wtv.pl > Polityka > Agata Duda nie będzie zadowolona. Ekspert wyciągnął wstydliwą historię z przeszłości
Pamela Obuchowska
Pamela Obuchowska 19.03.2022 08:40

Agata Duda nie będzie zadowolona. Ekspert wyciągnął wstydliwą historię z przeszłości

wtv
WTV.pl

Wybory prezydenckie 2020 zbliżają się wielkimi krokami, a teraz trwa czas kampanii wyborczej. I każde delikatne kwestie, dziwne sytuacje czy słowa krytyki, poruszane w tym ważnym przedwyborczym okresie, mogą być bardzo niewygodne dla kandydatów i ich rodzin. Co takiego powiedział ekspert o Agacie Dudzie?

Agata Duda bezlitośnie oceniona przez eksperta od dyplomacji. "Nie znam przypadku, aby jakaś żona prezydenta tak się zachowywała"

- Pierwsza Dama to instytucja. Jest działaczką, realizuje pewne programy społeczne. Stoi u boku męża, ale nie stoi bezczynnie - powiedział ekspert dr Janusz Sibora w "TOK FM".

Porównał Agatę Dudę z Michelle Obamą, jednak zachwalając nie naszą, a amerykańską pierwszą damę. W swojej wypowiedzi przeszedł wręcz do ataku na Agatę Dudę. Zarzuca jej przede wszystkim, że nic nie robi. Wytknął jej także, bądź co bądź dość dziwne, zachowanie podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych.

- Proszę wymienić mi choć jeden duży program, który realizuje nasza prezydentowa - mówił prowokacyjnie.

2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie

Ale to jeszcze nie wszystko. Janusz Sibora zdecydował się przypomnieć także pewne dość dziwne i osobliwe zachowanie Agaty Dudy w Nowym Jorku. O tym incydencie było głośno. Bowiem prezydentowa podczas jednego z oficjalnych spotkań przemaszerowała dosłownie tanecznym krokiem, dziwnie wymachując przy tym rękami, w kierunku demonstrantów krzyczących: "Konstytucja". Nie bez powodu nie obyło się wówczas bez wielu memów z jej osobą.

- Nie znam żadnego porównywalnego przypadku, aby jakaś żona prezydenta zachowała się w ten sposób na świecie - podsumował zachowanie prezydentowej.

Tagi: Agata Duda
Powiązane