wtv.pl > Świat > Reprezentacja Polski przed meczem domowym z Holandią!
Artykuł Sponsorowany
Artykuł Sponsorowany 22.09.2022 17:32

Reprezentacja Polski przed meczem domowym z Holandią!

polska-holandia-pzbuk-zaklady-bukmacherskie
fot. Materiały Partnerskie

Biało-Czerwoni po 4 rozegranych meczach w ramach Ligi Narodów mają na koncie 4 wywalczone punkty i nadal nie mogą spać spokojnie w kontekście walki o utrzymanie. Już w najbliższy czwartek podopieczni Czesława Michniewicza rozegrają swoje 5 spotkanie, a ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Holandii. Mecz odbędzie się na Stadionie Narodowym. Jakiego scenariusza tej rywalizacji spodziewa się bukmacher?

Polska vs Holandia

Reprezentacja Polski do tej pory nie zaprezentowała się z najlepszej strony w rozgrywkach Ligi Narodów. Najważniejszym zadaniem podopiecznych Czesława Michniewicza jest jednak po prostu utrzymanie się w najwyższej dywizji, a to powinno stać się faktem, gdyby udało nam się wygrać z Holandią w czwartek. Zadanie oczywiście nie będzie łatwe, o czym przekonali się nasi piłkarze już podczas pierwszego spotkania tych drużyn. Biało-Czerwoni w Rotterdamie wyszli na dwubramkowe prowadzenie, ale nie potrafili go utrzymać i ostatecznie zremisowali z wyżej notowanym przeciwnikiem. Przed rozpoczęciem tamtego starcia bukmacher wyraźnie faworyzował ekipę gospodarzy. W związku z tym remis był sporą niespodzianką zarówno dla ekspertów, jak i kibiców naszego zespołu, którzy mieli świeżo w pamięci porażkę z Belgią 6:1.

Reprezentacja Polski powinna podejść do tego spotkania z odpowiednią pewnością siebie. Poszczególni zawodnicy naszej kadry w ostatnich tygodniach prezentują się znakomicie. Wystarczy wspomnieć tutaj takie nazwiska jak Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik czy też Piotr Zieliński. Każdy z nich w ostatnich tygodniach robił furorę w swoich klubach i miejmy nadzieję, że uda im się przełożyć to na reprezentację.

W składzie reprezentacji Holandii na to spotkanie również nie zabraknie największych gwiazd. Tym razem w dyspozycji trenera będzie nawet Virgil van Dijk, którego zabrakło w pierwszym spotkaniu tych drużyn.

Przewidywania bukmachera

Oferta bukmachera na to spotkanie nie pozostawia złudzeń. Po raz kolejny faworytem nadchodzącej rywalizacji pomiędzy Polską a Holandią jest ekipa Oranje. Trzeba jednak wspomnieć, że w porównaniu do pierwszej rywalizacji przynajmniej na papierze Biało-Czerwoni powinni mieć większe szanse, co wynika z przygotowanych kursów przez bukmachera internetowego. Atut własnego boiska z pewnością miał na to wpływ. Trzeba jednak pamiętać, że piłkarze Czesława Michniewicza przegrali swoje ostatnie spotkanie w ramach Ligi Narodów właśnie na Stadionie Narodowym z reprezentacją Belgii.

Statystyki z ostatnich rywalizacji pomiędzy reprezentacją Polski a Holandii wskazują, że w tym spotkaniu są bardzo duże szanse na wynik btts. W 6 z poprzednich 7 rywalizacji padł rezultat z golem obu stron i taki też wynik mieliśmy w pierwszym starciu tych drużyn.

Sprawdź najnowsze informacje ze świata -> https://wtv.pl/kategorie/swiat/1

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Artykuł sponsorowany

Tagi:
Powiązane