Agata Duda. Wikipedia/A. Mitura/MSWiAŹródło: Wikipedia/A. Mitura/MSWiA
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 17 Kwietnia 2020

Mocne słowa krytyki wobec Agaty Dudy. Anja Rubik wbiła jej szpilę

Agata Duda nie po raz pierwszy została skrytykowana za brak zabierania głosu w istotnych dla Polek i Polaków sprawach. Tym razem zarzucono jej brak reakcji w sprawie projektu Godek dotyczącego zaostrzenia prawa aborcyjnego. Dla kontrastu Anja Rubik wspomniała Marię Kaczyńską, która swego czasu nie zawahała się zająć twardego stanowiska w tej sprawie.

Ciesząca się światową sławą topmodelka od kilku lat angażuje się w walkę o prawa kobiet oraz propagowanie konieczności wprowadzenia edukacji seksualnej. Nie dziwi zatem, że wobec projektu ustawy "Zatrzymaj aborcję, który trafił do Sejmu z inicjatywy Kai Godek, Anja Rubik po raz kolejny wykazuje wzmożoną aktywność. Modelka, nie przebierając w słowach, skrytykowała pierwszą damę.

Szumowski zagłosował przeciw testom dla wszystkich medyków. Teraz ujawniono jego tłumaczeniaSzumowski zagłosował przeciw testom dla wszystkich medyków. Teraz ujawniono jego tłumaczeniaCzytaj dalej

Agata Duda "kobietą, której nie obchodzi las innnych kobiet"?

Małżonka Andrzeja Dudy została zaangażowana w akcję ocieplającą wizerunek obecnie urzędującego prezydenta. "Od jutra w całej Polsce konieczne będzie zasłanianie ust i nosa w miejscach publicznych", czytamy na oficjalnym koncie Dudy na Instagramie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Biedronkę dziś w nocy czeka oblężenie. Właśnie ogłoszono ofertę, jakiej jeszcze nie było
2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu

Instagram Andrzeja Dudy

"Jednorazową maseczkę można wykonać samemu w domu. Projekt Anny Myczkowskiej-Szczerskiej z krakowskiej ASP wykorzystała już Pierwsza Dama", zapewniał prezydent. W zamieszczonym pod wpisem filmie instruktażowym małożonka Andrzeja Dudy prezentuje prawidłowy sposób korzystani z maseczki.

Instagram Andrzeja Dudy

Anja Rubik postanowiła wykorzystać tę okazję, by przypomnieć, że pierwsza dama do tej pory nie zabrała głosu w sprawie procedowanego projektu ustawy, który zaowocował ogólnopolski protest pod nazwą "Piekło Kobiet".

"Kobieta, której nie obchodzi los innych kobiet... jakie to przykre", napisała pod opublikowanym przez prezydenta zdjęciem. I dodała: "Zawsze tęskniłam za Marią Kaczyńską, ale w takich momentach tęsknię szczególnie".

Anja Rubik krytykuje Agatę Dudę

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska na szarym końcu Europy w ilości przeprowadzanych testów
  2. Polscy naukowcy stworzyli przełomowy wynalazek do ochrony przed zakażeniem. Jego cena zaskakuje
  3. TVP planuje debatę kandydatów na prezydenta. Już zaczęło się zamieszanie, szczegóły zaskakują
  4. WHO ostrzega przed napojami procentowymi w czasie pandemii. Ma dla państw specjalne zalecenie
  5. Posypały się kary dla medyków. Nie zgłosili się do pracy przy zwalczaniu epidemii we wskazanej placówce
  6. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych

Źródło: Instagram / prezydent_pl