wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Agnieszka Gozdyra w wulgarnych słowach obraziła inne kobiety. Porównała je do zwierząt

19 Marca 2022

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Agnieszka Gozdyra jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Polsatu. Prowadząca programów telewizyjnych postanowiła odnieść się do grafiki opublikowanej przez prokobiece aktywistki. "Sprowadzacie je do roli suki w rui" - grzmi na Tw

Od kilku lat jesteśmy świadkami wzrostu popularności środowisk feministycznych. Coraz więcej kobiet zaczyna dostrzegać potrzebę walki o swoje prawa. Mogliśmy zauważyć to podczas licznych protestów organizowanych przez kobiety - dla kobiet. Czarne protesty, strajki kobiet czy tak zwane "manify" były wydarzeniami, na których mogliśmy zapoznać się z kobiecymi postulatami. Jednym z nich jest prawo do zabiegu medycznego, jakim jest przerwanie ciąży. W tej sprawie swój głos zabrała Agnieszka Gozdyra. 

Agnieszka Gozdyra "Sprowadzacie je do roli suki w rui"

Organizacje feministyczne za pomocą mediów społecznościowych przeprowadziły już wiele kampanii społecznych. Tym razem jedna z nich postanowiła poruszyć temat aborcji. Dziewuchy Dziewuchom postanowiły opublikować grafikę o treści "Procedura wykonana zgodnie z zaleceniami WHO jest bezpieczna dla zdrowia". Słowa te wypowiadała dorysowana kobieta z koszulką, na której widniał napis "Miałam 25 aborcji". Przekaz organizacji stanowczo nie spodobał się dziennikarce. Agnieszka Gozdyra w ostrych słowach obraziła kobiety. 

"No więc tak, Dziewuchy. W ten sposób nie robicie niczego dobrego dla kobiet. NICZEGO. Sprowadzacie je do roli suki w rui. Dostarczacie argumentów ekstremistkom po przeciwnej stronie. I jesteście dokładnie takie same. Zacietrzewione i niewyedukowane." - piszę na swoim Twitterze Agnieszka Gozdrya. Zdaniem redaktorki umieszczony obrazek nie przyniósłby zamierzonego efektu. Zarzuca autorkom projektu niewyedukowanie. 

Na przedstawiony zdjęciu wyróżniającym widzimy fragment programu "Tak czy Nie". Wyemitowany został na łamach "Polsat News" 05.01.2018 roku.

Tagi:

Facebook

Alan WysockiAutor

Ateista roku 2018, redaktor WTV.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Nowa Biała. Mieszkańcy opisali walkę z żywiołem. Nowe, niepokojące relacje

Czytaj więcej >
Poważna awaria w mBanku

Awaria w mBanku. Klienci nie mogą się logować do swoich kont, czy dokonywać transakcji. Pojawią się zgłoszenia o znikaniu z kont pieniędzy

Czytaj więcej >

Konin. Włamywacz zasnął w trakcie napadu. Był pod wpływem alkoholu

Czytaj więcej >
Michał Dworczyk zawiadamia o zamknięciu Szpitala Narodowego

Michał Dworczyk ogłosił zamknięcie tymczasowego szpitala na Stadionie Narodowym

Czytaj więcej >