Siostra Andrzeja Dudy. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Lipca 2020

Prawie nikt nie wie, że Andrzej Duda ma dwie siostry. Jedna z nich jest biologiczna

Siostra Andrzeja Dudy, o której mało kto wiedział, została odkryta przez media. Okazuje się, że prezydent Polski cieszy się dwójką rodzeństwa. Dominika nie jest jednak biologiczną siostrą głowy naszego państwa. Zaskakujące doniesienia obiegły media.

Przypomnijmy, że Andrzej Duda został wybrany na urząd prezydenta Polski po raz drugi. Z taką sytuacją mogliśmy spotkać się w przypadku reelekcji Aleksandra Kwaśniewskiego, który był dotychczas jedynym politykiem, który spędził w Pałacu Prezydenckim aż dwie kadencję. 5 lat prezydentury polityka Zjednoczonej Prawicy upłynęło pod znakiem wielu kontrowersyjnych doniesień. Tym razem dziennikarze postanowili przyjrzeć się rodzinie prezydenckiej.

Zdumiewające porównanie zagranicznych mediów. Jeszcze nikt nie przedstawił Kingi Dudy w podobny sposób, będzie zadowolona?Zdumiewające porównanie zagranicznych mediów. Jeszcze nikt nie przedstawił Kingi Dudy w podobny sposób, będzie zadowolona?Czytaj dalej

Siostra Andrzeja Dudy, Dominika została adoptowana przez rodziców 

Dziennikarze niemal każdego medium wnikliwie analizują poczynania prezydenta naszego kraju. Staje się to powodem wielu konfliktów. W ostatnim czasie coraz częściej zauważamy ataki pod adresem Agaty Dudy. Komentatorzy bieżących wydarzeń polityczno-społecznych uważają, że stoi ona w cieniu swojego męża. Sama pierwsza dama oskarża prasę o brak szacunku dla swej decyzji. Uważa, że jej działalność odbywa się poza blaskami fleszy. 

Żona Jacka Kurskiego tuż przed ślubem poszła do dziennikarzy. Zdradziła najdrobniejsze szczegółyŻona Jacka Kurskiego tuż przed ślubem poszła do dziennikarzy. Zdradziła najdrobniejsze szczegółyCzytaj dalej

Andrzej Duda niewiele mówi o swojej rodzinie. Poza Kingą i Agatą Dudą znalezienie informacji o jego najbliższych jest niełatwym zadaniem. Przedstawiciele prasy odkryli jednak, że głowa państwa wybrana na drugą kadencję ma dwie siostry. W wyniku dziennikarskiego śledztwa ujawniono, że tylko jedna jest jego biologicznym rodzeństwem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Najnowsze informacje ws. rekonstrukcji rządu, znane nazwiska mogą się pakować. Jarosław Kaczyński nie pozostawił wątpliwości
2. Wystarczy małe niedopatrzenie, chwila nieuwagi. A mandat 300 zł wpłynie błyskawicznie

Siostra Andrzeja Dudy Dominika została adoptowana przez jego rodziców w wieku 16 lat. Należy podkreślić, że to niezwykle ważne, aby dawać opuszczonym dzieciom szansę na nowy, szczęśliwy dom. Decyzję o podjęciu się adopcji komentował profesor Jan Duda. - My z własnego doświadczenia wiemy, że to jest trudna decyzja, ale [...] według nas daje człowiekowi poczucie spełnienia. Żeby podjąć taką decyzję, trzeba mieć predyspozycje. Nie każdego stać na to i to nie jest jego wina, że nie jest w stanie przyjąć dziecka z biologicznie innych rodziców tak jak swojego - wskazywał ojcec prezydenta w programie "Politycy od kuchni". 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek z udziałem autobusu w Warszawie. Jedna osoba ranna
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Podczas karmienia piersią przestała reagować. Luna miała tyko trzy dni
  4. Wybuch i pożar w Castoramie, klienci są ewakuowani. Ucierpiały zaparkowane pod sklepem samochody
  5. Kto może zastąpić Łukasza Szumowskiego? Potencjalni kandydaci
  6. 6-latek został zaatakowany, turyści walczyli o jego życie. Tragedia na wakacjach za granicą

Źródło: [pikio.pl, natemat.pl, plejada.pl, viva.pl]