11-latka urodziła dziecko swojego brata (zdjęcie ilustracyjne). flickr.com/Government of AlbertaŹródło: flickr.com/Government of Alberta
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 24 Lutego 2020

11-latka urodziła dziecko, którego ojcem może być jej brat. Niewiarygodne próby obrony rodziców

11-latka z St. Charles w stanie Missouri zaszła w ciążę z własnym bratem. 17-latek twierdzi, że uprawiali seks ponad 100 razy, jednak nie miał pojęcia, iż jego siostra jest w ciąży. Dziewczynka urodziła w domu. W stan oskarżenia postawiono zarówno brata, jak i rodziców młodej matki.

O sprawie dziewczynki z St. Charles informuje NBC. Z informacji przekazanych przez portal wynika, że 11-latka została wielokrotnie zgwałcona przez swojego 17-letniego brata. W efekcie zaszła w ciążę. Brat młodej matki przyznaje, że uprawiał z nią seks, twierdzi jednak, że nie miał pojęcia, że dziewczynka jest w ciąży.

17-latek został oskarżony o gwałt, kazirodztwo oraz stosunek płciowy z osobą, która nie ukończyła 12. roku życia. W stan oskarżenia postawiono również rodziców dziewczynki, którzy zdaniem służb nie zapewnili jej należytej opieki po porodzie. Dziewczynka rodziła w wannie w swoim rodzinnym domu.

Pacjenci onkologii zmuszani do oglądania TVP Info? Pacjenci onkologii zmuszani do oglądania TVP Info? "Puszczone na cały regulator"Czytaj dalej

11-latka urodziła w wannie

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie

Policja wszczęła postępowanie 11 lutego po tym, jak dziewczynka przyniosła swoje nowo narodzone dziecko do szpitala wraz z pępowiną i łożyskiem.

Ojciec 11-latki początkowo twierdził, że to jego dziecko, a noworodek został podrzucony na przylegającą do domu werandę przez jego byłą dziewczynę. W końcu, pod wpływem nacisków śledczych, przyznał jednak, że do porodu doszło w należącym do niego domu, a matką jest jego córka. Oboje rodziców dziewczynki twierdzi, że nie mieli pojęcia o ciąży oraz o fakcie, że była wykorzystywana przez brata.

Troje oskarżonych przebywa obecnie w Departamencie Więziennictwa w hrabstwie St. Charles. Mogą jednak wyjść za kaucją. W przypadku kobiety jej wysokość ustalono na 10 tys. dolarów, ojca – 100 tys. dolarów, oraz 300 tys. w przypadku 17-latka.

Dziecko 11-latki jest wcześniakiem. Obecnie jest hospitalizowane.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Skoki narciarskie zostaną odwołane przez koronawirus? Organizatorzy są pełni obaw

2. Fiskus dobierze się do majątku, który dostałeś od rodziców. Ulg nie przewiduje

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Ostrzeżenia GIS przed wyjazdem w jedno miejsce. Wizyta w europejskim kraju może zakończyć się bardzo źle