wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Jerzy Owsiak stworzył perfumy. Zapach może niektórym przywołać wspomnienia

30 Czerwca 2020

Autor tekstu:

Krystian Mowel

Udostępnij:

Jerzy Owsiak stworzył własny zapach perfum. Już wkrótce trafi on do perfumerii Sephora, która całe zyski ze sprzedaży przekaże na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jak pachnie woodstockowa woń?

Jerzy Owsiak, twórca Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stworzył własne perfumy o nazwie Pol’and’Rock Music. Zapach powstał we współpracy z firmą Quality Missala oraz wieloma specjalistami z dziedziny perfumiarstwa, między innymi: Michałem Missalą oraz Douglasem Morelem - absolwentem paryskiej szkoły tworzenia perfum ISIPCA.

Perfumy w rytmie bicia serca Jerzego Owsiaka


Zapach Pol’and’Rock Music to kompozycja unisex, stworzona z aromatów grejpfruta, pieprzu, gałki muszkatołowej, róży oraz heliotropu. „Stworzony z miłości do muzyki, przyjaźni, wolności. Wypełniony letnim rytmem rock’and’rolla, słońcem, radością i spotkaniami z przyjaciółmi. Ciepły, kolorowy, spokojny, radosny. Zapach MUSIC jest trwały jak przyjaźń, beztroski jak młodość, kojący jak muzyka. Premierowy zapach jest pierwszym z linii Music, Peace, Love” – czytamy na stronie perfumerii Sephora. Nie bez powodu w opisie perfum pojawiają się takie hasła. Nieprzerwalnie od lat towarzyszą one nie tylko działalności Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale również festiwalowi Pol’and’Rock, następcy festiwali Woodstock.

Zysk ze sprzedaży perfum powędruje do fundacji Jerzego Owsiaka


Jedna butelka perfum sygnowanych nazwiskiem Jerzego Owsiaka ma pojemność 100 ml i kosztuje 580 złotych. Całość z zysku, jakie perfumeria Sephora uzyska na sprzedaży zapachu Pol’and’Rock Music zostanie przekazany na działalność charytatywną WOŚP.

To nie pierwsze takie działanie marki. W przeszłości wielokrotnie wspierała różne akcje dobroczynne, zarówno w Polsce jak i globalnie. W naszym kraju sieć perfumerii współpracuje z takimi fundacjami jak Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką oraz Fundacją Zaczyn. Ponadto, podczas epidemii koronawirusa Sephora udostępniła nową linię produktów, ze sprzedaży których cały zysk został przekazany na zbiórkę Siepomaga na niezbędne wyposażenie szpitali zaangażowanych w walkę z pandemią.

Źródło: [ofemin.pl, biznesinfo.pl]

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >