Agata Duda wraz z mężem postanowili świętować Światowy Dzień Pocałunku.. twitter/@WPalacuŹródło: twitter/@WPalacu
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 6 Lipca 2020

Andrzej i Agata Duda świętują dzień pocałunku w wymowny sposób. Fala zdjęć homoseksualnych par w odpowiedziach

Agata Duda wraz z mężem postanowili świętować Światowy Dzień Pocałunku. Wykonane w pięknej scenerii zdjęcie pary prezydenckiej, które opublikowano za pośrednictwem mediów społecznościowych, szybko wykorzystano, by przypomnieć niedawne słowa walczącego o reelekcję prezydenta Dudy na temat osób LGBT.

Za Światowy Dzień Pocałunku uznaje się właśnie 6 lipca. Wyraz poparcia wobec ustanowionego święta za pośrednictwem mediów społecznościowych zdecydowała się dać również para prezydencka, publikując utrzymane w romantycznej konwencji zdjęcia na tle fontanny.

Najnowszy sondaż prezydencki. Przed II turą wszystko jest możliweNajnowszy sondaż prezydencki. Przed II turą wszystko jest możliweCzytaj dalej

Agata Duda w romantycznym pocałunku z głową państwa

"Dziś #ŚwiatowyDzieńPocałunku", czytamy we wpisie opublikowanym przez profil "W Pałacu Prezydenckim" prezentujący liczne sceny z życia Kancelarii Prezydenta RP. Wpis polubiono już niemal tysiąc razy. Prawdziwa historia rozgrywa się jednak w zamieszczanych pod nich komentarzach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz Natanek znów odleciał, chce zbierać po 10 zł za brak krawata. "Jest tu któraś pani w portkach?" - śmiejąc się, zapytał podczas kazania
2. Samolot rozbił się na drodze, porażająca wiadomość ze świata. Jego zawartość wywołuje zdumienie

Agata i Andrzej Duda świętują Światowy Dzień Pocałunku.

Część komentujących wykorzystała sytuację, zwracając uwagę na twarzową sukienkę pierwszej damy, z nutką sarkazm pytając, czy pochodzi ona z kolekcji Christiana Paula. Przypomnijmy, że obraz rzekomego "amerykańskiego projektanta", który wychwalał kreacje Agaty Dudy, stworzyły "Wiadomości" TVP, co nie umknęło uwadze telewidzów oraz – zwłaszcza – internautów.

Najwięcej emocji wzbudzają jednak zamieszczone pod zdjęciem prezydenckiej pary liczne wizerunki całujących się par homoseksualnych. Reakcja komentujących jest zapewne nawiązaniem do słów walczącego o reelekcję Andrzeja Dudy na temat osób LGBT, jak również częstym łączeniem tematu z "seksualizacją dzieci" poprzez ich edukację oraz, co najbardziej szokujące, pedofilii.

– Ja absolutnie nie godzę i nie zgodzę na żadne eksperymenty na naszych dzieciach, na ich seksualizację, na jakiekolwiek adopcje przez pary jednopłciowe – grzmiał jeszcze przed kilkoma dniami Andrzej Duda, podczas spotkania z wyborcami w Drawsko Pomorskim.

Komentarze użytkowników do pocałunku pary prezydenckiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl wstrzymuje współpracę z największą rzeźnią w Niemczech. Są oskarżenia pod adresem Polaków
  2. Wybory 2020. Wstrząsające nagranie obiegło całą Polskę. Na jaw wychodzą nowe fakty
  3. Wrzuciła niemowlę do wody, wszystko się nagrało. W sieci zawrzało, internauci oburzeni zachowaniem kobiety
  4. Policja rusza na kontrole. Już ponad 13 tys mandatów, mogą złapać każdego
  5. Zobaczył siebie w Wiadomościach TVP. "Nawet nie znają mojego miejsca pracy"
  6. Niesamowite nagranie zdetonowania bomby atomowej nad ziemią. Kula gorącej plazmy niszczy wszystko na swojej drodze

Źródło: twitter/W Pałacu Prezydenckim