Pod adresem Armiego Hammera wystosowano oskarżenia o zapędy kanibalistyczne. Matt Baron/REX/Shutterstock East NewsŹródło: Matt Baron/REX/Shutterstock East News
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 16 Stycznia 2021

Światowej sławy aktor został oskarżony o zapędy kanibalistyczne. Światło dzienne ujrzały nowe fakty

Wiadomości na temat fascynacji aktora Armiego Hammera kanibalizmem obiegły świat. Po tym, jak jedna z kobiet, z którymi pisał, ujawniła, jakie wiadomości od niego dostawała, rozpoczęła się prawdziwa lawina ujawniania szokujących informacji na temat natury artysty. Znany z "Tamte dni, tamte noce" aktor tracić ma kolejne posady, a w naprawieniu wizerunku nie pomoże relacja jednej z jego byłych partnerek. Kobieta miała trafić przez jego zachowanie do szpitala.

  • Aktor znany szerszemu gronu z "Tamte dni, tamte noce" oskarżony został przez byłe partnerki o to, że ma zapędy kanibalistyczne
  • W wiadomościach wysyłanych do kobiet zawierał niepokojące fantazje i otwarcie mówił, że jest "stuprocentowym kanibalem"
  • Była partnerka Courtney Vucekovich dołączyła do grona ujawniającego niewygodne informacje na temat Armiego Hammera
  • Kobieta przyznała, że aktor jest psychopatą i wyznała, że trafiła przez niego do szpitala

Kolejne wypowiedzi Armiego Hammera ujawniane są przez kobiety, z którymi wymieniał wiadomości. Praktycznie każda świadczy na jego niekorzyść i potwierdza krążące plotki na temat jego kanibalistycznych zapędów.

Przed ujawnieniem, że Armie Hammer może być osobą zafascynowaną kanibalizmem, jego partnerki myślały, że niektóre z jego wypowiedzi to zwyczajny żart. Na światło dzienne wychodzi coraz więcej niepokojących faktów na temat aktora.

Aktor Armie Hammer adresatem poważnych oskarżeń

O Armiem Hammerze widzowie usłyszeli szerzej po jego występie w filmie "Tamte dni, tamte noce", gdzie wraz z Timothée Chalametem stworzyli magnetyczny duet. Niestety wszystko wskazuje, że dobra passa właśnie się skończyła.

Była kochanka aktora ujawniła wiadomości, jakie wysyłał jej Armie Hammer. W czasie rozmowy aktor wprost mówił o tym, że jest "stuprocentowym kanibalem". Oświadczał też, że pragnie zjeść nową wybrankę serca.

Uwaga emeryci, zmiany w waloryzacji emerytury. Trzeba się przygotowaćUwaga emeryci, zmiany w waloryzacji emerytury. Trzeba się przygotowaćCzytaj dalej

Po tym, jak kobieta podzieliła się ze światem tym, jak wygląda relacja ze światowej sławy aktorem, głos zaczęło zabierać coraz więcej osób mówiących o tym, że również w stosunku do nich Armie Hammer kierował podobne tezy. Dodatkowo na jaw wyszło, że jego wizerunek publiczny zupełnie nie pokrywa się z tym, jaki jest w prywatnej relacji.

Zapędy kanibalistyczne potwierdza również kolejna kobieta, która odważyła się opowiedzieć o swoich przeżyciach w czasie, gdy związana była z artystą. Spotykali się jedynie 3 miesiące po rozstaniu mężczyzny z żoną, jednak to wystarczyło, aby Courtney Vucekovich trafiła do szpitala w związku z zachowaniem Armiego Hammera.

Znany z "Tamtych dni, tamtych nocy" aktor fascynuje się kanibalizmem?

- Powiedział mi, że chce mi połamać żebro, zgrillować i zjeść [...] K***a, to było dziwne, ale nigdy więcej o tym nie myślałam. Mówił: "Chcę cię ugryźć". Gdy miałam małe skaleczenie na dłoni, chciał je ssać lub polizać. Doszło do czegoś tak dziwnego - wyjawiła mediom Courtney Vucekovich. To jednak nie koniec szokujących informacji na temat Armiego Hammera, jakie podała jego była partnerka.

- Podobała mu się wizja jego zębów na mojej skórze [...] Uświadomiłam sobie, że nie byłam bezpieczna. Mówił rzeczy w stylu: "Czegoś cię nauczę". Nie jestem głupia, ale nie potrafiłam się wyswobodzić z tej relacji. Wiedziałem przez cały czas, że popełniam błąd. Cały czas miałem przeczucie, że to nie w porządku, że z nim nie jest dobrze - relacjonuje kobieta związana w przeszłości z aktorem.

Courtney Vucekovich rozmawiała o Armiem Hammerze z "Page Six" i to właśnie tam wyjawiła, że dziwne zapędy aktora nie były jedynym stosowanym przez niego niszczącym mechanizmem. Kobieta opisała aktora, jako psychopatę bez skrupułów, który swoje ofiary świadomie wykorzystuje psychicznie i emocjonalnie.

Jednocześnie kobieta powiedziała, że o ile nie może potwierdzić autentyczności wiadomości wypowiedzi ujawnionych przez byłą kochankę, to treści zaprezentowane światu wydają się jej wyjątkowo znajome. Była partnerka Armiego Hammera wyjawiła, że aktor nadużywa alkoholu i narkotyków, dodatkowo obsesyjnie chce kontrolować osobę, z którą jest związany.

Była partnerka trafiła przez jego zachowanie do szpitala

- On wchodzi w twoje życie i niepostrzeżenie skupia na sobie całą twoją uwagę. Jest tak urzekającą osobą. Ma prezencję i jest tego świadomy. Używa tego w taki sposób, że większość kobiet pomyślałaby: "O mój Boże, jaką jestem szczęściarą". Szczególnie młode kobiety. To trochę przerażające - jaki jest dobry w manipulacji i sprawianiu, że masz wrażenie, jakby nigdy nie czuł czegoś takiego do nikogo innego - przekazała Courtney Vucekovich, informując jednocześnie, iż w związku z zachowaniem Armiego Hammera trafiła do szpitala.

Była partnerka wyznała, że w pewnym momencie jej stany lękowe były tak silne, że zdecydowała na zgłoszenie się do szpitala szukając pomocy u specjalisty. Lekarz stwierdził u niej zespół stresu pourazowego.

- Zrobił ze mną pewne rzeczy, z którymi nie czułam się komfortowo. Bóg wie z jakiego powodu przekonał mnie, że te rzeczy są w porządku i postawił mnie w niebezpiecznych sytuacjach, w których nie było ze mną dobrze. Dużo pił, a ja nie potrafiłam pić ten sposób i to mnie przerażało. Nie czułam się komfortowo. W końcu zaczynasz robić rzeczy, które są dla ciebie bardzo nietypowe, w tym akty seksualne - dodała Courtney Vucekovich w rozmowie z "Page Six". Aktor w krótkim oświadczeniu przekazał, że nie zamierza odpowiadać na "te absurdalne zarzuty" i spędza obecnie czas ze swoimi dziećmi.

Źródło: Pudelek 

Artykuły polecane przez redakcję WTV: