Wiec Andrzeja Dudy. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 24 Lipca 2020

Sanepid pilnie poszukuje uczestników wiecu Andrzeja Dudy. Pojawił się tam zakażony, ogromne ryzyko

Wiec Andrzeja Dudy mógł stworzyć zagrożenie epidemiologiczne. Wśród uczestników zgromadzenia pojawiły się osoby zakażone. Przedstawiciele Inspektoratu Sanitarnego wystosowały pilny apel do sympatyków i wyborców obecnie urzędującego prezydenta Polski.

Ostatnia kampania prezydencka w naszym kraju przyniosła wiele niespodzianek. Szczególnie zaskakujący okazał się wynik wyborów. Ciężka obraca obu kandydatów przełożyła się na imponujące wyniki. Poparcie między Andrzejem Dudą, a Rafałem Trzaskowskim różniło się o niecałe dwa punkty procentowe. Działania promocyjne polityka Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej były prowadzone podczas kryzysu epidemiologicznego, który panuje do dziś.

Ksiądz, który SMS-ował z szatanem otrzymał 50 mln od ministerstwa. Zbuduje Ksiądz, który SMS-ował z szatanem otrzymał 50 mln od ministerstwa. Zbuduje "największą ambonę w polskim internecie"Czytaj dalej

Wiec Andrzeja Dudy - poszukiwany

Konwencję, konferencje, spotkania, objazdy po Polsce to zaledwie namiastka inicjatyw podjętych przez obecnie urzędującego prezydenta. Przypomnijmy, że jeszcze do nie dawna mogliśmy opuścić nasze miejsce zamieszkania tylko w określonych, rygorystycznych warunkach. Kilka tygodni później w centrach gmin już zaczęły gromadzić się tłumy popierające jednego z ubiegających się o urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiejlskiej. Sytuacja ta okazała się opłakana w skutkach. Przedstawiciele Inspektoratu Sanitarnego poszukują zwolenników Andrzeja Dudy. Ich pilny komunikat powinien spotkać się z jak najszybszą reakcją sztabu głowy państwa oraz obywateli uczęszczających na jego więcej.

mBank zapowiedział bardzo ważne zmiany dla wszystkich klientów. Nadchodzi prawdziwa rewolucja, powinniście o tym wiedziećmBank zapowiedział bardzo ważne zmiany dla wszystkich klientów. Nadchodzi prawdziwa rewolucja, powinniście o tym wiedziećCzytaj dalej

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pszysuszach wydał pilny komunikach. Okazuje się, że na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy w Odrzywole przebywały osoby zakażone koronawirusem. Dwóch chorych sympatyków Prawa i Sprawiedliwości miało kontakt z innymi głosującymi podczas hucznego zgromadzenia, któremu przewodził nas prezydent. Sanepid wskazuje, że doszło do wysokiego zagrożenia epidemiologicznego. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragedia, nie żyje. Ujawniono właśnie jeszcze gorsze fakty nt. kulis
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Prezes ZUS jasno o wieku emerytalnym: Polacy powinni pracować dłużej, do wykonania ogrom pracy
 

Wykrycie wirusa SARS-CoV-2 w Odrzywolę wywołało natychmiastową reakcję Państowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pyszowie. Zaapelował on o pilny kontakt z uczestnikami tamtejszego wiecu Andrzeja Dudy. Jeśli ktoś z was zaczał zmagać się z bólami stawów, mięśni, gorączką duszkościami lub kaszlem, należy niezwłocznie zadzwonić na podany przez sanepid numer telefonu. Zgłoszenia może donać mailowo lub telefonicznie: przysucha@psse.przysucha.waw.pl lub 48 675 24 22, 48 675 23 37 oraz 789 949 391, 798 875 743.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Z ostatniej chwili: jezdnia zapadła się pod autobusem. Na miejsce jadą służby
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel

Źródło: [Interia]