wtv.pl
wtv.pl

WTV.pl

11-latka urodziła dziecko, którego ojcem może być jej brat. Niewiarygodne próby obrony rodziców

24 Lutego 2020

Autor tekstu:

Konrad Wrzesiński

Udostępnij:

11-latka z St. Charles w stanie Missouri zaszła w ciążę z własnym bratem. 17-latek twierdzi, że uprawiali seks ponad 100 razy, jednak nie miał pojęcia, iż jego siostra jest w ciąży. Dziewczynka urodziła w domu. W stan oskarżenia postawiono zarówno

O sprawie dziewczynki z St. Charles informuje NBC. Z informacji przekazanych przez portal wynika, że 11-latka została wielokrotnie zgwałcona przez swojego 17-letniego brata. W efekcie zaszła w ciążę. Brat młodej matki przyznaje, że uprawiał z nią seks, twierdzi jednak, że nie miał pojęcia, że dziewczynka jest w ciąży.

17-latek został oskarżony o gwałt, kazirodztwo oraz stosunek płciowy z osobą, która nie ukończyła 12. roku życia. W stan oskarżenia postawiono również rodziców dziewczynki, którzy zdaniem służb nie zapewnili jej należytej opieki po porodzie. Dziewczynka rodziła w wannie w swoim rodzinnym domu.

11-latka urodziła w wannie

Policja wszczęła postępowanie 11 lutego po tym, jak dziewczynka przyniosła swoje nowo narodzone dziecko do szpitala wraz z pępowiną i łożyskiem.

Ojciec 11-latki początkowo twierdził, że to jego dziecko, a noworodek został podrzucony na przylegającą do domu werandę przez jego byłą dziewczynę. W końcu, pod wpływem nacisków śledczych, przyznał jednak, że do porodu doszło w należącym do niego domu, a matką jest jego córka. Oboje rodziców dziewczynki twierdzi, że nie mieli pojęcia o ciąży oraz o fakcie, że była wykorzystywana przez brata.

Troje oskarżonych przebywa obecnie w Departamencie Więziennictwa w hrabstwie St. Charles. Mogą jednak wyjść za kaucją. W przypadku kobiety jej wysokość ustalono na 10 tys. dolarów, ojca – 100 tys. dolarów, oraz 300 tys. w przypadku 17-latka.

Dziecko 11-latki jest wcześniakiem. Obecnie jest hospitalizowane.

Podobne artykuły

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News - zdjęcie ilustracyjne

Świat

WHO apeluje o noszenie maseczek przez osoby zaszczepione. Zagrożenie kolejną falą koronawirusa?

Czytaj więcej >

Świat

Na Ziemię pospadały fragmenty chińskiej rakiety

Czytaj więcej >
Strzelanina w Kazaniu

Świat

Kazań. Strzelanina w szkole, są ofiary śmiertelne

Czytaj więcej >

Świat

Kontrowersyjny duchowny wyciągnięty z auta przez policję. Lekceważył obostrzenia

Czytaj więcej >
Jan Paweł II w trakcie pierwszej pielgrzymki do Polski.

Świat

Był drugi zamach na Jana Pawła II. Kard. Dziwisz postanowił po latach wyjawić prawdę

Czytaj więcej >
Trąba powietrzna

Świat

Co najmniej trzy osoby nie żyją, 200 jest rannych. Czechy zniszczone przez żywioł

Czytaj więcej >