wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

Barbara Kwarc odpowie za pobicie malutkiego dziecka? Prokuratura została powiadomiona

29 Marca 2021

Autor tekstu:

Julian Bakuła

Udostępnij:

W ubiegłym tygodniu dużą popularność w sieci zdobyło nagranie, na którym widać, jak Barbara Kwarc uderza dziecko i wykrzykuje wulgaryzmy. Do zdarzenia doszło przy okazji topienia Marzanny. Teraz okazuje się, że o sprawie powiadomiona została prokur

Barbara Kwarc od lat szokuje internautów filmami pełnymi wulgaryzmów, które zamieszcza w serwisie YouTube i w mediach społecznościowych, które każą upatrywać w niej pierwszą polską patoinfluencerkę. Jednak ostatnio miarka się przebrała

Na swoim profilu facebookowym "Baśka" na żywo wyemitowała przed tygodniem nagranie wykonane przy okazji topienia Marzanny. Na wideo widzimy, jak z grupką dzieci i ich rodziców Barbara Kwarc stoi na drewnianym moście w Jaworze, trzymając kukłę, która ma następnie zostać zrzucona do rzeki.

W pewnym momencie jedno z dzieci odezwało się, przerywając wywód "Baśki", na co zareagowała ona agresywnie, obrzucając dziecko wulgaryzmami, a nawet - uderzając je w głowę otwartą dłonią. – K***a, cisza! Wieśniaki pie***lone. Sp***dalać do domu – krzyczała do dzieci Barbara Kwarc.

O dziwo stojąca przy uderzonym przez Barbarę Kwarc dziecku kobieta - nie zareagowała na agresywne zachowanie "Baśki". Niestosowność sytuacji odnotowała za to osoba wykonująca nagranie, która próbowała zwrócić na to uwagę. 

 – To na żywo leci, ogarnijcie się! – słyszymy w tle rozbawioną operatorkę kamery. Było już jednak za późno, nagranie zostało powielone przez liczne portale oraz strony i konta w mediach społecznościowych czy na YouTubie, wywołując niemało zamieszania.

Sprawą zajęła się prokuratura

Teraz okazuje się, że sprawa może skończyć postawieniem zarzutów Barbarze Kwarc. Jak podaje TV Regionalna, komendant hufca ZHP w Jaworze Michał Czarnecki skierował w tej sprawie zgłoszenie do prokuratury. - Nie wyrażam zgody na takie traktowanie dzieci - tłumaczył Czarnecki w rozmowie z telewizją.

Jak podaje TV Regionalna, policja w Jaworze przygląda się sprawie, a Barbara Kwarc może w związku ze zdarzeniem usłyszeć zarzut naruszenia nietykalności cielesnej dziecka. - Prowadzone jest postępowanie w tej sprawie o przestępstwo oraz o wykroczenia - przekazała telewizji Ewa Kluczyńska, oficer prasowy KPP w Jaworze.

Według Kluczyńskiej funkcjonariuszom z Jawora udało się ustalić dane personalne wszystkich osób uchwyconych na krążącym po sieci nagraniu oraz przesłuchać matkę małoletniego dziecka, które zostało uderzone przez "Baśkę". Materiały w tej sprawie przejęła już prokuratura.

Teraz śledczy zadecydują, czy sprawa podjęta zostanie z urzędu. Niewątpliwie jednak Barbarę Kwarc już teraz spotykają konsekwencje jej zachowania, które w ostrych słowach krytykują internauci. – Wydarzyły się trzy rzeczy jednocześnie. Stara baba atakująca dziecko, baba niereagująca na uderzenie starej baby w dziecko i baba nagrywająca i śmiejąca się ze starej baby uderzającej dziecko obok baby niereagującej – pisze internautka oburzona incydentem.

Źródło: YouTube / TV Regionalna pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV:

Podobne artykuły

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Świat

WHO apeluje o noszenie maseczek przez osoby zaszczepione. Zagrożenie kolejną falą koronawirusa?

Czytaj więcej >

Świat

Na Ziemię pospadały fragmenty chińskiej rakiety

Czytaj więcej >
Strzelanina w Kazaniu

Świat

Kazań. Strzelanina w szkole, są ofiary śmiertelne

Czytaj więcej >

Świat

Kontrowersyjny duchowny wyciągnięty z auta przez policję. Lekceważył obostrzenia

Czytaj więcej >
Jan Paweł II w trakcie pierwszej pielgrzymki do Polski.

Świat

Był drugi zamach na Jana Pawła II. Kard. Dziwisz postanowił po latach wyjawić prawdę

Czytaj więcej >
JAKUB ORZECHOWSKI / SE /East News

Świat

Niemcy będą wymagali testów od niezaszczepionych podróżnych. Nowe zasady od 1 sierpnia

Czytaj więcej >