wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Bitwa wśród celebrytów, kto ma większą choinkę i bardziej luksusowo w domu? Czy o to naprawdę chodzi w Świętach?

25 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Wydawać by się mogło, że w tym roku święta będą — bardziej niż w ostatnich latach — szansą na refleksje i zastanowieniem się, co jest najbardziej istotne w życiu. Niestety gwiazdy postanowiły pozostać w trendzie z ubiegłych lat i prześcigały s

  • Polski show-biznes przystąpił do niepisanego konkursu na opublikowanie zdjęć idealnych świąt

  • Choinki pełne przepychu i bogactwa pokazały m.in. Agnieszka Kaczorowska, Joanna Przetakiewicz oraz Katarzyna Cichopek, chociaż lista ta jest nieporównywalnie dłuższa

  • Boże Narodzenie ponownie stało się szansą na udowodnienie, że celebryci wiodą idealne życie

Boże Narodzenie szczególnie w tym roku zyskało zupełnie inny wymiar, a święta będące hołdem dla konsumpcjonizmu zyskały szansę na powrót do ich sedna. Niestety nawet w obliczu tak wielu ludzkich tragedii celebryci nie przepuścili szansy na małe zawody w to, kto bardziej zaimponuje swoim fanom.

Każdy, kto znalazł wczoraj chwilę, aby zajrzeć do mediów społecznościowych, mógł być zdziwiony niepisanym konkursem "idealne święta". Przystąpili do niego praktycznie wszyscy celebryci, a niektóre z pokazanych choinek były bardzo awangardowe.

Idealne święta na Instagramie - bitwa celebrytów

W czasie, gdy wiele rodzin spędzało święta osobno, a pacjenci nie mogli być wypisani z oddziałów szpitalnych do domów, ogrom gwiazd udawał, że tegoroczne Boże Narodzenie nie różni się niczym od tych, w poprzednich latach. Na Instagramie oraz Facebooku pojawiło się wiele fotografii obrazujących idealne obrazki rodzinne i domowe.

Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że przerodziło się to w swoisty turniej mający na celu wyłonienie najbardziej bogatego i idealnego obrazka świątecznego. Do rywalizacji przystąpiły naprawdę całe zastępy gwiazd — zarówno tych znanych, jak i tych przebywających na rubieży branży rozrywkowej.

Agnieszka Kaczorowska znana z występów w "Klanie" oraz bizneswoman prowadząca swoją szkołę tańca z uporem maniaka udowadnia, że bycie młodą mamą, zarządzanie biznesem i tworzenie idealnego domu nie jest wcale szkodliwym mitem. Idealna rodzina spędzająca czas na dopieszczaniu ostatnich szlifów i pozująca do radosnych zdjęć to standard na celebryckich kontach.

Na Instagramie aktorki i tancerki pojawiły się dwa zdjęcia autorstwa "Fotografie Eweliny", które dokumentują jej święta z rodziną. Na początku gwiazda zaprezentowała się sama na tle złotej choinki. Oczywiście makijaż i stylizacja była nienaganna, a o tak wypoczętym dniu pełnym relaksu, błogości oraz braku trosk Bożym Narodzeniu wiele osób może zapomnieć, szczególnie w tym roku. 

Joanna Przetakiewicz i jej choinka nie znalazły uznania wśród fanów

Projektantka oraz była partnerka Jana Kulczyka, Joanna Przetakiewicz, nieustannie uwielbia udowadniać, że jej życie to spełnienie marzeń rodem z Hollywood. I o ile jej wystawne życie często spotyka się z fascynacją ze strony obserwatorów, to gdy w tym roku zaprezentowała swoją choinkę, fani byli nieco zdziwieni.

Odejście od tradycyjnego drzewka i wybranie kolorystyki, która nie będzie dodatkiem, a głównym punktem jest naprawdę awangardowe. Oczywiście nie brakło komentarzy, że choinka Joanny Przetakiewicz jest zjawiskowa oraz hołduje polskim barwom narodowym, jednak większość osób widząc ten element wystroju domu projektantki, było zmieszanych.

Projektantka poszła za ciosem i pokazała, że jej dbałość o spójność wizerunkową nie kończy się jedynie na produktach La Manii. Cały dom Joanny Przetakiewicz został udekorowany na czerwono, a kolor znaleźć można było m. in. na obrusach, serwetkach, świecach, firankach i wszędzie indziej. Chęć zaimponowania innym chyba w tym roku została wzięta przez projektantkę zbyt dosłownie.

Bardziej tradycyjnie, ale nadal idealnie

Kasia Cichopek od zawsze kreuje się na przysłowiową "dziewczynę z sąsiedztwa". Wraz z Marcinem Hakielem udowadniają, że niczym nie różnią się od zwykłego Kowalskiego. Wychowując dzieci, starają się stworzyć im dom, gdzie błyski fleszy nie są na porządku dziennym.

Niemniej aktorka znana z "M jak miłość" dołączyła do wyścigu bożonarodzeniowego. Nie zabrakło pochwały, że święta w domu Kasi Cichopek to czas, gdy pani domu znajduje czas na wszystko. Aktorka z dumą informowała fanów, że ubrała już choinkę, posprzątała cały dom i teraz ze spokojem i uśmiechem pakuje świąteczne prezenty mogące występować w reklamach telewizyjnych. 

W całym tym biegu i chęci przeżycia idealnych świąt należy pamiętać, że czas ten powinien być wypełniony radością i wspólnym czasem z najbliższymi. Warto zrezygnować z mediów społecznościowych, a telefony odłożyć w kąt.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z publicznych kont Katarzyny Cichopek, Joanny Przetakiewicz oraz Agnieszki Kaczorowskiej (wykonane zostało przez "Fotografie Eweliny"), całość fotografii znaleźć można pod adresem Instagram.com /@agakaczor/@joannaprzetakiewicz/@katarzynacichopek

Źródło: Pudelek / Instagram @agakaczor @joannaprzetakiewicz @katarzynacichopek

Źródło: Facebook.com/Godlewska

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >