wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Posłanka odważyła się i pokazała oburzającą wiadomość od hejtera. "Panu Radkowi grozi do roku więzienia"

27 Lutego 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

Po tym, jak użytkownik Facebooka wysłał do niej wiadomość wulgarną wiadomość, posłanka Platformy Obywatelskiej Agnieszka Pomaska skierowała sprawę do prokuratury. Teraz udostępniła treść hejterskiej wiadomości na Twitterze. "Hejterze, zastanó

Jak podaje Interia, po tym jak posłanka Platformy Obywatelskiej Agnieszka Pomaska otrzymała na Facebooku hejterską i wulgarną wiadomość od pana Radka, zdecydowała, że skieruje sprawę do prokuratury

W piątek Agnieszka Pomaska opublikowała na Twitterze zdjęcie wiadomości od pana Radka, informując zarazem o postępach prac prokuratury w tej sprawie i przestrzegając inne osoby, które prowadzą w sieci podobną działalność hejterską

"Ty j****a k***o opozycyjna, na********sz na pana ministra Szumowskiego, jesteś j******ą s**ą, masz k***o opozycyjna prze***ane, jesteś ścierwem opozycyjnym, k***ą opozycyjną nic nie wartą, oddaj skradzione pieniądze z OFE i z vatu" - czytamy w wiadomości, którą Agnieszka Pomaska otrzymała od pana Radka.

Z kolei załączonego przez posłankę postanowienia Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Wrzeszcz możemy dowiedzieć się, że w celu odczytu lub - w razie ich usunięcia - odzyskania danych z telefonu komórkowego pana Radka powołany został biegły sądowy z zakresu informatyki.

"W toku postępowania, z uwagi na konieczność ustalenia okoliczności sprawy, zaszła konieczność weryfikacji danych zapisanych w pamięci wskazanych wyżej urządzeń" - czytamy w uzasadnieniu decyzji gdańskiej prokuratury.

Agnieszka Pomaska: "Hejterze, zastanów się"

"Pan Radek myślał, że w sieci jest anonimowy. Pan Radek nie ma teraz telefonu, bo w związku z tym, co wypisywał, jego telefon i dane z niego poddawane są ekspertyzie" - skomentowała sprawę na Twitterze Agnieszka Pomaska.

"Panu Radkowi grozi do roku więzienia. Hejterze, zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz. #HejtStop" - skwitowała ku przestrodze innym hejterom posłanka Platformy Obywatelskiej. 

Urodzona 8 stycznia 1980 roku Agnieszka Pomaska jest absolwentką politologii na Uniwersytecie Gdańskim. Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony posłanki, jest ona przywiązana do Trójmiasta, w którym przez lata rozwijała swoje pasje sportowe, trenując żeglarstwo.

Karierę polityczną Agnieszka Pomaska rozpoczęła od działalności samorządowej. W roku 2002 została Radną Miasta Gdańska, a w roku 2006 - wiceprzewodniczącą Rady Miasta Gdańska. W tym samym roku dołączyła do Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej. Aktualnie jest zastępcą przewodniczącego sejmowej Komisji do Spraw Unii Europejskiej.

Źródło: Interia / wydarzenia.interia.pl, Twitter / Agnieszka Pomaska, pomaska.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

undefined

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >