Wiadomości. Twitter/Arkadiusz MularczykŹródło: Twitter/Arkadiusz Mularczyk
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 6 Sierpnia 2020

Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy oprotestowane. W Sejmie rozgrywają się niespodziewane sceny

Wiadomości na temat Zgromadzenia Narodowego trafiły do opinii publicznej. Podczas orędzia Andrzeja Dudy miała miejsce niespotykana sytuacja. Część polityków i polityczek postanowiła oprotestować reelekcję prezydenta w wyjątkowy sposób.

Od godziny 10 trwa Zgromadzenie Narodowe. Na sali plenarnej prezydent Polski, Andrzej Duda ponownie wygłasza swoje orędzie. W najbliższym czasie dojdzie też do zaprzysiężenia głowy państwa, która zasiądzie w Pałacu Prezydenckim na kolejne 5 lat. Sytuacja ta jest dość niespotykana. Reelekcję od 1989 roku uzyskał jedynie Aleksander Kwaśniewski. Podczas posiedzenia parlamentu doszło do nietypowej sytuacji.

O krok od tragedii w McDonald`s. 6 latka zakrztusiła się fragmentem przedmiotu, który nigdy nie powinien znaleźć się w jej posiłku. Na ratunek pospieszyła matkaO krok od tragedii w McDonald`s. 6 latka zakrztusiła się fragmentem przedmiotu, który nigdy nie powinien znaleźć się w jej posiłku. Na ratunek pospieszyła matkaCzytaj dalej

Wiadomości. Podczas Zgromadzenia Narodowego

W ostatnich dniach również Zgromadzenie Narodowe wywołało spory w naszym kraju. Przedstawiciele Platformy Obywatelskiej odmówili udziału w zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy. Na salę plenarną wysłano jedynie delegację klubu Koalicji Obywatelskiej. Podczas orędzia zabrakło przedstawicieli Nowoczesnej, Inicjatywy Polska oraz Zielonych. Rafał Trzaskowski również nie stawił się na posiedzieniu.

wtv.pl - portal informacyjny"Z Moniki zrobił swoją służącą". Przerażające szczegóły relacji Jacka Kurskiego z byłą żoną miały zostać ujawnione przez znajomąCzytaj dalej

Andrzej Duda w swoim orędziu wygłosił stonowane przemówienie. Odnosił się do jedności Polek i Polaków. Podziękował też Rafałowi Trzaskowskiemu oraz wskazał, że drzwi do Pałacu Prezydenckiego będą zawsze otwarte dla Polaków bez względu na ich polityczne poglądy. Wyjaśnił politykom, że swoją działalność wzoruje na nieżyjącym już Lechu Kaczyński, którego określił mianem swojego "mistrza". Jego wystąpienie było okraszone okrzykami "Andrzej Duda". Posłanki Lewicy trzymały w swoich rękach konstytucję.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Rząd od 1 września wprowadza nowy obowiązek dla Polaków. Wielu będzie niezadowolonych
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Tanie samochody jak limuzyny za niewielkie pieniądze. Luksus na wyciągnięcie ręki

Wiadomości o Zgromadzeniu Narodowym mogą zaskakiwać. Na uroczystym Zgromadzeniu Narodowym politycy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Wiosny oraz partii Razem mieli na sobie tęczowe maseczki. Przedstawiciele trzeciego, największego klubu parlamentarnego wykonali też zdjęcie z tęczową flagą przez wzięciem udziału w obradach. Działanie te mają na celu okazanie solidarności wobec osób LGBT. Przypomnijmy, że to właśnie mniejszości seksualne były ofiarami kampanii Prawa i Sprawiedliwości. Działacze Zjednoczonej Prawicy razem z Andrzejem Dudą deklarowali, że osoby te są ideologią. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Młoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe fakty
  2. Wpis Trumpa usunięty z Facebooka. “Szerzenie dezinformacji”
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Sondaż
  4. Bohaterka słynnego programu TTV "Królowe życia" zatrzymana przez policję. Najnowsze doniesienia
  5. Monika Kurska przeszła ciężkie chwile. O wielu kwestiach wolałaby nie wspominać i zapomnieć
  6. Szumowski wyjawił, gdzie zaostrzą restrykcje. Dotyczy tysięcy Polaków

Źródło: [YouTube/Sejm RP]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!