Świeczka. Pixabay/_Alicja_Źródło: Pixabay/_Alicja_
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 4 Sierpnia 2020

Nie żyje wielka gwiazda kina. Grał u boku Sylvestra Stallone'a i Clinta Eastwooda

Nie żyje aktor znany z produkcji takich jak „Kroniki Seinfielda” czy „Brudny Harry”. Dzielił obiektyw kamer z najbardziej znanymi aktorami swojego okresu.

Świat obiegła informacja o śmierci jednego z najbardziej niedocenianych aktorów ubiegłych dekad. Reni Santoni zmarł w wieku 81 lat. Te przykre informacje potwierdziła jego przyjaciółka.

Co dalej z ruiną domu i życiem bohaterki programu Katarzyny Dowbor Co dalej z ruiną domu i życiem bohaterki programu Katarzyny Dowbor "Nasz nowy dom"? Najnowsze doniesienia w sprawieCzytaj dalej

Nie żyje partner filmowy Stallone’a i Eastwooda

Reni Santoni zmarł 1 sierpnia w sobotę. Ostatnie lata swojego życia spędził w domu opieki w Los Angeles. Był mocno schorowany. Od wielu lat zmagał się z nowotworem, który z roku na rok wyniszczał go od środka. Informację o jego śmierci potwierdziła wieloletnia przyjaciółka aktora Tracy Newman, która w rozmowie z „The Hollywood Reporter” przybliżyła fakty związane z jego chorobą i śmiercią. „Kolejny z wielkich odszedł. Mam całą serię pięknych zdjęć z jego udziałem, będę publikować je w najbliższych dniach. Moje serce krwawi dla jego syna, Nicka, który był wielką podporą dla Reniego w ciągu kilku ostatnich lat” – dodała na swoim Facebooku producentka filmowa.

Beata Tyszkiewicz ujawniła wysokość emerytury po 60 latach pracy. Pozostaje tylko załamać ręceBeata Tyszkiewicz ujawniła wysokość emerytury po 60 latach pracy. Pozostaje tylko załamać ręceCzytaj dalej

Kariera Reniego Santoni

Był aktorem telewizyjnym i filmowym. Swoją karierę rozpoczynał w teatrze, by po dwóch latach rozpocząć występy w filmach. Jego pierwsza rola nie należała do najbardziej udanych, przedstawiała postać narkomana i nie został wymieniony w napisach końcowych. Wśród jego najbardziej znanych ról wymienia się filmy takie jak „Brudny Harry”, gdzie jego partnerem filmowym był Clint Eastwood.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagła zmiana w ostatniej chwili. Rząd wprowadził nowe zasady, obejmą wszystkich obywateli kraju 2. Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lody 3. Kolejny rekord zakażeń w Polsce. Prawie 1/3 pozytywnych wyników z jednego województwa

Towarzyszył również Sylvestrowi Stallone’a w „Cobrze”. Miłośnicy filmowi z całą pewnością zapamiętają go przede wszystkim z roli w sitcomie „Kroniki Seinfielda”, gdzie wcielał się w postać restauratora, który był mocno na bakier z higieną, co często stanowiło źródło żartów.
 
Źródło: [WP]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Kaczyńska przyłapana z synkiem na plaży. Internauci patrzą tylko na jedno
  2. Po wejściu do Biedronki mocno się zdziwisz. Już niedługo będą zmiany w sklepach
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Tak w klubach bawić się mieli polscy politycy. Nieprzyzwoity film już w sieci
  5. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało
  6. Stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej coraz gorszy. Niestety, nie ma szans na poprawę
  7. Rzecznik MZ dobitnie o wakacjach Polaków. Odradza 2 miejsca

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!