Jerzy Owsiak. Wikipedia/Ralf LotysŹródło: Wikipedia/Ralf Lotys
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 30 Czerwca 2020

Jerzy Owsiak stworzył perfumy. Zapach może niektórym przywołać wspomnienia

Jerzy Owsiak stworzył własny zapach perfum. Już wkrótce trafi on do perfumerii Sephora, która całe zyski ze sprzedaży przekaże na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jak pachnie woodstockowa woń?

Jerzy Owsiak, twórca Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stworzył własne perfumy o nazwie Pol’and’Rock Music. Zapach powstał we współpracy z firmą Quality Missala oraz wieloma specjalistami z dziedziny perfumiarstwa, między innymi: Michałem Missalą oraz Douglasem Morelem - absolwentem paryskiej szkoły tworzenia perfum ISIPCA.
 

Perfumy w rytmie bicia serca Jerzego Owsiaka
 


Zapach Pol’and’Rock Music to kompozycja unisex, stworzona z aromatów grejpfruta, pieprzu, gałki muszkatołowej, róży oraz heliotropu. „Stworzony z miłości do muzyki, przyjaźni, wolności. Wypełniony letnim rytmem rock’and’rolla, słońcem, radością i spotkaniami z przyjaciółmi. Ciepły, kolorowy, spokojny, radosny. Zapach MUSIC jest trwały jak przyjaźń, beztroski jak młodość, kojący jak muzyka. Premierowy zapach jest pierwszym z linii Music, Peace, Love” – czytamy na stronie perfumerii Sephora. Nie bez powodu w opisie perfum pojawiają się takie hasła. Nieprzerwalnie od lat towarzyszą one nie tylko działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale również festiwalowi Pol’and’Rock, następcy festiwali Woodstock.

 
Zysk ze sprzedaży perfum powędruje do fundacji Jerzego Owsiaka
 


Jedna butelka perfum sygnowanych nazwiskiem Jerzego Owsiaka ma pojemność 100 ml i kosztuje 580 złotych. Całość z zysku, jakie perfumeria Sephora uzyska na sprzedaży zapachu Pol’and’Rock Music zostanie przekazany na działalność charytatywną WOŚP.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Cztery białe trumny stanęły pod ołtarzem. Wzruszający pogrzeb Polki i jej córeczek 2. Zofia Klepacka wzywa do manifestacji. Twierdzi, że warszawskim śródmieściem "rządzi antifa"

To nie pierwsze takie działanie marki. W przeszłości wielokrotnie wspierała różne akcje dobroczynne, zarówno w Polsce jak i globalnie. W naszym kraju sieć perfumerii współpracuje z takimi fundacjami jak Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką oraz Fundacją Zaczyn. Ponadto, podczas epidemii koronawirusa Sephora udostępniła nową linię produktów, ze sprzedaży których cały zysk został przekazany na zbiórkę Siepomaga na niezbędne wyposażenie szpitali zaangażowanych w walkę z pandemią.

Źródło: [ofemin.pl, biznesinfo.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zofia Klepacka wzywa do manifestacji. Twierdzi, że warszawskim śródmieściem "rządzi antifa"
  2. Cztery białe trumny stanęły pod ołtarzem. Wzruszający pogrzeb Polki i jej córeczek
  3. Złe wieści dla klientów banków w Polsce. MBank, BGK, Citi Handlowy i BNP Paribas już zapowiedziały zmiany
  4. Zamknęli miasto w Anglii. Mieszkańcom kazano zostać w domach