Andrzej Duda poza musztardą zajął się ceną podpasek i tamponów.. Facebook/Aleksandra BidermannŹródło: Facebook/Aleksandra Bidermann
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Lipca 2020

Nie tylko musztarda i zupki chińskie? Hojny prezydent mówi, na co jeszcze obniżył VAT. "Podpaski, wkładki higieniczne. Mam w domach i tak dalej"

Andrzej Duda wytacza najcięższe działa. Końcówka kampanii wyborczej niezwykle mobilizuje kandydata Prawa i Sprawiedliwości do walki o poparcie Polaków. Głowa naszego państwa poza musztardą i zupkami chińskimi zajęła się też ceną podpasek i tamponów. Jego niezrozumiała wypowiedź stała się hitem internetu.

Obóz Zjednoczonej Prawicy chwilę przed drugą turą wyborów prezydenckich wyciągnął swojego asa z rękawa. Konserwatywni politycy rozwiązać problem drożyzny. Każdy z nas zderzył się już z niebotycznymi cenami za najprostsze produkty spożywcze. Andrzej Duda wspólnie z Mateuszem Morawieckim znaleźli na to odpowiedź. Znaczna obniżka podatku VAT obejmie między innymi musztardę, orzechy czy też zupki chińskie. Prezydent jednak postanowił poszerzyć najnowsze zmiany. 

Zakonnica w sierocińcu nieludzko wykorzystała nastolatkę szmatką w kotłowni. Nowy Jork poruszony, porażające wyznanie ofiary, która po latach zaczęła mówić o okropnych przeżyciachZakonnica w sierocińcu nieludzko wykorzystała nastolatkę szmatką w kotłowni. Nowy Jork poruszony, porażające wyznanie ofiary, która po latach zaczęła mówić o okropnych przeżyciachCzytaj dalej

Andrzej Duda: "Mam w domach i tak dalej, dziewcząt podpaski wkładki higieniczne"

 - Co jeszcze, proszę państwa? Środki higieny osobistej. Ta sprawa dotyczy zwłaszcza pań. Mam w domach i tak dalej, dziewcząt, środki higieny osobistej, wkładki, podpaski, tampony higieniczne. Stawka zostaje obniżona o 5%. Prawie każda  kobieta wydaje na ten cel. - grzmiał Andrzej Duda podczas ostatniego wiecu wyborczego. Jego niezrozumiała wypowiedź najprawdopodobniej oznaczała obniżenie stawek VAT na środki higieny osobistej. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dramatyczna relacja pobitej na wiecu Dudy 18-latki. "Jego zwolennicy mnie wyzywali, a on patrzył mi w oczy i nie powiedział nic"
2. Porażające sceny na obozie letnim w Polsce. Musieli uciekać, są poszkodowani

Andrzej Duda swoją hojnością z pewnością zaskoczył wielu Polaków. Szczególną uwagę opinii publicznej przyciągnął jednak sposób, w jaki prezydent wygłaszał swoje najnowsze projekty. Nagranie z jego wystąpienia od jakiegoś czasu stała się hitem interetu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warszawa poszukuje 2 tys. osób. Oferuje nawet 500 złotych za dzień pracy
  2. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  3. Zakonnica w sierocińcu nieludzko wykorzystała nastolatkę szmatką w kotłowni. Nowy Jork poruszony, porażające wyznanie ofiary, która po latach zaczęła mówić o okropnych przeżyciach
  4. "Wiadomości" TVP znów biją rekordy żenady. Wprost zrównują LGBT z przestępstwem na tle wykorzystywania, nie mają żadnych granic
  5. Ważna, nagła propozycja PiS tuż przed drugą turą wyborów prezydenckich. Pierwszy podpis złożył Jarosław Kaczyński
  6. Tesla najbardziej wartościowym producentem samochodów na świecie. Wyprzedziła Toyotę i resztę gigantów

Źródło: [facebook/Aleksandra Bidermann]