Agata Duda bezlitośnie oceniona przez eksperta.. Wikipedia/A. Mitura/MSWiAŹródło: Wikipedia/A. Mitura/MSWiA
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Lutego 2020

Agata Duda nie będzie zadowolona. Ekspert wyciągnął wstydliwą historię z przeszłości

Agata Duda bezlitośnie oceniona przez eksperta. Wyciągnął nawet pewną dziwną i wstydliwą historię z przeszłości. Chodzi o pewien incydent i zachowanie pierwszej damy. Wspomniany ekspert, to historyk dyplomacji - dr Janusz Sibora. Na początku kampanii przed wyborami prezydenckimi 2020 postanowił uderzyć w małżonkę prezydenta i ocenić jej osobę i zachowanie. Agacie Dudzie, prezydentowi i zwolennikom PiS na pewno się to nie spodoba.

Wybory prezydenckie 2020 zbliżają się wielkimi krokami, a teraz trwa czas kampanii wyborczej. I każde delikatne kwestie, dziwne sytuacje czy słowa krytyki, poruszane w tym ważnym przedwyborczym okresie, mogą być bardzo niewygodne dla kandydatów i ich rodzin. Co takiego powiedział ekspert o Agacie Dudzie?

Pies przyniósł do domu zwierzątko i uratował mu życie. Początkowo nie było wiadomo, jaki to gatunekPies przyniósł do domu zwierzątko i uratował mu życie. Początkowo nie było wiadomo, jaki to gatunekCzytaj dalej

Agata Duda bezlitośnie oceniona przez eksperta od dyplomacji. "Nie znam przypadku, aby jakaś żona prezydenta tak się zachowywała"

- Pierwsza Dama to instytucja. Jest działaczką, realizuje pewne programy społeczne. Stoi u boku męża, ale nie stoi bezczynnie - powiedział ekspert dr Janusz Sibora w "TOK FM".

Porównał Agatę Dudę z Michelle Obamą, jednak zachwalając nie naszą, a amerykańską pierwszą damę. W swojej wypowiedzi przeszedł wręcz do ataku na Agatę Dudę. Zarzuca jej przede wszystkim, że nic nie robi. Wytknął jej także, bądź co bądź dość dziwne, zachowanie podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych.

- Proszę wymienić mi choć jeden duży program, który realizuje nasza prezydentowa - mówił prowokacyjnie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie

Ale to jeszcze nie wszystko. Janusz Sibora zdecydował się przypomnieć także pewne dość dziwne i osobliwe zachowanie Agaty Dudy w Nowym Jorku. O tym incydencie było głośno. Bowiem prezydentowa podczas jednego z oficjalnych spotkań przemaszerowała dosłownie tanecznym krokiem, dziwnie wymachując przy tym rękami, w kierunku demonstrantów krzyczących: "Konstytucja". Nie bez powodu nie obyło się wówczas bez wielu memów z jej osobą.

- Nie znam żadnego porównywalnego przypadku, aby jakaś żona prezydenta zachowała się w ten sposób na świecie - podsumował zachowanie prezydentowej.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Polska zawodniczka MMA o krok od kalectwa. Wojowniczka opublikowała zatrważające nagranie (WIDEO)

2. Ruszają kontrole w całym kraju. Wystawią ci karę na 681 zł za brak wpisu w rejestrze

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Wprowadzono dodatkowe kontrole na polskich lotniskach. Ważna wiadomość dla turystów