wtv.pl
Andrzej Deskur

(zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News

Andrzej Deskur nie ma pracy, szuka czegokolwiek. Wstawił post na Faceboooku

27 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Andrzej Deskur, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poprosił obserwujących o pomoc w znalezieniu pracy. W dobie pandemii artysta zaczyna tracić środki do życia. Internauci wykazali się niesamowitą postawą. Wpis zyskał kilkaset udostępnień.

22 kwietnia na Facebooku Andrzej Deskur wystosował apel o pomoc w znalezieniu pracy. Cały post, choć dotyczy ważnej sprawy, został napisany z dozą humoru. Aktor sięgnął po niespotykany dziś język. Początkowo zaznaczył, że "szlachta nie pracuje, ale...". 

Jak się okazuje, artysta od dwóch lat nie otrzymał płacy za wystawiane na scenie sztuki. Następnie zwrócił uwagę na reakcje ukochanej żony. "Jejmość małżonka moja, biadoli, że sceny jakie jej urządzam w domu pożytku żadnego nie czynią" - zażartował.

Kochani,Niby szlachta nie pracuje, ale...Jakem aktor teatralny, to już druga wiosenka, co żem za moje sztuki...

Opublikowany przez Andrzeja Deskur Czwartek, 22 kwietnia 2021

Andrzej Deskur prosi o pomoc w znalezieniu pracy. Apel popularnego aktora

Andrzej Deskur zaznaczył, że jest w stanie podjąć się każdej pracy. "Mogę sprzedawać bułeczki, ciasteczka, dowozić świeże laguny, zawijać w sreberka, pieski prowadzać, telefony odbierać, swoją teatralną prezencją do zakupu dóbr wszelakich nakłaniać" - czytamy w żartobliwej publikacji. 

Samego siebie opisał jako wesołego, żwawego, zapewniając o możliwości usatysfakcjonowania każdego przedsiębiorcy. Co więcej, już w maju otrzyma drugą dawkę szczepienia na koronawirusa. "A jako żem zaszczepion (drugą porcyję szczepionki w maju uzyskam), to i pandemii w społeczeństwie szerzyć nie będę" - zachęca. 

Mogłoby się zdawać, że internauci skupią się na krytykowaniu Andrzeja Deskury. Przedstawiciele wielkiego świata show-biznesu od kilku miesięcy nie cieszą się przychylnością ze strony opinii publicznej. Wszystko przez wzgląd na akcję przyjmowania szczepień poza wyznaczoną kolejką. Wszystko jednak wskazuje na to, że Polki i Polacy wciąż żywią sympatię do Deskury, bowiem jego publikacja uzyskała kilkaset udostępnień i kilkadziesiąt komentarzy z ofertami pracy. 

"Panie Andrzeju. Może roli żadnej Panu nie zaproponuję ale być może spróbuję pomóc zdobyć środki na rozwój projektu Obory. Zajmuję się pozyskiwaniem dotacji unijnych. Zapraszam do kontaktu. Może coś dobrego z tej pandemii wyjdzie" - deklaruje jeden z uczestników dyskusji. "Łącze się we wnioskach płynących z ogłoszenia. Toż to smutny czas dla artystycznej sceny nastąpi" - dodaje internautka.

"Andrzej ja w przedszkolach zajęcia mam z dziećmi teatralne poza tym prace zaczynam z dziećmi niepełnosprawnymi z inną fundacją. Jest to bardzo ciekawy rodzaj pracy który daję dużo satysfakcji. Pracy Ci takiej nie dam, ale poszukaj powysyłaj w tą stronę energię i maile" - sugerowała jedna z bliskich znajomych Andrzeja Deskury. 

Andrzej Deskur gra w serialach telewizyjnych oraz filmach od 1994 roku. Mogliśmy obserwować go na planie "Czasu Honoru", "Drogówki", "Hotelu 52", "Na dobre i na złe", czy też "Karol. Człowiek, który został papieżem" i  serialu "Komisarz Alex".

Byłeś świadkiem zdarzenia, które powinniśmy opisać? Napisz maila na adres wtv@iberion.pl. Przyjrzymy się sprawie.

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

źródło: [Facebook/Andrzej Deskur]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >