wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Lidl ma najnowszą propozycję tuż przed wakacyjnym weekendem. Będzie rozdawał napoje procentowe za darmo

13 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Alan Wysocki

Udostępnij:

Lidl przedstawił kolejną promocję. Weekendowa propozycja z pewnością wywoła entuzjazm u osób z planami towarzyskimi. Dzięki najnowszej ofercie sklepu część produktów będzie można dostać za darmo. Co więcej, dyskont nie ukrył żadnego "ha

Wakacje od kilku tygodni trwają w najlepsze. Przez wzgląd na zagrożenie epidemiczne wielu zrezygnowało ze swoich urlopowych pomysłów. Dzięki poluzowaniu części obostrzeń wciąż możemy organizować sobie rozrywkę, jednak w węższym gronie. Sprzyja to organizacji grillów, domówek oraz spotkań nad jeziorami lub zalewami. Kwestia zakupu produktów na tego typu przedsięwzięcie wiąże się z niemałymi kosztami. Dzięki promocji Lidla będzie można znacznie zaoszczędzić. 

Lidl z ofertą na napoje procentowe. Za 8 zapłacisz jak za 4

Zamrożenie gospodarki wywołało wzrost bezrobocia. Wynagrodzenia części pracowników znacznie zmalały. Sytuacja ta odbiła się miedzy innymi na sklepach oraz instytucjach finansowych. Przyczyniło się to do znacznego wzrostu konkurecji. Zarówno banki, jak i dyskonty zasypują klientów korzystnymi i atrakcyjnymi promocjami. Swoich rywali daleko w tyle pozostawiła Biedronka oraz Lidl. Ich oferty dotyczą wyprawek szkolnych, a nawet napoi procentowych. Pod tym wzlędem Lidl z przewnością przeszedł samego siebie.

W każdym z 700 marketów Lidla obowiązywać będzie promocja na piwo. Jedynie w piątek, 14 sierpnia będzie można zakupić ten niskoprocentowy alkohol po interesujących kosztach. Za 8 sztuk piwa dowolnej marki zapłacimy, jak za 4. Inicjatywa wynika między innymi z nadchodzących dni niehandlowych. W najbliższy weekend odbędzie się Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. Chwilę po uroczystościach będziemy mieli do czynienia z kolejną niedzielą niehandlową. 

Lidl wyjaśnia, że do skorzystania z promocji należy aktywować aplikację Lidl Plus. Za jej pośrednictwem będzie można aktywować specjalny bon. Oferta obejmuje też piwa bezalkoholowe. Pamiętajmy jednak, aby uważać na swoje zdrowie. W wysokie temperatury alkohol znacznie odwadnia nasz organizm. Dodatkowo spożywanie go w nadmiernych ilościach może prowadzić do uzależnienia.

Źródło: [Lidl]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Google Maps

Polska

Zbrodnia w Borowcach. Sąsiad opowiedział więcej o Jacku Jaworku. Mężczyzna miał spore problemy

Czytaj więcej >
W jednym z mieszkań w Międzyborzu policja odkryła zwłoki kobiety. Obok niej znajdowała się dwójka dzieci

Polska

Rodzeństwo zamknięte w mieszkaniu ze zmarłą matką. Dramat w woj. dolnośląskim

Czytaj więcej >

Polska

Lubelskie. Nie żyje 24-letni motocyklista, policja wydała apel

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Polska

Tragiczne skutki sobotniej burzy. Zniszczenia widoczne są w całej Polsce

Czytaj więcej >

Polska

Silne burze i deszcz w całej Polsce. IMGW wydało ostrzeżenia

Czytaj więcej >
W sobotę wieczorem w Poznaniu doszło do tragicznego wypadku. Nie żyją dwie osoby

Polska

W Poznaniu w aucie spłonęły dwie osoby. Wcześniej kierowca uderzył w słup trakcyjny

Czytaj więcej >