ministerstwo sprawiedliwosci. GREG BAKER/AFP/East NewsŹródło: GREG BAKER/AFP/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 5 Sierpnia 2020

Fundacja współfinansowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości zaczyna represje na LGBT. Wielu będzie oburzonych

Ministerstwo Sprawiedliwości płaci za szczucie na osoby LGBT? Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie internetowej fundacji "Strażnik pamięci" pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości współfinansują projekt noszący znamiona kolejnej odsłony walki ideologicznej.

Informacja o projekcie trafiła na stronę internetową fundacji strażnik pamięci: - Głównym celem projektu jest doprowadzenie do zmniejszenia a docelowo do wyeliminowania z polskiej przestrzeni publicznej przypadków łamania praw sumienia ludzi wierzących, którzy cierpią pod wpływem presji nowych lewicowych ideologii zgodnie art 196 kk oraz art 194kk - czytamy na stronie.

Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w Spalone lokum nie jest jedynym dramatem w "Nasz nowy dom". Uczestniczka przeżyła coś znacznie gorszego, polały się łzyCzytaj dalej

Ministerstwo Sprawiedliwości dofinansowuje walkę z LGBT

Fundacja deklaruje ponadto, że cel ten zostanie osiągnięty poprzez wydanie serii zeszytów dołączonych do tygodnika „Do Rzeczy” pt. "Prawna obrona wolności sumienia i ideologia LGBT" oraz dwóch konferencji pt. Wolność sumienia i ideologia LGBT" w trakcie 4-letniego projektu realizując w każdym roku 5 dodatków natomiast konferencje w latach 2021, oraz 2023.

wtv.pl - portal informacyjny"Kuchenne rewolucje" i restauracje, które pozwały Magdę Gessler. O co poszło i jak się skończyło?Czytaj dalej

Na dole strony znajduje się z kolei informacja o treści "Współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości" wraz z logiem resortu oraz samego Funduszu Sprawiedliwości. 

Fundacja wymienia również cele szczegółowe projektu - Upowszechnienie wiedzy na temat genezy ruchu LGBT, powiązań ze szkołą frankfurcką i innymi ośrodkami myślenia marksistowskiego. - brzmi jeden z nich - Wskazanie konkretnych wydarzeń będących przykładami ograniczenia wolności sumienia w Polsce wraz z pokazaniem problemu granic artystycznych w wykorzystaniu symboli religijnych (pokazanie przykładów ma walor edukacyjny i sygnalizuje, że problem istnieje, ułatwia zrozumienie szkodliwości działań) - czytamy w kolejnym.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Już pewne. Wiadomo, kiedy dzieci wracają do szkół, Ministerstwo Edukacji potwierdza 2. Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lody 3. Kontrole pukają do drzwi w całej Polsce, mogą także do ciebie. Kara właśnie urosła do 735 zł

To nie pierwszy raz gdy wydatkowanie pieniędzy w ramach Funduszu Sprawiedliwości budzi duże kontrowersje. Jakiś czas temu opisywaliśmy przypadek dofinansowania w wysokości 50 milionów, które trafiło do fundacji "Profeto", kierowanej przez księdza Michała Olszewskiego, który zasłynął niegdyś egzorcyzmami z "ducha wegeterianizmu" dokonywanymi przy pomocy salcesonu. Ministerstwo Sprawiedliwości uznało więc, że to właśnie Fundacja Profeto sprawdzi się najlepiej jako beneficjent 50 milionów złotych z Funduszu Sprawiedliwości. Aż 12,5 miliona złotych z tej kwoty, w ogóle nie będzie musiało zostać rozliczone z ministerstwem, jako pieniądze przeznaczone na cele "administracyjne".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważne słowa ministra edukacji. Zapadła decyzja w sprawie powrotu uczniów do szkół
  2. Zmiany w “500 plus”? Kaczyński: fake news lub nieporozumienie
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie. Rząd czeka prawdziwa rewolucja, wiemy, co z Mateuszem Morawieckim
  5. Otrzymałeś tajemniczą przesyłkę z Chin? Policja alarmuje, trzeba szybko się z nimi skontaktować
  6. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o koniec pandemii

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!