Hanna Lis. facebook.com/hannalisowa/Źródło: facebook.com/hannalisowa/
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 21 Lutego 2020

Hanna Lis wyśmiała dziennikarza za jego wagę? Poszło o pączki

Hanna Lis postanowiła w mocno ironiczny sposób odpowiedzieć na wpis dziennikarza "Rzeczpospolitej" Michała Kolanko. Użytkownicy Twittera zostali świadkami nietypowej wymiany poglądów. "Jak u zwykłego hejtera".

Hanna Lis postanowiła odpowiedzieć na jeden z licznych wpisów Michała Kolanko. Dziennikarz znajdował się wczoraj wśród przedstawicieli mediów podróżujących po Polsce "Dudabusem" wraz z Andrzejem Dudą. Kolanko postanowił podzielić się zdjęciem, na którym prezydent częstuje pączkami dziennikarzy.

Lis w odpowiedzi postanowiła dogryźć koledze po fachu.

Wspaniała nowina w życiu Marty Kaczyńskiej. Ma powody do radości, chodzi o dzieckoWspaniała nowina w życiu Marty Kaczyńskiej. Ma powody do radości, chodzi o dzieckoCzytaj dalej

Hanna Lis: "Teraz bez ironii, żeby pan zrozumiał"

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Skandal w Warszawie. Zbezcześcili dorobek zmarłego powstańca. Wyrzucili książki i dokumenty z Powstania na śmietnik

"Rozumiem pańską ekscytację", napisała Hanna Lis w odpowiedzi na wpis Kolanko dotyczący prezydenckich pączków. Dziennikarz "Rzeczpospolitej" poczuł się dotknięty tymi słowami. Zdaniem komentatorów Lis najprawdopodobniej odnosiła się do jego zbędnych kilogramów.

Michał Kolanko -- Twitter

"Warto zapamiętać poziom wpisu Hanny Lis. Jak u zwykłego hejtera", zaznaczył Kolanko.

Na wpis Hanny Lis nie pozostali obojętni również użytkownicy Twittera. "Słabe to było, czasami warto się ugryźć w język", "Podobno Pani walczy z hejtem", "Nie rozumiem jak cel ma Pani komentarz.Żeby upokorzyć?Jeśli interpretuję go poprawnie (a szambo w komentarzach świadczy,że raczej tak) to jest to zwyczajne prostactwo", czytamy.

To zresztą nie koniec całej sprawy. Lis nie pozostała dłużna dziennikarzowi i odpowiedziała na jego post: "Panie Michale, teraz bez ironii, żeby Pan zrozumiał. Nie rozumiem Pańskiej ekscytacji tacą pączków, roznoszonych przez pana Dudę przed obiektywami fotoreporterów. Pana relacja z Duda-busa zrobiłaby furorę w KRLD. Warto zapamiętać poziom Pana wpisu.Jak u zwykłego propagandzisty".

Hanna Lis -- Twitter

W kolejnym wpisie dziennikarka dodaje, że Kolanko "popłakał nad sobą i potępił rzekomy hejt", a następnie sam polubił komentarz, który można by uznać za przejaw internetowego hejtu.

Hanna Lis -- Twitter

Wymiana (nie)uprzejmości między dziennikarzami zatacza coraz szersze kręgi. Do sprawy włączyli się również politycy, w tym m.in. Sebastian Kaleta z PiS oraz polityk PO Adrian Tomaszkiewicz.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach

2. Wynagrodzenia miały rosnąć, a maleją. Spodziewaj się obniżki pensji

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę