wtv.pl > Społeczeństwo > Ranking elektrycznych deskorolek – TOP 5 najlepszych produktów
Artykuł Sponsorowany
Artykuł Sponsorowany 12.05.2022 17:10

Ranking elektrycznych deskorolek – TOP 5 najlepszych produktów

scoop1
scoop1

Deskorolki elektryczne to nie tylko modny gadżet, ale też ciekawy sposób poruszania się w miejskiej przestrzeni. To okazja do spędzania aktywnie czasu na świeżym powietrzu - także z bliskimi i przyjaciółmi. Nic dziwnego, że elektryczna deskorolka to częsty wybór jako wyjątkowy prezent dla nastolatka. Musimy jednak wiedzieć, że deskorolka elektryczna niejedno ma imię. Tą nazwą określamy wiele propozycji sprzętów, różniących się wyglądem, a także - możliwościami i przeznaczeniem. Inną deskorolkę kupimy dla dziecka lub nastolatka, na inną - zdecydujemy się, gdy szukamy czegoś dla zaawansowanego użytkownika, chcącego przemieszczać się po leśnych drogach lub kamienistych ścieżkach. Jak wybrać taki sprzęt, czym kierować się przy wyborze i na jakie modele warto postawić? Podpowiadamy w tym artykule!

Co wziąć pod uwagę, wybierając elektryczną deskorolkę?

Wybierając elektryczną deskorolką, powinniśmy uważnie przyjrzeć się specyfikacji - wszystko po to, by wybrać sprzęt, który spełni nasze oczekiwania.

Na co szczególnie zwrócić uwagę?

  • Pojemność akumulatora - to, jak daleko pojedziemy na jednym ładowaniu, zależy właśnie od tej właściwości.

  • Prędkość - tutaj urządzenia oferują dość różniące się między sobą zakresy. Dla młodszego użytkownika lepiej wybierać te z ograniczoną prędkością.

  • Rozmiar kół - to jeden z elementów dość mocno różnicujących poszczególne modele. Wybór konkretnego rodzaju i rozmiaru kół zależy też od tego, po jakiej nawierzchni będziemy jeździć naszą deskorolką.

  • Czas ładowania - pozwoli określić, jak szybko sprzęt będzie gotowy do jazdy!

To oczywiście najważniejsze parametry, które należy wziąć pod uwagę - ale nie jedyne. Równie dobrze, istotnym czynnikiem przy wyborze deskorolki, może okazać się ciekawy design - zwłaszcza, gdy szukamy sprzętu dla nastolatka, ceniącego ciekawe rozwiązania projektowe.

Ranking elektrycznych deskorolek - TOP 5 modeli

Wiemy już, na co patrzeć, wybierając elektryczną deskorolkę. Czas przyjrzeć się konkretnym, polecanym modelom, od których dobrze zacząć przeglądanie sprzętów w ramach tej kategorii. Chociaż różnią się między sobą, dość dobrze prezentują, jakie możliwości oferują nowoczesne deskorolki.

  • ELEKTRYCZNA DESKOROLKA SKYMASTER WHEELS OFFROAD - deskorolka umożliwiająca jazdę także po wymagającym terenie! Koła mają 8,5 cala, moc silnika to 2x400W. Na jednym ładowaniu przejedziemy 15-20 km. W urządzeniu są wbudowane głośniki do słuchania ulubionej muzyki.

  • SURFBOARD KAWASAKI KX-SB 6.5 - to nieco inny rodzaj deskorolki elektrycznej. W odróżnieniu do poprzedniego modelu, stoimy na niej nie przodem, a bokiem do kierunku jazdy. 6,5-calowe koło w centralnej części urządzenia zapewnia wygodną jazdę, bez względu na rodzaj dróg, po których się poruszamy. Na jednym ładowaniu przejedziemy 20 km.

  • ELEKTRYCZNA DESKOROLKA TWODOTS LAMBORGHINI - to urządzenie, którego 8,5- calowe koła są inspirowane oryginalną linią samochodów. Maksymalna prędkość, jaką osiągniemy, to 15 km/h. Wbudowany głośnik pozwoli cieszyć się ulubioną muzyką. Deskorolka przypadnie do gustu miłośnikom designu, którzy docenią jego wyjątkową jakość.

  • STREETBOARD KAWASAKI KX-ST10.1 - nieco inny rodzaj deskorolki, bo zachowanie równowagi ułatwia odpowiednia podpórka. To wyjątkowe rozwiązanie dla osób, które chcą sprawnie przemieszczać się po mieście, w tym - nastolatki i seniorzy. Na naładowanej do pełna baterii przejedziemy aż 25 km, z maksymalną prędkością do 25 km/h.

  • ELEKTRYCZNA DESKOROLKA SKYMASTER WHEELS 7 EVO SMART GRAFFITI BRAWL - to deskorolka o wyjątkowym, wyróżniającym się designie. Wspaniałe graffiti widoczne jest już na pierwszy rzut oka. Nic dziwnego, że przypadnie do gustu nastolatkom! Urządzenie ma spory zasięg - 15 do 20 km, a jego maksymalna prędkość to 15 kh/h.

Trudno przejść obojętnie wobec tych sprzętów. W MediaMarkt.pl znajdziesz wiele elektrycznych deskorolek, o różnorakim przeznaczeniu, przystosowane dla różnych grup użytkowników. Uważna lektura opisów i opinii użytkowników pozwoli wybrać najlepszy model!

Tagi:
Powiązane