wtv.pl
Anita Werner

Instagram/Anita Werner

Anita Werner pokazała zdjęcie z czasów maturalnych. Bardzo się zmieniła?

5 Marca 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Anita Werner postanowiła podnieść na duchu tegorocznych maturzystów. Z okazji próbnych egzaminów dziennikarka TVN-u przedstawiła swoje zdjęcie z czasów licealnych. Fotografia została opublikowana za pośrednictwem platformy Inst

"Trwają próbne matury. To zdjęcie jest z czasu, kiedy też trwały, tylko że ja brałam wtedy w nich udział. Wszystkim maturzystom życzę, żeby tę próbę przeszli zwycięsko, żeby mimo tych trudnych warunków dookoła, nabrali pewności siebie. A później, żeby wybrali dla siebie drogę, która da im pasję, szczęście i zaprowadzi do wymarzonego celu. Powodzenia! Rodzicom maturzystów też życzę powodzenia. I cierpliwości" - czytamy we wpisie Anity Werner

Anita Werner zmieniła się nie do poznania. Pokazała zdjęcie z czasów maturalnych

Na zdjęciu sprzed lat możemy dostrzec wiele różnic. Jako pierwsze w oczy rzucają się przede wszystkim ciemne, długie, gęste, lekko kręcone włosy prezenterki. Anita Werner obecnie wyróżnia się krótką fryzurą w kolorze blond. Po latach nie zmieniły się zaś oczy, kształt nosa, brwi i kości policzkowe, a pomimo to, trudno rozpoznać dziennikarkę. Mało kto mógł poznać gwiazdę TVN-u w czasach, gdy dopiero szukała swojej drogi życiowej. 

Wizerunek Anity Werner przewija się w mediach już od 1999 roku. Redaktorka już w wieku 21 lat podjęła współprace z pierwszym polskim kanałem sportowym "Wizja Sport". Już dwa lata później brała czynny udział w powstawaniu stacji TVN24. Do dziś prowadzi "Fakty po południu", "Fakty po Faktach". Wcześniej zaś mogliśmy obserwować ją w serwisach informacyjnych, "Poranku TVN24", "Magazyn 24 godziny", czy też w "Studio Europa".

Twarz TVN24 otrzymała aż trzy "Wiktory". Po raz pierwszy wyróżniono ją w 2003 roku w kategorii "największe odkrycie telewizyjne". Ponownie w 2009 roku w kategorii "najlepszy prezenter telewizyjny". W 2013 roku zaś w kategorii "najlepszy komentator lub publicysta. Werner uzyskała także "Telekamerę" i "Złotą Telekamerę". Dowody uznania również dotyczyły jej pracy prezenterki.

Przed podjęciem pracy w mediach gwiazda zdała maturę, zostając tym samym absolwentką łódzkiego Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika. Wykształcenie zdobywała w murach Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie ukończyła filmoznawstwo. Po latach prezenterka powróciła do społeczności studenckiej w celu przekazywania zdobytej wiedzy i doświadczenia. Udziela wykładów na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu dziennikarstwa.  

W swojej karierze Anita Werner przedstawiła także zbiory wywiadów i reportaży. Mowa o "Dwóch Ogniach", "Damie Pik", obszernej rozmowie z Włodzimierzem Cimoszewiczem "Nieoficjalnie", a także "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka". 

Źródło: [Wikipedia/Instagram/Anita Werner]

</

Podobne artykuły

Do sukcesu Roberta Makłowicza przyczyniła się jego żona.

Gwiazdy

Kim jest żona Roberta Makłowicza? Agnieszka stoi za sukcesem podróżnika

Czytaj więcej >
Syn Krzysztofa Krawczyka zdecydował się udzielił wywiadu Uwadze! TVN

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Krawczyka mocno o skandalu na pogrzebie jego ojca

Czytaj więcej >
Sara Boruc o celebrytach

Gwiazdy

Sara Boruc wyjawiła prawdę o celebrytkach. Chcą wypożyczać ubrania jej marki za darmo

Czytaj więcej >
Ola Nowak w "Dance Dance Dance"

Gwiazdy

"Dance, dance, dance". Uczestniczka zarzuca produkcji manipulację w montażu

Czytaj więcej >
Pogrzeb Bronisława Cieślaka

Gwiazdy

Kraków. O 13 rozpoczął się pogrzeb Bronisława Cieślaka

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Karina Wilhelmi-Tecław. Dziennikarka TVP miała 55 lat

Czytaj więcej >