Antoni Macierewicz. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News
Źródło: MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 4 Lipca 2020

Antoni Macierewicz nie daje o sobie zapomnieć. Grzmiał o "reklamie" krzywdzenia dzieci, zadziwiające zarzuty pod adresem Trzaskowskiego

Antoni Macierewicz po raz pierwszy od dawna pojawił się w mediach. Prawo i Sprawiedliwość jak zwykle trzyma go przed wyborami na uboczu. Były minister obrony bardzo mocno zaatakował kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta. Zarzucił mu reklamowanie pedofilii.

Macierewicz był gościem Polskiego Radia 24. Były minister obrony nie przebierał w słowach, atakując Rafała Trzaskowskiego najmocniejszymi zarzutami.

Pilne informacje dla klientów PKO BP. Już jutro problemy z dostępem do pieniędzy, lepiej się przygotowaćPilne informacje dla klientów PKO BP. Już jutro problemy z dostępem do pieniędzy, lepiej się przygotowaćCzytaj dalej

Antoni Macierewicz atakuje Rafała Trzaskowskiego

W trakcie programu pojawił się wątek braku poparcia Rafała Trzaskowskiego dla adopcji dzieci przez pary homoseksualne. - On bardzo często zmienia zdanie, w zależności od tego, z kim rozmawia, na jakim jest wiecu lub w jakiej stacji. W tej materii byłbym bardzo ostrożny. Jego poglądy są ściśle związane z ideologią LGBT. To, co rozpoczął, próba presji na samorządy, by wprowadziły zajęcia w szkołach i przedszkolach dotyczące seksualizacji jest reklamą pedofilii. To pozostanie jego znakiem firmowym na zawsze - stwierdził Macierewicz. - Nie można propagować pedofilii. To jest zagrożenie dla naszych dzieci i wprost uderza w art. 72 konstytucji RP. Oczekujemy działań organów sprawiedliwości w tej sprawie - dodał.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Człowiek Jarosława Kaczyńskiego bezpardonowo obraził wyborców Rafała Trzaskowskiego. "Buractwo w pełnej krasie"
2. Pilny apel Ministerstwa do Polaków. Chodzi o wczasy tysięcy ludzi

Zdaniem Macierewicza wprowadzenie do prawa oświatowego możliwości całkowitego blokowania funkcjonowania stowarzyszeń na terenie szkół jest konieczne. - Mamy do czynienia z dowolnością zachowania się poszczególnych dyrektorów szkół i nauczycieli, którzy mogą być nawet manipulowani przez różne organizacje. Jasne ustawodawstwo jest w tej materii konieczne. Dzieci są największym skarbem narodu i należy je chronić. To, co stanowi konstytucja musi znaleźć odzwierciedlenie w ustawie i zachowaniu administracji, szczególnie szkół - stwierdził.

To pierwsza od jakiegoś czasu wypowiedź Macierewicza w mediach. PiS już na początku kampanii zastosował stały manewr polegający na schowaniu go przed wszystkimi poza żelaznym elektoratem tej partii. Macierewicz dostał zadanie objazdu po całej Polsce Klubów Gazety Polskiej, dbając o odpowiednią motywację wyborców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wycofuje się z jednej z głównym obietnic? Media dotarły do nowych danych rządzących
  2. Jasnowidz Jackowski znowu ostrzega. Niepokojąca wizja. Zacznie się niedługo
  3. Jolanta Kwaśniewska po raz pierwszy publicznie poparła jednego z kandydatów na prezydenta. Powiedziała coś, co zaskoczyło wszystkich
  4. Kardynał Stefan Wyszyński wolałby to ukryć? Lokalna społeczność wspomina, jak targał dziewczęta za włosy i wiele innych
  5. Danuta Holecka chciałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej ukochane dziecko wołało o pomoc
  6. Ocieplenie klimatu nie na całym świecie? Jest jedno miejsce, które się ochładza

Źródło: PR24