wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Nawet 200 zł od Millennium na zakupy. Fantastyczna akcja, na propozycjach banku skorzystają już nie tylko klienci

2 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Udostępnij:

Millennium znów próbuje zachęcić do siebie nowych klientów. Tym razem bank postawił na promocję dla założycieli Konta 360 - będą mogli odebrać nawet 200 zł na zakupy i darmową przesyłkę. To jednak nie koniec korzyści dla zdecydowanych

  • Millennium oferuje nowym klientom nawet 200 zł na zakupy w Allegro.

  • Oferta dotyczy tych, którzy zdecydują się założyć Konto 360 lub Konto 360 Student.

  • Żeby skorzystać z promocji, trzeba się pospieszyć - czas jest tylko do 21 grudnia 2020 roku.

  • Jakie jeszcze warunki trzeba spełnić, żeby odebrać promocyjne środki?

Trzeba będzie spełnić parę warunków związanych z prowadzeniem konta, ale prawie każdy będzie miał szansę na skorzystanie z promocyjnej oferty.

Bank Millennium prezentuje ofertę dla nowych klientów. Można zyskać nawet 200 zł!

Oferta „200 zł na Allegro z dostawą gratis” to zachęta dla nowych klientów banku Millennium. Dzięki niej nowicjusze będą mogli zyskać 200 zł na zakupy w Allegro oraz otrzymać darmową dostawę przez 12 miesięcy. Dodatkowo otrzymają 20 zł na dobry początek w aplikacji goodie

Oferta skierowana jest zarówno do użytkowników Konta 360, jak i jego odpowiednika dla studentów, młodzież więc również będzie mogła skorzystać z dodatkowych możliwości związanych z rozpoczęciem swojej przygody z bankowością.

Co jest jednak ważne, skorzystać z tej promocji mogą jedynie osoby, które jak dotąd nie posiadały żadnego produktu z Millennium. Zazwyczaj sytuacja wygląda podobnie w innych bankach i sieciach, nie jest więc to nic zaskakującego.

Wiadomo jednak, że aby skorzystać z promocji, należy spełnić pewne warunki i te nie dla wszystkich będą do przejścia. 

Konto obwarowane warunkami - co należy zrobić, by skorzystać z promocji?

Najpierw należy do 21 grudnia 2020 roku złożyć wniosek o założenie Konta 360. Należy przy tym pamiętać o wyrażeniu zgody na otrzymywanie reklam. Następnie można podpisać bez przeszkód umowę o założeniu konta. Za ten fakt otrzyma się kartę podarunkową do Allegro o wartości 50 zł, a dodatkowo przez 12 miesięcy będzie można korzystać za darmo z aplikacji Allegro Smart, która zapewnia darmowe dostawy. 

Dodatkowo do 31 grudnia 2020 roku powinno pojawić się 20 zł na zakupy w aplikacji goodie na tamtejszym koncie cashback. Korzyść płynie tu również do Allegro, bo robiąc tam zakupy przez aplikację goodie, ma się szansę na stały zwrot w postaci 3% od wartości całego zamówienia

Trzeba też zmieścić się w limicie. Na podobne bonusy może liczyć tylko 10 000 pierwszych kont. Teraz warto jednak pokazać, jak zgarnąć dalszą część bonusów promocyjnych.

Przez kolejne 4 miesiące, tzn. styczeń, luty, marzec i kwiecień, trzeba wykazać się na koncie konkretną aktywnością, czyli zapewnić min. 1000 zł wpływu oraz wykonać min. jedną transakcję za pomocą BLIK lub inną bezgotówkową o dowolnej wartości. Należy również chociaż raz do końca kwietnia wykonać płatność telefonem

Są to podstawowe kryteria dotyczące korzystania z konta i unikania opłat w każdym miesiącu. Pozostał jedynie ostatni warunek - aktywacja aplikacji banku Millennium. Nie jest to trudne zadanie, trzeba jednak znaleźć miejsce na aplikację na swoim telefonie. 

To wszystko! Jeśli spełni się wszystkie z powyższych wymagań, pod koniec maja można otrzymać kartę elektroniczną o wartości 150 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w Allegro.

źródło: [money.pl]

undefined

Anna Dymarczyk

Redaktorka WTV. Studentka historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są jej kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: wtv@iberion.pl

Podobne artykuły

Masowe rezygnacje z PPK w budżetówce

Gospodarka

Masowe rezygnacje z PPK w Senacie, ZUS-ie, Ministerstwie Finansów i Kancelarii Premiera

Czytaj więcej >
Od niedzieli 5 września niektóre sklepy sieci Lidl zostaną otwarte mimo zakazu handlu

Gospodarka

Lidl otwiera sklepy w niedzielę niehandlową 5 września. W oficjalnym komunikacie przyznaje, że gdyby nie konkurencja to decyzja by nie zapadła

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gospodarka

Premier o Polskim Ładzie. “To solidarność w czasie pandemii”

Czytaj więcej >

Gospodarka

Odszkodowania za stan wyjątkowy. Szef MSWiA potwierdza i podaje termin

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Gospodarka

Niektórzy rodzice dostaną 500 zł, a inni 400 zł. Nowy program prorodzinny już w przyszłym roku

Czytaj więcej >
Od 1 września Koła Gospodyń Wiejskich mogą składać wnioski o przyznanie dofinansowania, do rozdania jest 70 mln złotych

Gospodarka

Od 1 września Koła Gospodyń Wiejskich mogą składać wnioski o dofinansowanie. Do rozdania jest 70 mln złotych

Czytaj więcej >