wtv.pl > Polityka > Zaskakujące nagranie Rafała Trzaskowskiego sprzed lat nagle robi furorę. Wszystko przez wpadkę Andrzeja Dudy
Alan Wysocki
Alan Wysocki 19.03.2022 08:35

Zaskakujące nagranie Rafała Trzaskowskiego sprzed lat nagle robi furorę. Wszystko przez wpadkę Andrzeja Dudy

wtv
WTV.pl

Już za kilka dni odbędą się długo wyczekiwane wybory prezydenckie. Przypomnijmy, że termin oraz sposób ich organizacji podzielił zarówno opozycję, jak i polityków Zjednoczonej Prawicy. Ponowne przesunięcie terminu głosowania na 28 czerwca negatywnie wpłynęło na sondaże Andrzeja Dudy. Zaciętą konkurencję między rywalami postanowili zaostrzyć internauci. Wyciągnęli dawne nagranie obu polityków, aby porównać ich umiejętności. Przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości popełnił na nim niewiarygodną wpadkę.

Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda zostali zestawieni na dawnych nagraniach

Przypomnijmy, że jednym z najważniejszych obowiązków Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej jest dbanie o polską politykę międzynarodową. Do aktywnego uczestniczenia w niej niezbędna jest umiejętność posługiwania się obcymi językami. Dla wyborców jest to ważna kwestia przy wyborze swojego kandydata na głowę państwa. Przypomnieli więc, że Andrzej Duda ma poważne problemy z komunikacją w języku angielskim. Jako przykład podali wpadkę polityka na międzynarodowym forum w Davos.

Rafał Trzaskowski pod względem znajomości języków obcych wypada rewelacyjnie. Przypomnijmy, że w przeszłości uczył się między innymi włoskiego, francuskiego oraz angielskiego. Na przedstawionym nagraniu z wystąpienia włodarza Warszawy na kanale "TEDx Talks" możemy zauważyć, jak polityk Koalicji Obywatelskiej płynnie wypowiada się po angielsku. Na tle niecodziennej wpadki Andrzeja Dudy Trzaskowski wypadł, zdaniem widzów, bardzo dobrze.

Linki do nagrania Rafała Trzaskowskiego i Andrzeja Dudy znajdziecie kolejno TU i TU.

Źródło: YouTube

Powiązane