Andrzej Duda zamierza zadbać o swój wygląd i kondycję. Zapowiada metamorfozę.. Piotr Molecki/East News
Źródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 17 Stycznia 2020

Andrzej Duda przyznał, że nie jest zadowolony ze swojego wyglądu. Planuje metamorfozę

Andrzej Duda zamierza zadbać o swój wygląd i kondycję, ponieważ, jak sam przyznał, nie jest zadowolony z tego, jak obecnie wygląda. Do tej pory nie poświęcał zbyt dużo czasu na ćwiczenia i aktywność fizyczną. Teraz zapowiada metamorfozę. "Chciałbym zeszczupleć". Kibicujecie prezydentowi?

Odkąd Andrzej Duda objął stanowisko głowy państwa, cały czas jest pod lupą obywateli i mediów. Nie da się nie zauważyć, że gdy startował w wyborach i przejmował funkcję prezydenta, był trochę szczuplejszy oraz młodszy. Na to drugie niestety nie mamy wpływu, jednak nad wyglądem i kondycją można trochę popracować i coś zmienić. Wystarczy zwiększenie aktywności fizycznej albo odpowiednia dieta.

Andrzej Duda chce schudnąć. Zapowiada metamorfozę

Nie jest to żadną tajemnicą, że Andrzej Duda należy do grona osób, którym sport i aktywność fizyczna nie są obce. Prezydent często bierze udział w licznych sportowych wydarzeniach i maratonach. Jest także pasjonatem sportów zimowych i uwielbia narty. Andrzej Duda w jednym z ostatnich wywiadów z "Super Expressem" przyznał, że w nowym roku planuje metamorfozę, gdyż nie do końca jest zadowolony ze swojego obecnego wyglądu i chciałby zeszczupleć.

"Chciałbym trochę zeszczupleć. To oznacza, że muszę wdrożyć więcej aktywności fizycznej w swój plan dnia. Od grudnia 2019 r. nie skorzystałem z jazdy po śniegu. W nowym roku również nie miałem jeszcze tej okazji" - przyznał prezydent w rozmowie z "Super Expressem".

"Mam nadzieję, że wezmę udział w zawodach charytatywnych, które są organizowane przez Małgorzatę Tlałkę-Długosz. Zawsze na nich jestem. Maraton charytatywny dla dzieci z niepełnosprawnościami to dla mnie priorytet i szczytna inicjatywa" - dodał.

Trzymamy kciuki i kibicujemy prezydentowi w osiągnięciu wyznaczonego celu wymarzonej sylwetki! Dołączacie się do nas?