Andrzej Duda zamierza zadbać o swój wygląd i kondycję. Zapowiada metamorfozę.. Piotr Molecki/East News
Źródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 17 Stycznia 2020

Andrzej Duda przyznał, że nie jest zadowolony ze swojego wyglądu. Planuje metamorfozę

Andrzej Duda zamierza zadbać o swój wygląd i kondycję, ponieważ, jak sam przyznał, nie jest zadowolony z tego, jak obecnie wygląda. Do tej pory nie poświęcał zbyt dużo czasu na ćwiczenia i aktywność fizyczną. Teraz zapowiada metamorfozę. "Chciałbym zeszczupleć". Kibicujecie prezydentowi?

Odkąd Andrzej Duda objął stanowisko głowy państwa, cały czas jest pod lupą obywateli i mediów. Nie da się nie zauważyć, że gdy startował w wyborach i przejmował funkcję prezydenta, był trochę szczuplejszy oraz młodszy. Na to drugie niestety nie mamy wpływu, jednak nad wyglądem i kondycją można trochę popracować i coś zmienić. Wystarczy zwiększenie aktywności fizycznej albo odpowiednia dieta.

Jarosław Kaczyński wspomniał spacer ze swoim bratem. Według nowelizacji dziś groziłaby za to karaJarosław Kaczyński wspomniał spacer ze swoim bratem. Według nowelizacji dziś groziłaby za to karaCzytaj dalej

Andrzej Duda chce schudnąć. Zapowiada metamorfozę

Nie jest to żadną tajemnicą, że Andrzej Duda należy do grona osób, którym sport i aktywność fizyczna nie są obce. Prezydent często bierze udział w licznych sportowych wydarzeniach i maratonach. Jest także pasjonatem sportów zimowych i uwielbia narty. Andrzej Duda w jednym z ostatnich wywiadów z "Super Expressem" przyznał, że w nowym roku planuje metamorfozę, gdyż nie do końca jest zadowolony ze swojego obecnego wyglądu i chciałby zeszczupleć.

"Chciałbym trochę zeszczupleć. To oznacza, że muszę wdrożyć więcej aktywności fizycznej w swój plan dnia. Od grudnia 2019 r. nie skorzystałem z jazdy po śniegu. W nowym roku również nie miałem jeszcze tej okazji" - przyznał prezydent w rozmowie z "Super Expressem".

"Mam nadzieję, że wezmę udział w zawodach charytatywnych, które są organizowane przez Małgorzatę Tlałkę-Długosz. Zawsze na nich jestem. Maraton charytatywny dla dzieci z niepełnosprawnościami to dla mnie priorytet i szczytna inicjatywa" - dodał.

Trzymamy kciuki i kibicujemy prezydentowi w osiągnięciu wyznaczonego celu wymarzonej sylwetki! Dołączacie się do nas?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Dobre wiadomości dla pracowników z długim stażem. Będzie chronić ich specjalna dyrektywa

2. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

3. Zapomniany wywiad z Anną Jantar przed śmiercią. Niezwykle poruszające słowa piosenkarki

4. Rzesze Polek i Polaków mogą skorzystać. Wyższe progi przy 500 plus

5. Wypłynął skandaliczny dokument. Tak duchowni chronią się przed oskarżeniami o pedofilię

6. Agonia dziecka trwała dniami, z głodu jadło proszek do prania. Jego mama w tym czasie oddawała się haniebnym czynnościom