak nie jest on zwolennikiem "antypisowskich" ruchów. Na demostracje przychodzi jako zagorzały przeciwnik KOD, gdzie jednoosobowo manifestuje swój sprzeciw wobec działań Platformy Obywatelskiej. Jego postać znana jest również mediom, więc z łatwością mógł donieść o przykrej sytuacji, jaka miała mieć miejsce w jednym ze sklepów sieci Auchan.

Tomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmowąTomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmowąCzytaj dalej

Auchan: Pan Zbigniew miał zostać wyrzucony ze sklepu za napisy na koszulce

Na łamach telewizji publicznej Pan Zbigniew Poziomka przekazał, że podczas wybierania słodyczy dla swoich dzieci został wyproszony ze sklepu przez pracowników ochrony. Powodem do tych działań były napisy na koszulce mężczyzny będące jego manifestem politycznym. Znajdujące się na niej postulaty nawoływały do uwolnienia Polski od Michnika oraz Gazety Wyborczej. Jednym ze sloganów znajdujących się na T-shircie klienta sklepu był zwrot "precz z KOD-em, który manipuluje narodem".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Donald Tusk ukrywał przed światem tajemnice swojej przeszłości. Porażające fakty z życia
2. Pieniądze klientów największego banku w Polsce zagrożone. Instytucja apeluje

Pracownicy ochrony poinformowali uczestnika demonstracji o charakterze prorządowym, że sklepy nie są miejscem przeznaczonym do przedstawiania swoich poglądów politycznych. Krótka wymiana zdań przerodziła się w istną awanture, kiedy Pan Poziomka odmówił zastosowania się do zaleceń. Jak sam podaje, poczuł się skrzydzony, ponieważ ubrany tak chodzi do kościoła, sądu oraz na zakupy. Deklaruje, że ubiór jest ważnym elementem jego tożsamości.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Pacjent wszczął awanturę w przychodni. Doszło do rękoczynów, jedna osoba ranna
  3. Rada Ministrów właśnie wprowadza zmiany, o których musicie wiedzieć. Chodzi o obostrzenia
  4. Tadeusz Rydzyk ma dzisiaj urodziny. Tak wyglądała jego kariera
  5. Episkopat namawia do chodzenia do kościoła. "Można wybrać inne dni tygodnia"
  6. Mają tylko kilka godzin na opuszczenie domu. Tłumy wyszły na ulice w zagranicznych miastach

Źródło: TVP Info