wtv.pl
Pod adresem Armiego Hammera wystosowano oskarżenia o zapędy kanibalistyczne

Matt Baron/REX/Shutterstock East News

Światowej sławy aktor został oskarżony o zapędy kanibalistyczne. Światło dzienne ujrzały nowe fakty

16 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Wiadomości na temat fascynacji aktora Armiego Hammera kanibalizmem obiegły świat. Po tym, jak jedna z kobiet, z którymi pisał, ujawniła, jakie wiadomości od niego dostawała, rozpoczęła się prawdziwa lawina ujawniania szokujących informacji na temat

  • Aktor znany szerszemu gronu z "Tamte dni, tamte noce" oskarżony został przez byłe partnerki o to, że ma zapędy kanibalistyczne

  • W wiadomościach wysyłanych do kobiet zawierał niepokojące fantazje i otwarcie mówił, że jest "stuprocentowym kanibalem"

  • Była partnerka Courtney Vucekovich dołączyła do grona ujawniającego niewygodne informacje na temat Armiego Hammera

  • Kobieta przyznała, że aktor jest psychopatą i wyznała, że trafiła przez niego do szpitala

Kolejne wypowiedzi Armiego Hammera ujawniane są przez kobiety, z którymi wymieniał wiadomości. Praktycznie każda świadczy na jego niekorzyść i potwierdza krążące plotki na temat jego kanibalistycznych zapędów.

Przed ujawnieniem, że Armie Hammer może być osobą zafascynowaną kanibalizmem, jego partnerki myślały, że niektóre z jego wypowiedzi to zwyczajny żart. Na światło dzienne wychodzi coraz więcej niepokojących faktów na temat aktora.

Aktor Armie Hammer adresatem poważnych oskarżeń

O Armiem Hammerze widzowie usłyszeli szerzej po jego występie w filmie "Tamte dni, tamte noce", gdzie wraz z Timothée Chalametem stworzyli magnetyczny duet. Niestety wszystko wskazuje, że dobra passa właśnie się skończyła.

Była kochanka aktora ujawniła wiadomości, jakie wysyłał jej Armie Hammer. W czasie rozmowy aktor wprost mówił o tym, że jest "stuprocentowym kanibalem". Oświadczał też, że pragnie zjeść nową wybrankę serca.

Po tym, jak kobieta podzieliła się ze światem tym, jak wygląda relacja ze światowej sławy aktorem, głos zaczęło zabierać coraz więcej osób mówiących o tym, że również w stosunku do nich Armie Hammer kierował podobne tezy. Dodatkowo na jaw wyszło, że jego wizerunek publiczny zupełnie nie pokrywa się z tym, jaki jest w prywatnej relacji.

Zapędy kanibalistyczne potwierdza również kolejna kobieta, która odważyła się opowiedzieć o swoich przeżyciach w czasie, gdy związana była z artystą. Spotykali się jedynie 3 miesiące po rozstaniu mężczyzny z żoną, jednak to wystarczyło, aby Courtney Vucekovich trafiła do szpitala w związku z zachowaniem Armiego Hammera.

Znany z "Tamtych dni, tamtych nocy" aktor fascynuje się kanibalizmem?

- Powiedział mi, że chce mi połamać żebro, zgrillować i zjeść [...] K***a, to było dziwne, ale nigdy więcej o tym nie myślałam. Mówił: "Chcę cię ugryźć". Gdy miałam małe skaleczenie na dłoni, chciał je ssać lub polizać. Doszło do czegoś tak dziwnego - wyjawiła mediom Courtney Vucekovich. To jednak nie koniec szokujących informacji na temat Armiego Hammera, jakie podała jego była partnerka.

- Podobała mu się wizja jego zębów na mojej skórze [...] Uświadomiłam sobie, że nie byłam bezpieczna. Mówił rzeczy w stylu: "Czegoś cię nauczę". Nie jestem głupia, ale nie potrafiłam się wyswobodzić z tej relacji. Wiedziałem przez cały czas, że popełniam błąd. Cały czas miałem przeczucie, że to nie w porządku, że z nim nie jest dobrze - relacjonuje kobieta związana w przeszłości z aktorem.

Courtney Vucekovich rozmawiała o Armiem Hammerze z "Page Six" i to właśnie tam wyjawiła, że dziwne zapędy aktora nie były jedynym stosowanym przez niego niszczącym mechanizmem. Kobieta opisała aktora, jako psychopatę bez skrupułów, który swoje ofiary świadomie wykorzystuje psychicznie i emocjonalnie.

Jednocześnie kobieta powiedziała, że o ile nie może potwierdzić autentyczności wiadomości wypowiedzi ujawnionych przez byłą kochankę, to treści zaprezentowane światu wydają się jej wyjątkowo znajome. Była partnerka Armiego Hammera wyjawiła, że aktor nadużywa alkoholu i narkotyków, dodatkowo obsesyjnie chce kontrolować osobę, z którą jest związany.

Była partnerka trafiła przez jego zachowanie do szpitala

- On wchodzi w twoje życie i niepostrzeżenie skupia na sobie całą twoją uwagę. Jest tak urzekającą osobą. Ma prezencję i jest tego świadomy. Używa tego w taki sposób, że większość kobiet pomyślałaby: "O mój Boże, jaką jestem szczęściarą". Szczególnie młode kobiety__. To trochę przerażające - jaki jest dobry w manipulacji i sprawianiu, że masz wrażenie, jakby nigdy nie czuł czegoś takiego do nikogo innego - przekazała Courtney Vucekovich, informując jednocześnie, iż w związku z zachowaniem Armiego Hammera trafiła do szpitala.

Była partnerka wyznała, że w pewnym momencie jej stany lękowe były tak silne, że zdecydowała na zgłoszenie się do szpitala szukając pomocy u specjalisty. Lekarz stwierdził u niej zespół stresu pourazowego.

- Zrobił ze mną pewne rzeczy, z którymi nie czułam się komfortowo. Bóg wie z jakiego powodu przekonał mnie, że te rzeczy są w porządku i postawił mnie w niebezpiecznych sytuacjach, w których nie było ze mną dobrze. Dużo pił, a ja nie potrafiłam pić ten sposób i to mnie przerażało. Nie czułam się komfortowo. W końcu zaczynasz robić rzeczy, które są dla ciebie bardzo nietypowe, w tym akty seksualne - dodała Courtney Vucekovich w rozmowie z "Page Six". Aktor w krótkim oświadczeniu przekazał, że nie zamierza odpowiadać na "te absurdalne zarzuty" i spędza obecnie czas ze swoimi dziećmi.

Źródło: Pudelek 

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

Strzelanina w Kazaniu

Świat

Kazań. Strzelanina w szkole, są ofiary śmiertelne

Czytaj więcej >

Świat

Kontrowersyjny duchowny wyciągnięty z auta przez policję. Lekceważył obostrzenia

Czytaj więcej >
Jan Paweł II w trakcie pierwszej pielgrzymki do Polski.

Świat

Był drugi zamach na Jana Pawła II. Kard. Dziwisz postanowił po latach wyjawić prawdę

Czytaj więcej >
Luzowanie obostrzeń w Europie często dotyczy tylko osób zaszczepionych.

Świat

Dobre wieści. Europa w końcu się otwiera, ale tylko dla pewnej grupy

Czytaj więcej >

Świat

Kontrowersyjna reklama w Niemczech, naigrywają się z Polaków. Internauci żądają reakcji polskiego MSZ

Czytaj więcej >

Świat

Nagłe zatrzymanie polskiego samolotu. Jest reakcja MSZ i oświadczenie PLL LOT, wyjaśniają, co się stało

Czytaj więcej >