Wiec Andrzeja Dudy. "Tutaj jest Polska, dla Polaków", krzyczała uczestniczka wydarzenia w Końskich.. youtube/HewroŹródło: youtube/Hewro
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 8 Lipca 2020

Wyborczyni Andrzeja Dudy nagle przerwała relację na żywo. Zaczęła krzyczeć, wypchnęła dziecko przed kamerę

Wiec Andrzeja Dudy w Końskich przyciągnął tysiące miejscowych, chcących dać wyraz poparcia dla walczącego o reelekcję prezydenta. Mimo że tego samego dnia debatę z udziałem kilkunastu największych polskich redakcji zorganizował Rafał Trzaskowski, kandydat został nazwany tchórzem przez obecną w miejscowości kobietę. Najmocniej oburza jednak fakt, że do podkreślenia siły wypowiedzi użyto dziecko.

"Tutaj jest Polska, dla Polaków", krzyczała wyraźnie podenerwowana kobieta, która przerwała relację dziennikarza Onetu, wchodząc przed kamerę i przypadkowo uderzając go w głowę biało-czerwoną flagą. Wzburzona wyborczyni Andrzeja Dudy chciała dowiedzieć się, dlaczego w Końskich nie zdecydował pojawić się Rafał Trzaskowski.

Czy zostanie wprowadzony podatek od osób, które nie posiadają dzieci? Zdecydowana reakcja Andrzeja DudyCzy zostanie wprowadzony podatek od osób, które nie posiadają dzieci? Zdecydowana reakcja Andrzeja DudyCzytaj dalej

Wiec Andrzeja Dudy. "Gdzie jest tchórz Trzaskowski?"

"Gdzie jest tchórz Trzaskowski? Gdzie on jest? Czemu się nie chce z nami zmierzyć?", pytała kobieta. Choć w "debacie" w Końskich kandydat Koalicji Obywatelskiej miał docelowo zmierzyć się z Andrzejem Dudą, słowa zwolenniczki walczącego o reelekcję prezydenta wydają się znamienne.

"Czemu nie chce odpowiedzieć na pytania mieszkańców Końskich?", dopytywała kobieta, po raz kolejny powtarzając frazę: "Gdzie jest tchórz Trzaskowski?". I dalej: "Nie pytam, dlaczego nie przyjechał na debatę, tylko dlaczego nie przyjechał do mieszkańców Końskich".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Beata Kozidrak opublikowała emocjonalne nagranie. "Proszę, błagam"
2. Tragiczny skutek żywiołu, 18 osób nie żyje. Zdjęcia z Japonii wywołują łzy w oczach 

Zapytana przez dziennikarza, dlaczego Andrzej Duda odmówił z kolei debaty w Lesznie, w której udział wzięło kilkanaście przedstawicieli mediów z całego kraju, w tym również prorządowych TVP3 czy "Gazety Polskiej", kobieta stwierdza jasno: "Bo nie jest tchórzem".

Nagranie odnaleźć można m.in. pod tym LINKIEM. Zaznaczmy, że w sprawie oburzające są nie tyle słowa rozwścieczonej zwolenniczki kandydata PiS, która nazywa jego kontrkandydata tchórzem, co wypchnięcie przed kamerę zaledwie kilku-, kilkunastoletniego chłopca, najprawdopodobniej dla podkreślenia wagi wypowiedzi. Dość powiedzieć, że na słowa "dla Polaków" kobieta unosi w górę dłoń obecnego w Końskich dziecka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W lesie także możesz dostać mandat 500 zł. Łatwiej niż ci się wydaje
  2. Jackowski powiedział, kto wygra wybory. Zaskakująca najnowsza wizja jasnowidza
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Nad Polską przelatuje kometa. Niepowtarzalne zjawisko zaobserwujesz gołym okiem

Źródło: Youtube