wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Prawie nikt nie wie, że Andrzej Duda ma dwie siostry. Jedna z nich jest biologiczna

19 Lipca 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Siostra Andrzeja Dudy, o której mało kto wiedział, została odkryta przez media. Okazuje się, że prezydent Polski cieszy się dwójką rodzeństwa. Dominika nie jest jednak biologiczną siostrą głowy naszego państwa. Zaskakujące doniesienia obiegł

Przypomnijmy, że Andrzej Duda został wybrany na urząd prezydenta Polski po raz drugi. Z taką sytuacją mogliśmy spotkać się w przypadku reelekcji Aleksandra Kwaśniewskiego, który był dotychczas jedynym politykiem, który spędził w Pałacu Prezydenckim aż dwie kadencję. 5 lat prezydentury polityka Zjednoczonej Prawicy upłynęło pod znakiem wielu kontrowersyjnych doniesień. Tym razem dziennikarze postanowili przyjrzeć się rodzinie prezydenckiej.

Siostra Andrzeja Dudy, Dominika została adoptowana przez rodziców 

Dziennikarze niemal każdego medium wnikliwie analizują poczynania prezydenta naszego kraju. Staje się to powodem wielu konfliktów. W ostatnim czasie coraz częściej zauważamy ataki pod adresem Agaty Dudy. Komentatorzy bieżących wydarzeń polityczno-społecznych uważają, że stoi ona w cieniu swojego męża. Sama pierwsza dama oskarża prasę o brak szacunku dla swej decyzji. Uważa, że jej działalność odbywa się poza blaskami fleszy. 

Andrzej Duda niewiele mówi o swojej rodzinie. Poza Kingą i Agatą Dudą znalezienie informacji o jego najbliższych jest niełatwym zadaniem. Przedstawiciele prasy odkryli jednak, że głowa państwa wybrana na drugą kadencję ma dwie siostry. W wyniku dziennikarskiego śledztwa ujawniono, że tylko jedna jest jego biologicznym rodzeństwem.

Siostra Andrzeja Dudy Dominika została adoptowana przez jego rodziców w wieku 16 lat. Należy podkreślić, że to niezwykle ważne, aby dawać opuszczonym dzieciom szansę na nowy, szczęśliwy dom. Decyzję o podjęciu się adopcji komentował profesor Jan Duda. - My z własnego doświadczenia wiemy, że to jest trudna decyzja, ale [...] według nas daje człowiekowi poczucie spełnienia. Żeby podjąć taką decyzję, trzeba mieć predyspozycje. Nie każdego stać na to i to nie jest jego wina, że nie jest w stanie przyjąć dziecka z biologicznie innych rodziców tak jak swojego - wskazywał ojcec prezydenta w programie "Politycy od kuchni". 

Źródło: [pikio.pl, natemat.pl, plejada.pl, viva.pl]

Podobne artykuły

Polityka

Nagrody w Ministerstwie Zdrowia, aż 20 mln zł w 6 lat. "Jak trzeba dać pielęgniarkom, to pieniędzy nie ma"

Czytaj więcej >
Lokalne wybory to cisza wyborcza w niemal całym kraju

Polityka

Od północy trwa wyjątkowa cisza wyborcza. 13 czerwca wielu Polaków spotka się przy urnach

Czytaj więcej >

Polityka

Protest pod Pałacem Prezydenckim. Przypomnieli słowa Andrzeja Dudy

Czytaj więcej >
(screen) Youtube/Onet Rano

Polityka

Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Zwyciężył Konrad Fijołek, kandydat opozycji

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polityka

Margot i Łania ze Stop Bzdurom odpowiedzą przed sądem. Grozi im więzienie

Czytaj więcej >
Andrzej Duda i Kinga Duda

Polityka

Andrzej Duda nie otrzymał zaproszenia na ślub córki? Zastanawiający wpis na Twitterze prezydenta

Czytaj więcej >