wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Duda nie był jedynym politykiem PiS, który pogratulował Viki Gabor. Na małopolską kurator spadły gromy

27 Listopada 2019

Autor tekstu:

Michalina Kobla

Udostępnij:

Viki Gabor wygrała tegoroczną Eurowizję Junior, sprowadzając na siebie oczy nie tylko całej Polski ale i Europy. Wśród osób, gratulujących jej sukcesu znaleźli się nie tylko krajowi artyści, ale i politycy. Szerokim echem odbiły się gratulac

Niewiele osób zauważyło, że sukcesu Viki, w charakterystycznym dla siebie stylu, postanowiła pogratulować Barbara Nowak, małopolska kurator i członkini rady programowej PiS. Przypominamy, że 12-letnia Gabor wygrała tegoroczną edycję Eurowizji Junior. Tym samym, Polska po raz drugi z rzędu znalazła się na szczycie podium w tym konkursie. 

Dziewczyna o pięknym głosie, podbiła serca widzów piosenką "Superhero", mówiącą o zagrożeniach ekologicznych na świecie.

Viki Gabor otrzymuje gratulacje

 - To wielka radość patrzeć, jak dzieci spokojnie dorastają, mają pasje, które poza radością przynoszą również możliwość przeżycia ciekawych przygód i osiąganie sukcesów. Viki dokądkolwiek zaprowadzą Cię marzenia zawsze pozostań mądrą i dobrą - napisała na swoim Twitterze, wzbudzająca kontrowersje małopolska kurator.

Internautom wpis się nie spodobał z wielu różnych przyczyn. Przeciwnicy metod wychowawczych Nowak, pisali wprost, co o niej uważają. Znaczące grono nie odnosiło się jednak do jej dotychczasowych wystąpień okołopolitycznych a braku konsekwencji wypowiedzi.

"Nie uważa Pani, że ta dziewczynka zachowuje się zbyt dorosło? To też jest ta słynna seksualizacja, którą zwalczamy'", "Weszła do świata dorosłych. Showbiznes ją zniszczy", "To jest showbiznes i przerabianie dzieci na młode stare. Poniżej wklejam Pani zdjęcie 12letniego dziecka" - takie komentarze znaleźć możemy pod wpisem kurator.

Przypominamy, że Barbara Nowak zasłynęła ze wzbudzających kontrowersje wypowiedzi politycznych, oraz tych, dotyczących mniejszości seksualnych.

- Liberalne poglądy wobec bezpieczeństwa naszych dzieci? Ja sobie tego nie wyobrażam. My nie mamy w szkołach dzieci lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów. Mamy po prostu dzieci - tak komentowała wdrażaną przez Rafała Trzaskowskiego deklarację LGBT+.

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >