wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Duda nie był jedynym politykiem PiS, który pogratulował Viki Gabor. Na małopolską kurator spadły gromy

27 Listopada 2019

Autor tekstu:

Michalina Kobla

Udostępnij:

Viki Gabor wygrała tegoroczną Eurowizję Junior, sprowadzając na siebie oczy nie tylko całej Polski ale i Europy. Wśród osób, gratulujących jej sukcesu znaleźli się nie tylko krajowi artyści, ale i politycy. Szerokim echem odbiły się gratulac

Niewiele osób zauważyło, że sukcesu Viki, w charakterystycznym dla siebie stylu, postanowiła pogratulować Barbara Nowak, małopolska kurator i członkini rady programowej PiS. Przypominamy, że 12-letnia Gabor wygrała tegoroczną edycję Eurowizji Junior. Tym samym, Polska po raz drugi z rzędu znalazła się na szczycie podium w tym konkursie. 

Dziewczyna o pięknym głosie, podbiła serca widzów piosenką "Superhero", mówiącą o zagrożeniach ekologicznych na świecie.

Viki Gabor otrzymuje gratulacje

 - To wielka radość patrzeć, jak dzieci spokojnie dorastają, mają pasje, które poza radością przynoszą również możliwość przeżycia ciekawych przygód i osiąganie sukcesów. Viki dokądkolwiek zaprowadzą Cię marzenia zawsze pozostań mądrą i dobrą - napisała na swoim Twitterze, wzbudzająca kontrowersje małopolska kurator.

Internautom wpis się nie spodobał z wielu różnych przyczyn. Przeciwnicy metod wychowawczych Nowak, pisali wprost, co o niej uważają. Znaczące grono nie odnosiło się jednak do jej dotychczasowych wystąpień okołopolitycznych a braku konsekwencji wypowiedzi.

"Nie uważa Pani, że ta dziewczynka zachowuje się zbyt dorosło? To też jest ta słynna seksualizacja, którą zwalczamy'", "Weszła do świata dorosłych. Showbiznes ją zniszczy", "To jest showbiznes i przerabianie dzieci na młode stare. Poniżej wklejam Pani zdjęcie 12letniego dziecka" - takie komentarze znaleźć możemy pod wpisem kurator.

Przypominamy, że Barbara Nowak zasłynęła ze wzbudzających kontrowersje wypowiedzi politycznych, oraz tych, dotyczących mniejszości seksualnych.

- Liberalne poglądy wobec bezpieczeństwa naszych dzieci? Ja sobie tego nie wyobrażam. My nie mamy w szkołach dzieci lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów. Mamy po prostu dzieci - tak komentowała wdrażaną przez Rafała Trzaskowskiego deklarację LGBT+.

Tagi:

Andrzej Duda

Michalina KoblaAutor

Redaktor naczelna Nowej Telewizji Internetowej WTV. Z branżą medialną związana od 2015 roku. Prywatne publicystka i vlogerka.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

"Nie jest pan dziennikarzem": kontrowersje wokół słów Donalda Tuska

Polityka

Do kogo Donald Tusk powiedział, że ten "nie jest dziennikarzem"? Nie był to Miłosz Kłeczek z TVP

Czytaj więcej >
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polityka

Tajne spotkanie na Nowogrodzkiej. Kaczyński może oddać Ministerstwo Sportu nowemu koalicjantowi

Czytaj więcej >
Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy, jego pensja wzrośnie o 40 proc.

Polityka

Prezydent RP z podwyżką wynagrodzenia o 40 proc. Więcej zarobi nie tylko Andrzej Duda

Czytaj więcej >
Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ po 31 latach pracy

Polityka

Po 31 latach pracy Tomasz Orłowski odchodzi z MSZ

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Polityka

Błażej Spychalski odszedł z Kancelarii Prezydenta, może trafić do Orlenu. Schetyna: tu nie ma żadnych standardów

Czytaj więcej >
Monika Pawłowska

Polityka

Od Lewicy aż po PiS. Monika Pawłowska dogadała się z Mateuszem Morawieckim? Gazeta.pl dotarła do niewiarygodnych informacji

Czytaj więcej >