wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Sanepid pilnie poszukuje uczestników wiecu Andrzeja Dudy. Pojawił się tam zakażony, ogromne ryzyko

24 Lipca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Wiec Andrzeja Dudy mógł stworzyć zagrożenie epidemiologiczne. Wśród uczestników zgromadzenia pojawiły się osoby zakażone. Przedstawiciele Inspektoratu Sanitarnego wystosowały pilny apel do sympatyków i wyborców obecnie u

Ostatnia kampania prezydencka w naszym kraju przyniosła wiele niespodzianek. Szczególnie zaskakujący okazał się wynik wyborów. Ciężka obraca obu kandydatów przełożyła się na imponujące wyniki. Poparcie między Andrzejem Dudą, a Rafałem Trzaskowskim różniło się o niecałe dwa punkty procentowe. Działania promocyjne polityka Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej były prowadzone podczas kryzysu epidemiologicznego, który panuje do dziś.

Wiec Andrzeja Dudy - poszukiwany

Konwencję, konferencje, spotkania, objazdy po Polsce to zaledwie namiastka inicjatyw podjętych przez obecnie urzędującego prezydenta. Przypomnijmy, że jeszcze do nie dawna mogliśmy opuścić nasze miejsce zamieszkania tylko w określonych, rygorystycznych warunkach. Kilka tygodni później w centrach gmin już zaczęły gromadzić się tłumy popierające jednego z ubiegających się o urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiejlskiej. Sytuacja ta okazała się opłakana w skutkach. Przedstawiciele Inspektoratu Sanitarnego poszukują zwolenników Andrzeja Dudy. Ich pilny komunikat powinien spotkać się z jak najszybszą reakcją sztabu głowy państwa oraz obywateli uczęszczających na jego więcej.

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pszysuszach wydał pilny komunikach. Okazuje się, że na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy w Odrzywole przebywały osoby zakażone koronawirusem. Dwóch chorych sympatyków Prawa i Sprawiedliwości miało kontakt z innymi głosującymi podczas hucznego zgromadzenia, któremu przewodził nas prezydent. Sanepid wskazuje, że doszło do wysokiego zagrożenia epidemiologicznego. 

Wykrycie wirusa SARS-CoV-2 w Odrzywolę wywołało natychmiastową reakcję Państowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pyszowie. Zaapelował on o pilny kontakt z uczestnikami tamtejszego wiecu Andrzeja Dudy. Jeśli ktoś z was zaczał zmagać się z bólami stawów, mięśni, gorączką duszkościami lub kaszlem, należy niezwłocznie zadzwonić na podany przez sanepid numer telefonu. Zgłoszenia może donać mailowo lub telefonicznie: przysucha@psse.przysucha.waw.pl lub 48 675 24 22, 48 675 23 37 oraz 789 949 391, 798 875 743.

Źródło: [Interia]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >