Kinga Duda. KUKIZ FUN/YoutubeŹródło: KUKIZ FUN/Youtube
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 21 Sierpnia 2020

Filmik z tańcem Kingi Dudy podbija internet. O córce prezydenta wypowiedzieli się także jej znajomi ze szkoły

Kinga Duda tańczy i śpiewa. Internauci dotarli do nagrania z jej występu. Swoją opinię o córce prezydenta przedstawili także jej rówieśnicy.

Wciąż nie milkną echa po mocnym wystąpieniu Kingi Dudy podczas wieczoru wyborczego. Na temat jej poglądów i stanowiska wypowiedziało się już mnóstwo znanych osób. 

TVP z gigantycznymi problemami? Internauci alarmują, zadziwiające doniesieniaTVP z gigantycznymi problemami? Internauci alarmują, zadziwiające doniesieniaCzytaj dalej

Kinga Duda tańczy i śpiewa

Córka Andrzeja Dudy urodziła się w listopadzie 1995 roku w Krakowie i jest jedynym dzieckiem pary prezydenckiej. Swoje edukację rozpoczęła w elitarnym Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krakowie, którego uczniowie zdobywali największe wyróżnienia w kraju. Po ukończeniu gimnazjum Kinga Duda swoją edukację kontynuowała w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bartłomieja Nowodworskiego, które potocznie nazywane jest „Nowodworkiem”. Córka prezydenta nie stroniła od zajęć dodatkowych.

O czym milczy Agnieszka Woźniak-Starak. Kilka faktów, które mogą być zaskoczeniem dla wieluO czym milczy Agnieszka Woźniak-Starak. Kilka faktów, które mogą być zaskoczeniem dla wieluCzytaj dalej

Szczególnie upodobała sobie sztukę. Wzięła nawet udział w przedstawieniu tzw. Szopce Nowodworskiej. Co roku, uczniowie przygotowywali spektakl, który był stylizowany na świąteczne szopki noworoczne. Rzeczywistość pokazywana była w nim z dystansem i w krzywym zwierciadle. Na scenie Kinga Duda tańczyła i śpiewała w obcisłej, krótkiej sukience, blond peruce i różówym szalu boa.


 
Koleżanki o Kindze Dudzie

Onet przedstawia opinie koleżanek Kingi Dudy, z którymi córka prezydenta uczęszczała zarówno do gimnazjum, jak i do liceum. „Kinga zawsze lubiła się uczyć. Wyróżniała się jako wzorowa uczennica” – twierdzą jej znajome.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Właśnie pojawił się komunikat od Andrzeja Dudy. Jego słowa obejmują miliony osób
2. Rząd pracuje nad nowym programem socjalnym. Seniorzy otrzymają dodatkowe wsparcie

„Była szarą myszką skupioną na nauce. Niczym specjalnie się nie wyróżniała. Ale zawsze była bardzo miła” – mówią koleżanki z liceum Kingi. „Niektórzy profesorowie traktowali ją ostrzej niż pozostałych studentów, chociaż byli też tacy, którzy woleli nie robić problemów córce prezydenta. Kinga zawsze była przygotowana, więc radziła sobie w każdej sytuacji. Najlepiej odnajdywała się w międzynarodowym prawie handlowym i prywatnym oraz w postępowaniu cywilnym” – tak komentowała osobę Kingi Dudy koleżanka ze studiów.
 
Źródło: [Onet]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające doniesienia z Mazowsza sprzed chwili. Trzymiesięczne niemowle zostało zakażone koronawirusem
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Niestety. W Polsce stała się rzecz, której wszyscy się obawiali

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!