wtv.pl > Rozrywka > Sprawdź, co sprawia, że smartfony Samsung cieszą się tak dużą popularnością!
Artykuł Sponsorowany
Artykuł Sponsorowany 24.11.2022 15:08

Sprawdź, co sprawia, że smartfony Samsung cieszą się tak dużą popularnością!

rami-al-zayat-w33-zg-dNL4-unsplash
fot. unsplash.com

Najbardziej wymagający miłośnicy nowoczesnych technologii doceniają smartfony, który na rynek wypuszcza marka Samsung. Wszystko dlatego, że są to urządzenia, które na tle konkurencji wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami oraz niebanalnym wyglądem. Co jeszcze sprawia, że marka Samsung cieszy się tak dużym uznaniem?

Nie ulega wątpliwości, że Samsung zalicza się do liderów na rynku smartfonów. Od lat wypuszcza na rynek wysokojakościowe sprzęty, które odpowiadają na wszystkie potrzeby współczesnych użytkowników telefonów. W ofercie marki znaleźć można zarówno smartfony w umiarkowanych cenach, jak i flagowe produkty klasy premium.

Smartfony Samsung – połączenie funkcjonalności i designu

Wystarczy pierwszy rzut oka na szeroki wybór smartfonów Samsung w neonet.pl, by na własne oczy przekonać się, że projektanci zatrudnieni przez markę dbają o to, by wypuszczane na rynek smartfony zachwycały atrakcyjnym wyglądem. Modny design zachwyca współczesnych użytkowników i doskonale wpisuje się w nowoczesną stylistykę sprzętów elektronicznych.

Marka wypuszcza na rynek produkty, które podzielić można na kilka głównych serii, różniących się między sobą funkcjonalnością i wyglądem. Przykładowo, telefony z grupy Samsung Galaxy S wyróżniają się eleganckim wyglądem oraz bardzo wydajnymi procesorami. Dla najbardziej wymagających klientów przeznaczone są wodoodporne i pyłoodporne urządzenia z grupy Samsung Galaxy XCover. Bardzo dużym uznaniem użytkowników cieszą się również produkty Samsung Galaxy M– na tle konkurencji wyróżniają się dużych rozmiarów ekranem oraz najwyższej klasy aparatami. Z myślą o oczekiwaniach współczesnych nastolatków powstały smartfony z linii Samsung Galaxy Y, odpowiadające na szczególne potrzeby młodych ludzi.

Jak widać, wybór jest naprawdę szeroki i zróżnicowany. W ofercie marki można znaleźć także urządzenia uniwersalne, które przypadną do gustu każdemu użytkownikowi. Do takich zalicza się między innymi smartfon Samsung Galaxy A53 5A128GB czarny, który od momentu debiutu na rynku zalicza fantastyczne wyniki sprzedaży.

Jakie innowacyjne rozwiązania stosuje w swoich telefonach marka Samsung?

Urządzenia wypuszczane na rynek przez firmę Samsung zostały wyposażone w mnóstwo nowatorskich rozwiązań. Dzięki temu doskonale wpisują się w potrzeby klientów wymagających od telefonu dodatkowych funkcjonalności.

Na wyróżnienie zasługuje choćby rozwiązanie Desktop Experience, która umożliwia korzystanie z zainstalowanych na telefonie aplikacji poprzez wyświetlanie ich na ekranie komputera lub telewizora. Warta uwagi jest również udostępniona przez Samsunga aplikacja Smartthings. Dzięki niej użytkownik smartfona może kontrolować inne urządzenia elektroniczne w swoim domu. Przykładem innowacyjnych rozwiązań stosowanych w telefonach marki Samsung jest aplikacja Bixby – odpowiedź marki na funkcje głosowe powszechnie wykorzystywane w iPhonach. Jak widać, programiści pracujący dla Samsunga dbają o to, by być na bieżąco z najnowszymi technologicznymi i wprowadzać je do wypuszczanych na rynek smartfonów.

A pamiętasz jak? Wojtek Sokół jako ambasador marki Samsung?

Smartfony Samsung - dlaczego warto je wybierać?

Współcześni użytkownicy telefonów Samsung twierdzą, że posiadają one wiele cech, które czynią je produktami wartymi uwagi. Oto główne czynniki, które sprawiają, że smartfony Samsung warte są uwagi:

Aparat fotograficznykażdy telefon wypuszczany na rynek przez markę Samsung może pochwalić się jeśli nie wybitnym, to przynajmniej zadowalającym aparatem fotograficznym. Oczywiście, na najwyższą jakość zdjęć można liczyć w przypadku Samsungów z najwyższej półki cenowej. Niemniej jednak nawet w przypadku tańszych modeli jakość wykonywanych fotografii jest naprawdę przyzwoita. Ciężko wyróżnić jakikolwiek model telefonu Samsung, który byłby wyposażony w naprawdę kiepski aparat fotograficzny, co przecież zdarza się nagminnie w produktach konkurencyjnych marek.

Jakość ekranu - podobnie jak w powyższym punkcie – na najlepszą jakość ekranu można liczyć w przypadku flagowych modeli marki. Trzeba jednak podkreślić, że większość modeli wypuszczanych na rynek przez koreańskiego producenta wyposażonych jest w warte uwagi matryce super AMOLED.

Szeroki wybór – koreański producent zapewnia każdemu klientowi naprawdę szeroki wybór smartfonów. Coś dla siebie znajdą zarówno nabywcy, którzy poszukują flagowego modelu telefonu za kilka tysięcy złotych, jak i ci ze znacznie bardziej ograniczonym budżetem. Samsung warte uwagi telefony o bardzo dobrych parametrach oferuje w cenie zaledwie kilkuset złotych, która jest, jak na dzisiejsze standardy, bardzo przyzwoita.

System operacyjny Android – nie ma co ukrywać, że na rynku systemów operacyjnych o palmę pierwszeństwa walczą o zaledwie dwa: Android oraz iOS. I to właśnie Android uznawany jest za bardziej elastyczny system oraz popularniejszy, jeśli chodzi o dostępność aplikacji. Samsung doskonale wykorzystuje ten trend, wyposażając wszystkie swoje smartfony w system Android.

Jak widać, smartfony wychodzące spod skrzydeł marki Samsung nie bez powodu cieszą się tak ogromną popularnością klientów. Połączenie designu, funkcjonalności oraz korzystnych cen – to musi się sprawdzać!

Tagi: