Wyrzucona pasażerka. YouTube/What in the World!/Kadry z filmu
Źródło: YouTube/What in the World!/Kadry z filmu
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 31 Lipca 2020

Nie dbała o zdrowie innych pasażerów. Została szybko wyrzucona z samolotu

Kobieta została wyproszona z samolotu. Gdy opuszczała pokład, ludzie zaczęli bić brawo.

Podczas jednego z lotów w Stanach Zjednoczonych kobieta została wyproszona z samolotu. Personel upomniał ją, że w czasie podróży musi mieć założoną maskę. Po odmowie zastosowania się do przepisów została wyproszona. Całą sytuację przytoczył What in the World! na swoim kanale na Youtubie.

Nie dbała o zdrowie innych w samolocie 

Epidemia koronawirusa niezwykle mocno dotknęła Stany Zjednoczone. Każdego dnia średnio 50 tys. osób zostaje zdiagnozowanych jako zakażonych. Z tego względu Amerykanie starają się w jak najlepszy sposób zabezpieczać, aby uchronić siebie i bliskich przed zagrożeniem. Praktycznie we wszystkich miejscach publicznych obowiązkowe jest noszenie nakrycia ust i nosa. Do tych przepisów nie zastosowała się jedna z pasażerek samolotu, która odmówiła założenia maseczki.

Personel wyrzucił kobietę z samolotu
 

Pewna internautka była świadkiem niecodziennego zdarzenia. Lecąc z Ohio do Karoliny Północnej, w jej samolocie znajdowała się kobieta, która odmówiła założenia maseczki ochronnej. Personel był zmuszony wyprosić ją z samolotu, gdyż powodowała zagrożenie dla zdrowia innych pasażerów.

Pomimo pozbycia się kobiety z pokładu, maszyna spędziła dużo czasu na pasie startowym. Spowodowało tu duże opóźnienie lotu, jednak podróżni byli zadowoleni z dokonanej przez personel interwencji. Gdy kobieta wysiadała z samolotu słychać było gromkie brawa. Nagranie zostało opublikowane w serwisie TikTok, skąd później trafiło na platformę Youtube na kanał What in the World!.
 

Zdjęcie wyróżniające jest kadrem z wyżej zamieszczonego filmu.
 
Źródło: [YouTube, TikTok]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!