wtv.pl > Polityka > Czego wstydzi się Andrzej Duda? Fakty, które obnażają prawdę o kampanii
Weronika Szatkowska
Weronika Szatkowska 19.03.2022 08:40

Czego wstydzi się Andrzej Duda? Fakty, które obnażają prawdę o kampanii

wtv
WTV.pl

Co znika z Twittera?

2. Kilka tygodni temu wybudowali plażę za 100 tys. Teraz zrównali ją z ziemią

Okazuje się, że złamane obietnice i kompromitujące wypowiedzi, które niestety nie spotkałyby się obecnie z dobrym odzewem.

Andrzej Duda ma coś do ukrycia?

Obecny prezydent krytykował otwarcie Komorowskiego, zarzucając mu brak sprzeciwu wobec ówczesnej władzy. 

- Wnosi Pan ustawy niekonstytucyjne!

- Pamiętajmy kto przez ostatnie pięć lat podpisywał ustawy rządowe, w tym 13 ustaw wprowadzających 21 podwyżek - pisał na dawnym koncie Duda.

Obecny prezydent zarzucał również wtedy brak miłości i poszanowania zwierząt, co obecnie wielu Polaków uważa za hipokryzję.

- Kto nie jest wrażliwy na krzywdę zwierząt, ten zazwyczaj nie jest również wrażliwy na krzywdę ludzi - pisał.

Stare wpisy udowadniają też brak wywiązania się z obietnic wyborczych oraz krytykę skierowaną w stronę TVP. Duda obiecał, że ureguluje ustawowo pracę pielęgniarek, sprowadzi wrak ze Smoleńska.

"Zapraszam do odwiedzenia i obserwowania @AndrzejDuda2020- oficjalnego profilu KW kandydata na Prezydenta RP Andrzeja Dudy w tegorocznych wyborach prezydenckich #DUDA2020" - napisał prezydent jakis czas temu.

- Mam nadzieję, że Andrzej Duda odpowie za swoje decyzje przed Trybunałem Stanu. Mam nadzieję, że tak się stanie, bo dla jakości polskiej demokracji rzeczą szalenie ważną jest to, aby nie pozostawało bez skwitowania tego rodzaju złe zachowanie - także głowy państwa - działania przeciw konstytucji lub wbrew konstytucji - mówił niedawno Komorowski w RMF FM.